KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Dorcsek, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

HRegina

2016. december 27.

Nagyon hosszú a hajam, gubancolódik, és utáltam a fésülködést, majd megrendeltem ezt a sprayt és sokkal könnyebb vele a fésülködés. Kevesebb hajam tépem ki.. Az illata nekem egy kicsit erős,de napközben ez az illat gyengül. Nem zsírosodik tőle a hajam, ami plusz pont.

HRegina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

valaholmessze

2016. december 9.

Nagyon jó! A hajam egy része hajmosás után nagyon gubancos lesz, csak azt a részét fújom vele. Nagyon örülök, hogy nem zsírosít, ha sokat fújok, akkor sem, nekem plusz ápolásra nincs is tőle szükségem, csak a kifésülés megkönnyítésére. És most visszajött az almás illatú is. Viszont a fújókája borzalmas, azt utálom, nagyon spriccel.

valaholmessze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

tátombák

2016. november 12.

Hosszú, egyenes, vékonyszálú hajam van, néha én sem értem, hogy csinálja, hogy ennyire összekócolódik. A legkényesebb terület ilyen szempontból a tarkóm, elég egy magas nyakú felső, és hatalmas gubancok lesznek a hajamban :( Sok fésüléskönnyítőt próbáltam, sosem tudtam róluk, hogy akkor tényleg használnak, vagy csak placebó, és bátrabban kezdek neki a fésülködésnek.
Ez az első, amiről tudtam, hogy tényleg használ. Sokkal könnyebben ki tudom bonatni a hajam. És ezt lehet fokozni, ugyanis egyáltalán nem látszik a hajban, pedig néha sikerül eláztatni egy-egy területet. Kifésülöm, és tááádáááám, nem zsírosít vagy nehezít, olyan mint ha nem is fújtam volna rá semmit. Az illatát csak addig szoktam érezni, amíg megszárad.
Akciósan vettem, szerintem abszolút megéri, lehet kisíérletezek a többi kids fésüléskönnyítővel is.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

janvidia

2016. október 7.

most megrendeltem megint, mert régebben is ugyanez volt, csak akkor piros volt az üvege és valami kék matrica volt az elején, de az illata ugyanez volt. akkor is nagyon könnyen kifésülhető lett a hajam és nagyon puha. remélem rendbe teszi egy kicsit a száraz hajvégeimet :(

janvidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Dea

2016. szeptember 1.

Az illatát annyira nem szeretem, viszont uszodában,strandon életmentő tud lenni, az illata miatt nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

szilvi07

2016. július 5.

Göndör hajam van, heti 1x fésülködöm, de az is kínszenvedés. Mióta tangle teezer-t használok, azóta könnyebb, de megvettem ezt is, és valóban használ. Könnyebben kitudom vele fésülni a hajamat. Viszont az illata az zavaró számomra.

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

katuc77

2015. augusztus 12.

3 éves kislányomnak szép hosszú haja van, de sajnos gubancolódik. Sokszor nem engedte meg kifésülni, így a helyzet csak rosszabb lett. Akkor rendeltem meg ezt a terméket, akciós áron.
Az illata nagyon kellemes, finom. Száraz és vizes hajra is szoktuk használni. Száraz hajnál közvetlenül a gubancokra fújok, kicsit belenyomkodom, és kb. egy perc múlva nagyon szépen ki lehet fésülni. Igazán megérte, és nem csak azért, mert nagyon jól "működik", hanem mert azóta nincsen makacskodás. Sokszor ő maga fújja be vele a haját :) Hamarosan kiürül, így újból meg fogom rendelni.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

franyoh

2015. március 10.

Gyermekeim nagyon szeretik az illatát. Hosszú szőke loknis hajukra használjuk és meg vagyunk vele elégedve. Könnyebben kifésülhető, illatos. Szinte már rituálévá vált a hajmosás utáni "spriclizés" vele :) Ajánlom mindenkinek.

franyoh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Bnemrita

2014. november 13.

Szerintem jó kis termék. Én használom. Félhosszú, festett, gubancolásra hajlamos hajamat elég jól kifésülhetővé teszi, ha samponozás után reggel rohanva nincs időm külön balzsamozni. Jó az illata, csak hamar "elszáll". Összességében 4 *-ot érdemel.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

CocoSunrise

2014. június 17.

Nézegettem a katalógust és a gyerekeknek való termékeket valahogy mindig átlapozom, de most felfigyeltem erre, mivel kerestem valamit ami a nyáron, amikor gyakrabban mosom, hidratálja a hosszú hajam. Megrendeltem a barátnőmtől, aztán amikor megérkezett jól kiröhögtek, hogy ilyesmit fogok használni. :D De őszintén, nagyon megszerettem... puha és mangó illatú a hajam most, igaz nem marad meg benne sokáig az illat. Egyékbént meglepődtem, elég sokat adnak belőle (200ml) és egyáltalán nem zsírosít.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Methyl Gluceth-10