KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

A fekete kaviár aminosavakban, telített zsírsavakban és vitaminokban gazdag. Hidratálja a szemkörnyék bőrét és növeli a rugalmasságát. Hosszan tartó hidratálást ad, segít csökkenteni a szemkörnyéki ráncok láthatóságát, javít a bőr rugalmasságán.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél - 15 ml
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél - 15 ml
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bububaba

2018. január 11.

Tetszik a lila színe és hűsit,de ennyi. A sötét karikáimon semmit nem segített, a hidratáló hatása csak pár perc. Nem nagy kunszt.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Eszterk6

2017. december 4.

Nagyon szeretem. Már többször újravettem. Hamar beszívódik, jól hidratál. Szerintem az egyik legjobb szemkörnyék ápolóm ami eddig megfordult nálam. Akcióban érdemes venni.

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Lifeforce

2017. október 1.

Hidratál, kell pár perc, míg beszívódik.
Mivel könnyű állagú és szerintem nincs ránctalanító hatása, ezért fiataloknak ajánlom, de 30-35 fölött inkább tömörebbet kellene keresni.
Nem okoz allergiát.

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Hidratál, kell pár perc, míg beszívódik.
Nem okoz allergiát.

florcsiii

2017. szeptember 18.

Egyszer úgy volt a katalógusban, hogy ha veszek valamit, akkor ez 200 forint mellé, mondom oké próba szerencse. A bőröm alapból is száraz de a szemhéjam az extrán és nagyon húzódik reggelente. Gondoltam oda elkenem. A feszülést teljesen megszüntette és a látható szárazságot is. Igazából ezen kívül semmire nem jó, szóval akkor szoktam vele kenegetni, mikor érzem, hogy kellene. Félév alatt kb. a tubus fele ment el, és kaptam még egyet ingyen, szóval nem hiszem, hogy valaha újra kell majd vennem, de nekem megérte azt a 200 forintot.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

fannikacs

2017. augusztus 20.

Igazándiból semmit nem használ, mintha nem is lenne. MIvel kidobni nem akarom, elhasználom már, még jó, hogy ingyen kaptam :D

fannikacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

saraanna

2017. augusztus 7.

Még csak nem is zsíros legalább, nem hiszem hogy jó bármire is.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Még csak nem is zsíros legalább, nem hiszem hogy jó bármire is.

LajkoTimi

Korcsoport: < 18
2017. június 28.

Csak akkor használgattam, amikor nagyon sokáig tanultam vagy gép előtt ültem, és már fájt a szemem meg ki volt száradva a környéke, de még evvel sem tudott túl sokat kezdeni. Elkenegettem, csak a hasznát nem láttam.

LajkoTimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 28.

nagydora911

2017. június 1.

Nekem eléggé semleges ez a kis krém. Gyakorlatilag semmi változást nem tapasztaltam. Elkenem, ami még van benne, aztán keresek egy másikat.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Dudu195

2017. május 17.

Régóta szerettem volna szemkörnyék ápolót és ez nagyon megtetszett. Sajnálom, hogy megrendeltem mert semmit nem használ. Múltkor néztem este egy szomorú filmet és kisírtam rajta a két szemem. Gondoltam itt a nagy alkalom, hogy megmutassa mit tud ez a kis krém de még ezen sem tudott segíteni. Reggel alig bírtam kinyitni a szemem olyan dagi volt és napközben sem segített helyreállítani a puffadtságot. Elhasználom ami maradt mert amikor kicsit száraz ez a terület, puha érzést nyújt de 100%, hogy nem veszem újra.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Csutak

2017. május 1.

Negatívumot nem tudok mondani róla, de pozitívat sem. Nem sok vizet zavar, nem csinál gyakorlatilag semmit. :D Első szemkörnyékápolóm amúgy, ezért adom a három csillagot, egyébként egyet kapna. Van még benne amúgy, azt elhasználom, de újra biztosan nem veszem. Szerencsére akciósan sikerült vásárolni, 400 forintért, de nem is ér annál többet.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.