KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4099 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4099 Ft

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 4099 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1800 Ft , Eladó: Puszedli83
Állapot: Kevés hiányzik belőle., Helyszín: Lapáncsa, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 1.300 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: nem használt 50 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postán, foxpost

busaildiko

2018. július 25.

Tartós, csodás, kedves érzéki édes illat! Minden évszakban szívesen használom, többször újra vettem, valószínűleg fogom is!

busaildiko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

sophiie

2018. június 25.

Ajándékba kaptam, nem is ismerte előtte, valahogy a katalógusban is elkerülte a figyelmem. Nagyon szeretem, nekem viszonylag gyorsan fogy, pedig ez az egyik alkalmi parfümöm, amit kevésszer használok. Kellemes illata van, nem tolakodó.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Aprilla

2018. június 16.

Elsőre mikor befújja az ember magát vele, akkor zavaró, tolakodó illatnak tűnik. Később enyhül ez a töménysége. Leginkább gyümölcsös illatkategóriájúnak mondanám.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

Eszteerke

2018. május 18.

Nagyon kellemes, finom virágos-gyümölcsös illat :) Akciósan megéri megvásárolni. Sajnos nem túl tartós, ezért -1 csillag

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

simbenz

2018. április 30.

Valamelyik év elején szettben lehetett megvásárolni akciósan a katalógusban, akkor tettem egy próbát vele. Nagyon finom illatú a parfüm, tartós is, szerettem is, de mint sok parfümmel megtörtént nála, meguntam. Az utolsó 10 ml-t már kényszerítettem magam, hogy elfújjam, és nagy megkönnyebbüléssel dobtam a kukába az üres üveget. Szép volt, jó volt, de soha többet. Nem tudom, miért, ezért persze nem vonok le csillagot, mert amúgy remek kis parfüm, de nekem nem lett szerelem.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Jucus85

2018. április 19.

Ez nagyon jó!új parfüm a kedvencek közt.

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Ez nagyon jó!új parfüm a kedvencek közt.

zsuzsiizsuzsii

2018. április 7.

Nagyon szeretem az illatát, már a harmadik üveggel fogyasztom. Nem olyan tartós, mint a hugo boss sence for her, de szerintem érthető, hiszen az ára is tized annyi. Ár-érték arányban szuper, nagyon szeretem és még biztosan újra fogom venni.

zsuzsiizsuzsii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Budapest77

2018. március 27.

Valószínűleg kivonják.

Budapest77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Valószínűleg kivonják.

Dinus95

2018. március 25.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt! Isteni finom illata van és a tartóssága is remek.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

CZPetra

2018. március 18.

Tetszik az illata, és a tartóssága is, reggel fújok magamra belőle, és délután még érzem az illatát.

CZPetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene