KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. március 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ínycsiklandó bőrtáplálás a testnek. Kakaó- és rózsakivonatot tartalmaz, melyek puhábbá és selymesen sima tapintásúvá varázsolják bőrét.

Avon Rózsa és Csokoládé Testpermet
Ár: 500 , Eladó: bodnar.nicky
Állapot: új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel, vagy előreutalás után postázás

bb06

2017. október 14.

Nagyon sok féle Avonos testpermetet próbáltam már, de nekem ez tetszik a legjobban! Kellemes édes, és viszonylag sokáig érezhető marad.

bb06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Testápolójával együtt vettem szettben, bár ne tettem volna. Szörnyen erős illat, funkcióját nem tölti be, hiszen puhábbá, selymesebbé nem tette a bőrömet.
Wc illatosítóként végzi nálunk.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Wc illatosítóként végzi nálunk.

melissared

2017. május 19.

Egyszerűen imádom. Reggel bőven elég befújni magam vele, este még mindig érezhető az illata. Nyárra ideális választás :))

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Enci11

2017. május 16.

Nagyon finom illata van, igazi fiatalos, csajos, biztosan fogok még venni.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Nagyon finom illata van, igazi fiatalos, csajos, biztosan fogok még venni.

zsofia960217

2017. március 18.

Imádom az Avon testpermeteket, frissítő illatúak, nagy a választék, de egyetlen egy gondom van velük : olyan hamar elveszik az illatuk, hogy egy üveg nagyon hamar elfogy. Mégis újra és újra veszek egyet....

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

WaterLily

2017. március 9.

2017. március 8.
A feléig bírtam, utána borzasztóan megcsömörlöttem tőle. Émelyített, fájt tőle a fejem. Csoki sehol, csak hervadt rózsa. Addig tologattam ide-oda, míg végül megromlott és erős alkoholszaga lett, így sajna a kukában landolt.

2014. március 5.
Mennyei illata van :)

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

2017. március 8.

2014. március 5.
Mennyei illata van :)

Abbie182

2017. január 29.

Volt egy parfüm amit imádtam,de már nem gyártják. Meglepett,mikor megéreztem ezt az illatot,mert ugyanaz. Mikor befújom magam kicsit tömény, de hamar elillan. Kellemes az illata és egésg sokáig érezhető.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 25.

Az illata nekem nagyon tetszik annak ellenere, hogy barmi amibe csoki van az szamomra kitart dolog es szoba sem johet. 2 db csokolades avonos termek megis valamennyire elnyerte a tetszesemet. Sajnos a tartossaga nem tul jo de hat ennyi penzert osszesegeben nem is csodalkozhatok rajta.
Osszesegeben a minesege nem igazan ji viszont az illata finom.

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 25.

Osszesegeben a minesege nem igazan ji viszont az illata finom.

pcsillu

2017. január 19.

Nekem annyira nem tetszik. Ajándékba kaptam, de az illata valahogy nem annyira nekem való. Picit túl édes meg tömény, szinte soha nem használom.

pcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

Banszky

2016. november 1.

Valami isteni illata van. A többi Avonos testpermethez képest tartós is ( lehet az édes csokoládé miatt). Pedig nem is szeretem az édeskés illatokat de ebbe beleharapnék. Igazi télies illat számomra.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene