KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon vörös áfonya és fahéj testpermet felfrissíti és kellemesen illatosítja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ali

2017. november 14.

Hmm... Igazi karácsonyias illat, direkt télre vettem. Nagyon szeretem az illatát, hisz amiben fahéj van, az csak jó lehet :) Viszont tartósnak egyáltalán nem mondható, kb. csak addig érezni, míg fújod, így egy pontot le kell vonnom sajna... Pedig tökéletes téli illat lenne, de azér így is oda vagyok érte <3

Ali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

rammy717

2017. november 6.

Nagyon kellemes illata van. Első fújásnál csalódás volt, mert csak tömény édes illatot éreztem, de azóta is fújkálom magamra, és már érezni más illatát is. Enyhe gyümölcsös illat társul mellé, és kevés fűszeressel.
A tartóssága katasztrófa, még a másféle avonos testpermethez képest is. Viszont az illata tényleg tetszik, nagyon jól esik, így a tartóssága miatt -1 pontot vonok le.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

bodor258

2017. november 4.

Nagyon jó kis telies illata van, bár én "karácsonyosabb" illatra számítottam. Nem túl tartós, de viszonylag sokáig tart

bodor258
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

ENI88

2017. szeptember 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, csak nagyon hamar elillan az illata. Bár nekem inkább cukorka illata van, mint a fahéjas. :D

ENI88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

ilovex

2017. július 3.

ATYA-ÚR-ISTEN!! Egyetlen egy dolgot nem értek a termékkel kapcsolatban.. Miért csak télen kapható??? Tél kezdetén rendeltem meg, imádom a fahéj illatát és a vörösáfonya is az egyik kedvencem. Számomra nem kimondottan télies az illata. Szerintem kifejezetten frissítő, így nyáron is megállná a helyét. A cukrozott szilva és vanília illatú permet sokkal inkább télibb mert annyira tömény, hogy nyáron hordhatatlan. De ez.. tökéletes lenne. Alig várom a telet, akkor tuti beszerzek belőle vagy 2-3 flakonnal!

ilovex
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Babsszi

2017. április 9.

Annyira jó, szívem szerint télen-nyáron ezt fújnám magamra!

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Annyira jó, szívem szerint télen-nyáron ezt fújnám magamra!

zsofia960217

2017. március 18.

Imádom az Avon testpermeteket, frissítő illatúak, nagy a választék, de egyetlen egy gondom van velük : olyan hamar elveszik az illatuk, hogy egy üveg nagyon hamar elfogy. Mégis újra és újra veszek egyet...

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Fevi

2016. november 2.

Kellemes illata van, bár én arra számítottam, hogy jobban érzik benne a fahéj illata. Nekem inkább olyan kis gumicukros illat jut róla eszembe.

Fevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

adrica

2016. október 4.

Aki szerette, megint lesz az októberi katalógusban cirka 699.- ért, a 195. oldalon.
Ha magamon annyira nem is, de a szobát, lakást illatosítani nagyon szerettem vele.
Téli alap darab! Imádom! Ezzel szinte kézzel fogható, hogy jön a karácsony!

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Téli alap darab! Imádom! Ezzel szinte kézzel fogható, hogy jön a karácsony!

bambusz09

2013. október 6.

Imádom ezt a testpermetet. Igazi ünnepi, télies illata van. Mivel a tavaly télen nem sikerült elfogyasztani, ezért a maradékot megtartottam a mostani téli időszakra. Már alig várom, hogy újra használjam.

bambusz09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract