KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1439 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Avon.hu, 1439 Ft

Élénkítő, krémes arcradír

A távol-keleti fehér tea természetes antioxidáns, mely energiával tölti fel a bőrt és ragyogóvá teszi azt.

Ár: 1439 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kalmaniki

2018. január 12.

Gyengén radíroz, számomra ez nem elegendő. Krémes állagú, kevés szemcséket tartalmaz, így kíméletes. Pozitívum, hogy puha bőrt hagy maga után. Az illatát nem szeretem.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

pipacs29

2017. december 16.

Nem sok minden, amit érzek a használata után.
Kellemes illat. Tisztít, de más arcradír használata után olyan a bőröm, mint egy babapopsi.
Ennél a terméknél ezt nem mondhatom el.

pipacs29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Nem sok minden, amit érzek a használata után.
Ennél a terméknél ezt nem mondhatom el.

Budapest77

2017. december 10.

Élénkíti az arcbőrt. Heti 1 alkalommal használom.

Budapest77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.

Élénkíti az arcbőrt. Heti 1 alkalommal használom.

tonic

2017. augusztus 5.

Nem durva szemcséjű,de így is úgy érzem,h alaposan megtisztította, utána pedig sima,selymes tapintású lesz a bőr.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Lilium

Korcsoport: < 18
2016. november 29.

Gyenge kis radírozó, de nekem az elhalt hámréteg eltüntetésére tökéletes. Egy kis törölközővel és meleg vízzel könnyű lemosni, utána meg az arckrém kötelező!

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 29.

kovacsnikoletta92

2016. június 6.

Nem igazán érzem benne a radírozó szemcséket, inkább mondanám egy nagyon krémes lemosónak, eléggé maszkos érzést kölcsönöz. Nem venném újra.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Linuxo

2016. március 31.

Hatékony arcradír. Az arclemosójával és arcmaszkjával együtt használtam. Bármikor újra venném, mert szerettem, tökéletesen tette a dolgát.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Frumus

2016. március 25.

Most szereztem be a szettet, jelenleg tesztelés alatt. A 3 közül talán ez tetszik a legkevésbé, a többivel elégedett vagyok, ennek elég furcsa lett a szaga, nem tudom hova tenni, valamiért zavar, nagyon műnek hat. Persze lehet összebékülök majd vele, még csak most kezdtem használni, kiderülhet, hogy a kezdeti ellenszenv ellenére jó... majd meglátjuk.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

szivecske

2016. március 9.

nagyon gyenge nekem ez a radírozás... és nehezen is mosom le, plusz érzek utána a bőrömön egy fura réteget...

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Vattacukor1990

2015. július 29.

Nem rossz termék, de lehetne jobb is. Általában hetente alkalmazom. Használata után kellőképpen tisztának érzem a bőrömet, viszont nekem egy kicsit szárítja is (mint minden arcradír), ezért utána szükségesnek érzem az arckrémet. Az illatát nagyon szeretem. Kíméletesen radíroz, de a radírozó szemcsék mennyiségét én kevésnek találom benne. Azt hiszem, én is akciósan vettem.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.