KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rosalie1991, az összetevőket feltöltötte: erikacsonka, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Akár 24 órás hidratálást nyújt. Segít puhává, simává és ápolttá varázsolni a bőrt, könnyű állagú és gyorsan beszívódik.

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katpro

2016. december 2.

Kellemes textúrájú és illatú krém. Egy idő után zsírosodott tőle a T-zónában a bőröm.
Elhasználgattam, de többször nem venném újra.

katpro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Elhasználgattam, de többször nem venném újra.

Theatre

Korcsoport: < 18
2016. november 20.

A tél miatt kell egy kis hidratálás a bőrömnek, ezért vettem, de nekem nagyon zsírosította a bőröm és a száraz részekkel meg nem kezdett semmit.:/

Theatre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 20.

Juuice

2016. május 13.

Nagyon szeretem! Állagra, illatra, hatásra. Főleg nyáron szeretem használni, olyankor kifejezetten jól esik. A nyaraláson a sós víz és nap után bekentem vele az arcom, és az első 20mpben csípte a bőröm, szabályosan éreztem, ahogy dolgozik a krém. Azután pedig olyan szépen rendbe tette az igénybe vett bőrömnet, teljesen megnyugtatta és hidratálta. És még olcsó is. Azért nem max pont, mert nincs benne fényvédő, ami nekem nagyon fontos egy krémben, de ne várjak már sokat, főleg ennyi pénzért :) kiegészítő krémnek tökéletes!

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Jancsa

2016. május 12.

Reggeli hidratálásra megfelel vagy smink alá. Akinek extrább hidratálás kell, annak nem fog bejönni.

Jancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Missbii

2016. január 8.

Anyukámtól kaptam ezt a krémet, mondván, hogy az ő száraz bőrére olyan 'semmilyen'. Azóta a harmadik tégelyemet fogyasztom: a legjobb arckrém, amit valaha próbáltam. Hozzá kell tenni, hogy valóban nagyon könnyű textúrájú, gyorsan beszívódó krémről van szó, tehát akinek extra hidratálásra van szüksége, annak biztosan nem lesz a kedvence. Az én bőrömnek viszont - aminek alapból csak egy könnyed kis hidratálásra van szüksége - egyszerűen tökéletes. Friss az illata, könnyen eloszlatható, és semmilyen zsíros érzet nem marad a bőrön, csak a bársonyos puhaság. Nagyon üdítő a használata, úgyhogy ha még kísérletezgetek is más krémekkel, ez biztosan alapdarab marad.

Missbii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Bitta

2016. január 3.

Nem rossz, könnyen beszívódik és egyenletesen hidratál, az illatát ét nem tartom furcsának. Egyetlen hátránya, hogy az én normál/tág pórusú bőrömet néha kissé zsírosítja.

Bitta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Frumus

2015. december 26.

Furcsa illata van, de már kezdem megszokni. Állagra kellemes, tényleg nem ragadós, puha lesz tőle a bőröm. Pár napja használom csak, egyenlőre tetszik.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

JudithBeauty

2015. május 20.

Sűrű és zsírosabb krém, jól hidratál, de az illatával nem tudtam megbarátkozni.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Sűrű és zsírosabb krém, jól hidratál, de az illatával nem tudtam megbarátkozni.

Nikita0828

2015. március 24.

up.: Kicsit szárított hosszú távon, ezért -1 csillag.

Igazi welnes illata van, nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, nem ragad, kellemesen hidratál.

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

up.: Kicsit szárított hosszú távon, ezért -1 csillag.

NanaGinger

2015. március 19.

Nem,nem és nem! többször próbálkoztam vele,de nem sikerült megbarátkoznunk.Az illata furcsa,az állaga nem rossz,hamar beszívódik,bár az én bőrömre kissé kevés.Ez idáig nem is hangzik rosszul,viszont az,hogy másnapra tele lett pattanásokkal tőle a fejem...na ezért került végül a kukába.

NanaGinger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 19.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2