KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bububaba, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Ragyogást kölcsönző arcmaszk rózsakivonattal és apróra tépett rózsaszirmokkal.

• segít megszabadítani a bőrt a fakó színtől
  • revitalizált és egyenletes tónusú külsőt nyújt

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beata91

2018. szeptember 29.

Örülök, hogy újra kapható. Hidratál és nyugtat, nem szárít, nekem ennyi elég. Nem vártam csodát ennyi pénzért és a márkától.

Beata91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Eoryorsi

2018. július 11.

Nagyon tetszik szuper jó termék. Ár érték arányban kiváló. Az illata nagyon kellemes. Abszolút nem szárítja a bőröm, kellemesen hidratál. Biztosan újraveszem.

Eoryorsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

spavanilly

2018. július 9.

Naná, hogy nem tudtam ellenállni ennek a cuki arcmaszknak!
Én még ebben az illatban nem találkoztam Avon naturals arcmaszkkal, de rendelés előtt kiderítettem, hogy bizony anno már létezett ez a termék, csak tégelyes kivitelben.( Köszi, km!!!💗)
Hála a biztató 4*- nak és a kíváncsiságomnak, be is szereztem.
- Nagyon esztétikus csomagolás, pont megegyezik a termék képével
- A maszk géles állagú, vörös színű, benne ( állítólag) 🌹 szirom- darabkákkal
- Híg állaga ellenére nagyon könnyű a felvitele, egyenletesen eloszlatható az arcon
- Kevés mennyiség fogy egy használatkor
- Számomra furcsa volt, hogy ez a maszk még 15 perc után sem száradt meg, és egyáltalán nem feszült így a bőröm
- Ellenben felvitele után kellemes, hűsítő érzést tapasztaltam
- Illata igazi rózsa illat ( ha valamelyikőtök ismeri az Ilcsi Rózsaszirom arctejet, azzal szinte megegyező)
- Használat közben nem okozott irritációt, nem csípett
- Mivel nem szárad meg, kicsit körülményes maradéktalanul lemosni ezért én tusolás előtt használom közvetlenül.
- Mivel megtisztított arcbőrre javasolt felvinni, a lemosás után nem is volt szükségem további arctisztítóra.
- Lemosás után olyan zsírtalanul tisztának éreztem az arcom, mint a Planet Spa Turkish Hammam fekete szappan után.

Amiért csak 4 *- ot adok:
- Nem váltott ki belőlem " hűha" érzést a használata, annak ellenére, hogy kellemes volt
- A használatot követő reggelre előbukkant egy pattanás az államon, amit nem akarok erre a termékre kenni...de még kiderítésére vár a rendszeres használattal.
Àr- érték arány szuper, sok- sok alkalomra elegendő maszkot kapunk ( akciósan 5-600,-Ft körül)
Szívesen ajánlom a terméket kipróbálni!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Naná, hogy nem tudtam ellenállni ennek a cuki arcmaszknak!
Hála a biztató 4*- nak és a kíváncsiságomnak, be is szereztem.
- Nagyon esztétikus csomagolás, pont megegyezik a termék képével
- A maszk géles állagú, vörös színű, benne ( állítólag) 🌹 szirom- darabkákkal
- Kevés mennyiség fogy egy használatkor
- Ellenben felvitele után kellemes, hűsítő érzést tapasztaltam
- Használat közben nem okozott irritációt, nem csípett

Amiért csak 4 *- ot adok:
Szívesen ajánlom a terméket kipróbálni!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)