KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, az összetevőket feltöltötte: agiv, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

Ragyogást kölcsönző test- és masszázsolaj aranyló szemcsékkel.

• Testápolóként segít helyreállítani a bőr elvesztett nedvességét és fiatalos ragyogását.
  • Kéz- és körömápolóként enyhíti a bőr száraz érzését, hidratál és kisimít.
  • Fürdőolajként kényeztet, ápol és hidratál.

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

2017. július 14.

Pár hete a KM blogon volt egy poszt, melyben szerepelt ez az olaj is az ikonikus(abb) csillámos szárazolajak alternatívájaként, gondoltam kipróbálom. Hát nem tudom, rajtam a csillámok valahogy nem látszanak, és aranyló fényt sem ad a bőrömnek, a hatás kb. mintha egy sima szárazolajjal kentem volna be magamat. Pedig a flakont felrázva egy nagyon szép, folyékony arany-szerű folyadék van, de valahogy felkenve ez a hatás totálisan elveszik. Lehet, hogy nagyobb mennyiségben kenve látványosabb lenne, de akkor pedig már tocsogna a bőröm az olajtól. Úgyhogy úgy tűnik csak be kell ruháznom a Nuxe vagy a TBS csillámos olajára. Az illata amúgy elsőre-másodikra elég orrbavágóan édes, de megszokható, meg pár perc után enyhül is, a hidratáló hatásával sincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

szabina971

2017. június 11.

Nagyon finom illata van ^^
Használom testápolóként és masszázsoljaként is .
Tök jó benne hogy nem ragadok miután bekentem vele a bőrömet és viszonylag elég hamar beszívja a bőröm.
Persze ez mindenkinél eltérő lehet.
A párom nem éppen értékelte a csillámokat benne ,de nagyon jó ,hogy nem húzodik a bőre masszírozás közben.
Puha lesz a bőre tőle és nagyon finom illatú ^^ :3 :D

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon finom illata van ^^
Használom testápolóként és masszázsoljaként is .
Persze ez mindenkinél eltérő lehet.
Puha lesz a bőre tőle és nagyon finom illatú ^^ :3 :D

Bubus06

2017. március 5.

Nagyon, nagyon, nagyon finom illata van!! Tetszenek benne az arany csillámok, nem vakarózok tőlük. :) Én nem masszásra, hanem sima testápoló olajként használtam, és (este kentem fel) reggelre teljesen beitta a bőröm. A nagyját meg gondolom letörölte a pizsiruhám. :D De az illata másnap végig kitartott a bőrömön. :) Fel kell alaposan rázni használat előtt, mert a csillámok lerakódnak az aljára. Nagyon tetszik. nyáron tuti sokat fogom használni, hogy látszódjon a kis csillogás is rajtam. Mindezek ellenére..Nagyon kevésnek tartom a kiszerelését...Csak egyszer használtam eddig, de mégis mintha már egy jó adag hiányozna a teletejéről. Pedig igyekeztem takarékoskodni vele. Ragacsos kicsit az állaga, nem az a nagyon csúszós..Ez megnehezíti az adagolás folyamatát. És ami engem illet, nem igazán vettem észre hidratálást. :/ Az illata és a cuki csillámai miatt kap csak 3 pontot.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol