Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 2800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol
Avon Parisian Chic parfüm - 50 ml
Ár: 2400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban, védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Brigittamariar4

2019. február 11.

Nagyon szeretem az illatát, finom, édes, nőies. Mindenképpen tavaszi parfüm, nyárra már túl tömör.

Brigittamariar4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

mlexa

2018. december 13.

Kellemes illat, egyszer próbáltam, de nem elég tartós nekem. Újra nem fogom venni, ettől vannak jobb avonosak is.

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Sheila86

2018. november 2.

Kellemes, rohangálós hétköznapokra tökéletes illat. Elsősorban a Párizs-mániám miatt vettem meg, de annyira nem különleges, mint szerettem volna. A testápoló verzióját egy fokkal jobban szerettem.

Sheila86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

pirospipacsocska

2018. október 15.

Hosszú ideje keresem az az Avon parfümöt,ami nem túl pacsulis,tolakodó illat...Na végre megtaláltam őt!Pont elég,pont kellemes,nem szúrós,erős az illata.Nekem bejött.Valóban hasonlít az Attraction-ra,de nekem ez lágyabb,és kellemesebb illat.

pirospipacsocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

werus06

2018. szeptember 7.

Az én bőrömhöz tökéletesen passzol az illata, nagyon szeretem. Nem túl tartós az illata, de ez ebben az árkategóriában nem meglepő. :)

werus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

busaildiko

2018. július 25.

Tartós, csodás, kedves érzéki édes illat! Minden évszakban szívesen használom, többször újra vettem, valószínűleg fogom is!

busaildiko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

sophiie

2018. június 25.

Ajándékba kaptam, nem is ismerte előtte, valahogy a katalógusban is elkerülte a figyelmem. Nagyon szeretem, nekem viszonylag gyorsan fogy, pedig ez az egyik alkalmi parfümöm, amit kevésszer használok. Kellemes illata van, nem tolakodó.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Aprilla

2018. június 16.

Elsőre mikor befújja az ember magát vele, akkor zavaró, tolakodó illatnak tűnik. Később enyhül ez a töménysége. Leginkább gyümölcsös illatkategóriájúnak mondanám.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

Eszteerke

2018. május 18.

Nagyon kellemes, finom virágos-gyümölcsös illat :) Akciósan megéri megvásárolni. Sajnos nem túl tartós, ezért -1 csillag

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

simbenz

2018. április 30.

Valamelyik év elején szettben lehetett megvásárolni akciósan a katalógusban, akkor tettem egy próbát vele. Nagyon finom illatú a parfüm, tartós is, szerettem is, de mint sok parfümmel megtörtént nála, meguntam. Az utolsó 10 ml-t már kényszerítettem magam, hogy elfújjam, és nagy megkönnyebbüléssel dobtam a kukába az üres üveget. Szép volt, jó volt, de soha többet. Nem tudom, miért, ezért persze nem vonok le csillagot, mert amúgy remek kis parfüm, de nekem nem lett szerelem.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene