KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3099 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3099 Ft

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 3099 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2800 , Eladó: Ancsuh
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: Tundoszka
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, Gyál, fizetés: utalás után postázom, vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Aancsaa

2018. február 14.

Kedvelem az édes illatokat, ez inkább klasszikusan édes... az üveg formája is nagyon egyedi, az illat pedig órákon át érezhető.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Linuxo

2018. február 14.

Valóban egy érzéki, kifinomult illat. Az anyósomtól kaptam születésnapomra, a testápolójával szettben. Gyönyörű a csomagolása, egy élmény a mindennapos használata. Nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Tipikus téli illatnak gondolom

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Lory

2018. február 11.

Édes szedres illat,rajtam kicsit jázminos is.Nem is tudtam,hogy van benne,ezért néztem utána,így kiderült,hogy nem csapott be az orrom,van benne jázmin:)Nem lenne rossz illat a hétköznapokra,nálam a kicsit szintetikus édessége miatt pontozódik le,kiérződik rajta is az a tipikus Avonos mű mellékillat,Ősszel-télen használom,néha kedvet kapok hozzá.Nem rossz de nem is kiemelkedő alkotás,közepes tartóssággal.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

dandelion

2018. február 8.

Tucatillat, de a kellemesebb, virágosabb fajtából. A tartóssága közepes. Otthonra szívesen fújtam, de mivel nem túl különleges ritkán mentem benne utcára.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

csibike100

2018. február 6.

Anyukám használta, nekem nem igazán tetszett az illata. Bar van benne szeder és ez érezhető is, viszont ez nem az a kellems, üde szeder illat inkább, az olcsó gyümölcsös cukrokhoz hasonlít, nekem kicsit sok. a tartóssága sem a legjobb.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Sziszilady

2017. december 16.

Nem annyira találták el szerintem ezt az illatot. Igaz, még az ismerkedési fázisban vagyunk csak, de van benne valami, ami számomra kicsit rosszul hat a gyomromra.. Mondhatjuk, hogy tartós, de igazából számomra (és párom szerint is, aki nem nagy parfüm szakértő :) ) kicsit tucatillat. De ismerem magam és ezt is el fogom használni, mivel imádom a parfümöket, különösen az Avon parfümjeit. :) Meg még annyi, hogy mivel egyszerre rendeltem a Premiere Luxe-szal, én vélek felfedezni némi hasonlóságot is köztük, mintha ez a parfüm a Luxe gyengébb változata lenne. De lehet, hogy ezt csak én gondolom így.

Update: Azóta megszerettük egymást és már az üveg felénél tartok úgy, h egyszerre több parfümöt használok. A terhesség alatt jó szolgálatot tett. :) A krémje is nagyon fincsi.

Sziszilady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Aprilla

2017. november 29.

Elsőre mikor befújja az ember magát vele, akkor zavaró, tolakodó illatnak tűnik. Később enyhül ez a töménysége. Leginkább gyümölcsös illatkategóriájúnak mondanám. Számomra olyan közepes illat, nem került be a kedvenceim közé.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Fzks

2017. november 2.

Szeretem, nem a “nagy Ő”, de nem rossz. Finom illat, nem túl édes, és viszonylag tartós:)
Nem veszem újra, nem utolsó sorban azért, mert az Avon állatokon teszteli a termèkeit.

Fzks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

misshkitty701

2017. november 1.

Imádom az illatát, de mire az üveg közepére érek kb, átmegy locsolókölni szagba :/ kisebb kiszerelés jobb lenne

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Mucika1999

2017. október 15.

Testápolójával együtt egész napra kitart. És nem tömegillat!:)

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Testápolójával együtt egész napra kitart. És nem tömegillat!:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene