KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

A hidratáló, nedvességmegkötő szemkörnyékápoló gél algakivonattal, könnyed, áttetsző formulában táplálja a bőrt.

• hidratálja a szemkörnyék bőrét
  • simábbá varázsolja a bőrt és halványítja a sötét karikákat
  • kipihentnek és fiatalosabb külsejűnek mutatja a bőrt

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsviktorina

2018. május 26.

Nekem csak kiszárította a szemkörnyékemet, irritált.

zsviktorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Nekem csak kiszárította a szemkörnyékemet, irritált.

Rita0126

2018. május 25.

Nem tesz csodát de használható.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Nem tesz csodát de használható.

hajnoca3

2018. május 18.

Kevésbé látom püffedtnek a szemem alatti területet ha bekenem vele reggel sminkelés előtt. Ennyit tapasztaltam!

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

kissdzs

2018. május 15.

Reggelente használom,picit hűsíti a bőrömet de különösebb hatását nem tapasztaltam.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Hajni05

2018. május 9.

Azon kivül hogy csípi a szemet semmit nem csinál.

Hajni05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Azon kivül hogy csípi a szemet semmit nem csinál.

Szila20

2018. március 18.

Én teljesen elégedett vagyok vele, eddig ez a legjobb szemkörnyékápolóm. :) Nincsenek ráncaim vagy karikáim, amiket el kéne tüntetnie, a hidratáló hatása pedig nagyon jó, olyan szépen lehűsíti a szemem környékét, hogy azonnal "felébredek", nagyon jó érzés. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

spavanilly

2018. március 15.

Hidratáló hatást ugyan tapasztalok közvetlenül felkenés után, de lehet, hogy ez csupán a zselé száradásának illúziója.
A szem alatti karikákkal semmit nem művelt.
Pozitív csalódás, hogy ( véletlenül!) szembe kerülve sem okoz semmilyen irritációt.
Ahogy fogy a kis gél, egyre nehezebb a megfelelő mennyiséget kinyerni a tubusból, általában túl sok lesz, így ezt el kell oszlatni a két szem között.
Ártani nem árt, de a hatékonyságáról sem győzött meg, így egy erős 3***- ra minősítem.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

A szem alatti karikákkal semmit nem művelt.

nagydora911

2018. március 8.

Semmi változást nem vettem észre pedig minden este meg reggel is használom.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Semmi változást nem vettem észre pedig minden este meg reggel is használom.

Amelya

2018. március 7.

Semmi extra... max a lelkemnek jó, hogy ilyesmivel kenegetem magam, de semmi látszatja, pedig majd 1 hónapja minden este használom.

Amelya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak