KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Merüljön el a gyönyörökkel teli világban. Élvezze a selymes habok gyengédségét és a pink magnólia nyugtató aromáját.

Blackxentric

2016. augusztus 12.

Ennek nem tetszett az illata, de azért elhasználtam. Újra nem venném.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Ennek nem tetszett az illata, de azért elhasználtam. Újra nem venném.

SzAgika08

Korcsoport: < 18
2016. június 24.

Nagyon szeretem az AVON habfürdőket. Szerintem már az összes illatot kipróbáltam de mindegyiket nagyon nagyon szeretem/szerettem.

SzAgika08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 24.

spavanilly

2015. november 11.

Csalódást okozott az illata, de biztos van, akinek tetszik, persze én nem venném újra.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

krixtina13

2014. október 15.

Jó illata van, kellemes virág illatú :) Szeretem. 5*

krixtina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 15.

Jó illata van, kellemes virág illatú :) Szeretem. 5*

sz.ildiko26

2014. március 25.

Finom,virágos illata van.

sz.ildiko26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

Finom,virágos illata van.

Dana1983

2014. február 20.

Én is ajándékba kaptam, de mindig zuhanyzok amihez tusfürdőt használok, így áttöltöttem egy pumpás flakonba és kézmosónak használom. Egész jó, finom az illata, de egész testre nem használnék egy olyan terméket amiben 4. helyen a parfüm van. :-(

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 20.

Klayura

2013. december 28.

Elsőre finom illata van. Én tusoláshoz használom, a fürdőkádunk fürdésre alkalmatlan. Szóval hosszantartó, mégis gyenge illata van. Ajándékba kaptam szóval el kell használni, de ilyet nem vennék az biztos, egy idő után az illatból szag lesz! :/

Klayura
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, de a barackos-vaníliásat nem szárnyalja túl nálam :(

viktorianikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, de a barackos-vaníliásat nem szárnyalja túl nálam :(

Lillcsike

2013. július 13.

Kicsit a wc illatosítóra emlékeztetett az illata, de legalább jól habzott, viszont többet soha nem vennék.

Lillcsike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 13.

vivien92

2013. május 30.

ez nekem nem illat, ez szag..... szörnyű!

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

ez nekem nem illat, ez szag..... szörnyű!

Színező anyag. (Piros)