KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

A fekete kaviár aminosavakban, telített zsírsavakban és vitaminokban gazdag. Hidratálja a szemkörnyék bőrét és növeli a rugalmasságát. Hosszan tartó hidratálást ad, segít csökkenteni a szemkörnyéki ráncok láthatóságát, javít a bőr rugalmasságán.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel Budapesten bárhol
990 Ft Avon Planet Spa Luxuriously Refining kaviáros Szemkörnyékápoló Gél
Ár: 990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost, posta, futárszolgálat

nusmanna

2018. április 14.

Hatása: semmi. :D sajnálom, de sem jót sem rosszat nem tudok rá mondani mível semmit nem vettem észre, pedig egy ideje használom.

nusmanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Barbi93

2018. április 8.

Leírás alapján nagyon megtetszett a katalógusban ezért megrendeltem magamnak.
Nekem semmit sem használt, talán egy kicsit hidratálta a szemkörnyékem de kb ennyi.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Leírás alapján nagyon megtetszett a katalógusban ezért megrendeltem magamnak.

jampiangel

2018. március 9.

Gyakorlatilag semmit nem csinált, de legalább azt folyamatosan. Felkentem, tesztelgettem én is egy szemen, mindkettőn, a végeredmény: semmi, de tényleg semmi. 400 Ft-ért vásároltam, hát ennyit sem ért, ennyi.

jampiangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Kremcica

2018. március 7.

Haszontalan termék. Minimálisan hidratál és a benne lévő csillámok miatt optikailag mintha szebb lenne a szemem. De tényleges hatása nincs.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Antonietta

2018. március 7.

Tetszik hogy hűsít, de ennyi. A karikáimon semmit nem tudott segíteni.

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Tetszik hogy hűsít, de ennyi. A karikáimon semmit nem tudott segíteni.

Eperhercegno

2018. március 7.

Ajánlásra vettem meg, nem tudom milyen csodát vártam. Néha kellemes a használata, de általában túl sok jön ki belőle. Nem venném újra.

Eperhercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Berni123

2018. február 23.

Azért vettem meg, mert úgy hirdették, hogy csökkenti a szem alatti duzzanatot és sötét elszíneződést. Teszteltem a leírtak szerint (ujjbeggyel apró ütögető mozdulatokat végezve pár napig reggel és este), de csak az egyik szememen, hogy lássam tényleg történik-e valami. És történt. Azt gondoltam talán csak elfogult vagyok, ezért megkérdeztem a családom 2 férfi tagját, hogy észrevesznek-e valamit az arcomon. És mindketten egyből azt mondták, hogy az egyik szemem mintha kipihentebb lenne. Szóval tényleg működik. Most már mindkét szememen használom. 😉

Berni123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Bububaba

2018. január 11.

Tetszik a lila színe és hűsit,de ennyi. A sötét karikáimon semmit nem segített, a hidratáló hatása csak pár perc. Nem nagy kunszt.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Eszterk6

2017. december 4.

Nagyon szeretem. Már többször újravettem. Hamar beszívódik, jól hidratál. Szerintem az egyik legjobb szemkörnyék ápolóm ami eddig megfordult nálam. Akcióban érdemes venni.

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Lifeforce

2017. október 1.

Hidratál, kell pár perc, míg beszívódik.
Mivel könnyű állagú és szerintem nincs ránctalanító hatása, ezért fiataloknak ajánlom, de 30-35 fölött inkább tömörebbet kellene keresni.
Nem okoz allergiát.

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Hidratál, kell pár perc, míg beszívódik.
Nem okoz allergiát.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.