KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4099 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4099 Ft

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 4099 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2800 , Eladó: Ancsuh
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: Tundoszka
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, Gyál, fizetés: utalás után postázom, vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Eszteerke

2018. május 18.

Nagyon kellemes, finom virágos-gyümölcsös illat :) Akciósan megéri megvásárolni. Sajnos nem túl tartós, ezért -1 csillag

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

simbenz

2018. április 30.

Valamelyik év elején szettben lehetett megvásárolni akciósan a katalógusban, akkor tettem egy próbát vele. Nagyon finom illatú a parfüm, tartós is, szerettem is, de mint sok parfümmel megtörtént nála, meguntam. Az utolsó 10 ml-t már kényszerítettem magam, hogy elfújjam, és nagy megkönnyebbüléssel dobtam a kukába az üres üveget. Szép volt, jó volt, de soha többet. Nem tudom, miért, ezért persze nem vonok le csillagot, mert amúgy remek kis parfüm, de nekem nem lett szerelem.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Jucus85

2018. április 19.

Ez nagyon jó!új parfüm a kedvencek közt.

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Ez nagyon jó!új parfüm a kedvencek közt.

zsuzsiizsuzsii

2018. április 7.

Nagyon szeretem az illatát, már a harmadik üveggel fogyasztom. Nem olyan tartós, mint a hugo boss sence for her, de szerintem érthető, hiszen az ára is tized annyi. Ár-érték arányban szuper, nagyon szeretem és még biztosan újra fogom venni.

zsuzsiizsuzsii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Budapest77

2018. március 27.

Valószínűleg kivonják.

Budapest77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Valószínűleg kivonják.

Dinus95

2018. március 25.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt! Isteni finom illata van és a tartóssága is remek.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

CZPetra

2018. március 18.

Tetszik az illata, és a tartóssága is, reggel fújok magamra belőle, és délután még érzem az illatát.

CZPetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Norci89

2018. március 6.

Kalandos úton került hozzám,és olyan gyorsan túl is adtam rajta! Lehet valakinek ez az àlom és a tündérmenyország,rajtam valami botrány! Anyosom választotta nekem,mostmár legalább tudom hányadán állunk,rajtam ez az illat botrány! És nem a kinézete! Szappanos mellékzönge,olcsóság és nem tudom ...de soha többet,de a barátnőm becserélte nekem valami másra,nem vagyok Avon ellenes,de ez az illat számomra semmilyen 🙁

Norci89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Aancsaa

2018. február 14.

Kedvelem az édes illatokat, ez inkább klasszikusan édes... az üveg formája is nagyon egyedi, az illat pedig órákon át érezhető.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Linuxo

2018. február 14.

Valóban egy érzéki, kifinomult illat. Az anyósomtól kaptam születésnapomra, a testápolójával szettben. Gyönyörű a csomagolása, egy élmény a mindennapos használata. Nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Tipikus téli illatnak gondolom

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene