KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

A hidratáló, nedvességmegkötő szemkörnyékápoló gél algakivonattal, könnyed, áttetsző formulában táplálja a bőrt.

• hidratálja a szemkörnyék bőrét
  • simábbá varázsolja a bőrt és halványítja a sötét karikákat
  • kipihentnek és fiatalosabb külsejűnek mutatja a bőrt

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

szabina357

2018. július 23.

Nekem nagyobn bejön ez a termék. Rendkívül vízhiányos a bőröm és érzékeny. Sok egyéb drágább termékkel ellentétben ez egyáltalán nem irritál és szépen feltölti a vízhiány miatt kialakult apró ráncokat, pedig csak este használom.

szabina357
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

chupachups

2018. június 11.

Elég gyorsan beszívódik, inkább estére használom így reggelre valamivel jobb a helyzet mint elötte:D próbáltam már reggel is viszont sajnos nem enyhített egyből a karikákon, nem a legjobb csodaszer de tény, hogy segít egy kicsit:)

chupachups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Monika195

2018. június 7.

Nem csíp, nem irritál,pedig hajlamos vagyok belekenni😂 Illata kellemes, gyorsan beszívódik, a szemem környékével nekem nem volt problémám inkább megelőzésképpen vettem.

Monika195
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

kremezo

2018. június 7.

Teljesen elégedett vagyok vele. A használat után kevésbé tűnt fáradtnak a szemem. Vannak benne pici lilás csillámok, egyáltalán nem zavaró, inkább feldobja.

kremezo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

zsviktorina

2018. május 26.

Nekem csak kiszárította a szemkörnyékemet, irritált.

zsviktorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Nekem csak kiszárította a szemkörnyékemet, irritált.

hajnoca3

2018. május 18.

Kevésbé látom püffedtnek a szemem alatti területet ha bekenem vele reggel sminkelés előtt. Ennyit tapasztaltam!

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

kissdzs

2018. május 15.

Reggelente használom,picit hűsíti a bőrömet de különösebb hatását nem tapasztaltam.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Hajni05

2018. május 9.

Azon kivül hogy csípi a szemet semmit nem csinál.

Hajni05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Azon kivül hogy csípi a szemet semmit nem csinál.

Szila20

2018. március 18.

Én teljesen elégedett vagyok vele, eddig ez a legjobb szemkörnyékápolóm. :) Nincsenek ráncaim vagy karikáim, amiket el kéne tüntetnie, a hidratáló hatása pedig nagyon jó, olyan szépen lehűsíti a szemem környékét, hogy azonnal "felébredek", nagyon jó érzés. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

spavanilly

2018. március 15.

Hidratáló hatást ugyan tapasztalok közvetlenül felkenés után, de lehet, hogy ez csupán a zselé száradásának illúziója.
A szem alatti karikákkal semmit nem művelt.
Pozitív csalódás, hogy ( véletlenül!) szembe kerülve sem okoz semmilyen irritációt.
Ahogy fogy a kis gél, egyre nehezebb a megfelelő mennyiséget kinyerni a tubusból, általában túl sok lesz, így ezt el kell oszlatni a két szem között.
Ártani nem árt, de a hatékonyságáról sem győzött meg, így egy erős 3***- ra minősítem.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

A szem alatti karikákkal semmit nem művelt.

Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak