KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az édes vanília hidratálja és táplálja a bőrt, segít megakadályozni annak kiszáradását. Csábító illata jókedvre derít.

Így működik: Segít, hogy bőröd táplált, friss és finom illatú legyen.

Használata: Nem csak testpermetként, hanem légfrissítőként és ágyneműre permetezve is használható.

Anyezz

2017. november 15.

Szeretem az Avon testpermeteit, jól jönnek nyáron:) Ha az ember hűtőben tartja, még jobb!
Ennek a kiadásnak isteni illata van, vaníliamániásoknak kötelező

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Ennek a kiadásnak isteni illata van, vaníliamániásoknak kötelező

bubilany

2017. augusztus 23.

Többször rendeltem újra, nagyon szeretem az illatát.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Többször rendeltem újra, nagyon szeretem az illatát.

Helfra

2017. május 9.

Ebből vagy hármat elhasználtam már. A tömény, tömör vanília illatot, és parfümöt nem csípem magamon, de szolidabb hatású testpermet formájában jöhet/ett! Az illata a vaníliás szójatejre emlékeztet, de túl sok alkohol denat. van benne, így olyan, mint az éter: hamar elillan. Meg mintha szárította is volna a bőröm...

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

WaterLily

2017. március 8.

Egyet kell, hogy értsek vl-lel: megboldogult fiatalságom :-D
Semmi köze nem volt a vaníliához, valami édes, szúrós, felháborítóan émelyítő lötty volt. Kb. a 3/4-ét elhasználtam, utána kénytelen-kelletlen kiöntöttem, megcsömörlöttem tőle, már attól háborgott a gyomrom, ha csak ránéztem a flakonra, de sajna a gimis pénztárcámból nem sokszor tellett többre :-D

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Egyet kell, hogy értsek vl-lel: megboldogult fiatalságom :-D

vl

2017. március 8.

Óó, megboldogult fiatalságom :D Első és egyetlen avonos testpermet, amit el is használtam. Azóta akármilyet vettem, rájöttem, hogy egyik se az én világom, az illatosított lapok pedig hazudnak... bár végiggondolva hogy azóta mennyit változott az ízlésem, lehet ma már sugárban hánynék ettől is :D Szóval a csillagok leginkább a nosztalgiának szólnak :)

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

LauuKovacs

2017. január 15.

Na hát ez az a termék aminek jó az illata, és itt befejeződtek a jó tulajdonságai. Ragadt tőle a bőröm, és az illatába kis alkohol szag is volt szerintem..

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

nikolett

2017. január 10.

Ezzel volt, akit ki tudtam űzni a világból, a vaníliát sokan nem szeretik... nekem anno bejött, talán első Avon testpermetem volt gimnáziumban, akkor parfümnek használtam. :D Az illata túl erős, tolakodó, vagy 5 percig...

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

SzTellsIt

2016. november 2.

Abszolú favorite! Nem is tudom hányszor rendeltem újra, megőrülök az illatáért. Gyors, könnyű használatú, hamar beszívódik, élmény zuhanyozás után. Mivel ez testpermet és nem testápoló ezért nem is vártam el tőle annyira nagy hidratáló "erőt", amit nyúlt az pont elég. És n em utolsó sorban 600 és 900 Ft-ért mikor le volt akciózva, az volt a legjobb rendelés ;)

SzTellsIt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Cannes

2016. július 7.

Nagyon jó az illata és olcsó

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

Nagyon jó az illata és olcsó

Samantha

2016. május 31.

Nagyon szeretem az illattát. Sokáig elég és olcsó

Samantha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Nagyon szeretem az illattát. Sokáig elég és olcsó

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.