Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Revitalizáló és hidratáló rituálé kínai ginszenggel. A ginszeng évezredek óta ismert a tradicionális gyógyító tulajdonságai révén, és a gyógynövények „királyaként” tartják számon. Rendkívül jól energizálja és revitalizálja a bőrt.

Eltávolítja a szennyeződést és a száraz, hámló bőrdarabkákat, javítja a bőr textúráját, és segít, hogy bőröd tisztább, üdébb és energiával teli legyen.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 600 Ft. , Eladó: Budapest77
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta
Ár: 500 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalás után postázom

KingaSimon

2018. augusztus 6.

Szeretem a lehúzható arcpakolásokat, a kaviáros változatot untam meg több éves használat után, erre esett a választásom. Nincs bajom vele, szeretem, ahogy "ragyog", könnyen felvihető és lehúzható és az arcom csoda puha utána. Én újraveszem.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

szabina971

2018. március 13.

Akciósan vettem a terméket annak reményében ,hogy biztos nagyon jó termék lesz ,de sajnos eddig nem sok jót tudok róla mondani.
Mikor megnyomtam a tubusát akkor az az olcsó férfi pacsuli szag csapta meg az orromat ,de körülbelül az a kategória ami elviselhetetlen.
Mikor felvittem az arcomra az ecsettel akkor hidegnek éreztem tőle az arcom ami nekem annyira nem volt kellemes.
Nagyon hamar szárad ha vékonyan viszed fel a terméket.
10 perc után mikor mosolyogtam tépődött az anyag az arcomon, azt hittem leszakad az arcom. Nem hiszem hogy normális az ,hogy így tépi az arcomat bár ezt nem tudom niztosan most használtam elsőnek ilyen arcmaszkot.
Miután leszedtem az anyagot puha volt az arcom tőle.
Továbbiakat nem tudok most írni mert nem rég használom.
Elhasználom de nem hiszem hogy újra fogom venni :/

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Nagyon hamar szárad ha vékonyan viszed fel a terméket.
Miután leszedtem az anyagot puha volt az arcom tőle.
Továbbiakat nem tudok most írni mert nem rég használom.
Elhasználom de nem hiszem hogy újra fogom venni :/

Dius1991

2018. március 6.

Elképesztő alkoholszag csapta meg az orrom mindegyik használatnál, amely egy-egy esetben még a szemem is csípte. Elhasználtam, de nem veszem újra, mert semmi hatást nem tapasztaltam. Annak örülök, hogy akciósan szereztem be.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

AnnaR

2018. január 8.

Kicsit fura az illata, engem a tömény gyömbérre emlékeztet, de elviselhető. Hamar szárad, lehúzni viszonylag könnyű. Ajándékba kaptam, nekem jól jött, a zsírosabb területeket szépen rendbe rakja. :) Viszont mivel nem szárad egységesen és mert azért csodát nem tesz csak 4 csillag.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

vvivien

2017. augusztus 26.

Gyorsan megszárad és könnyen lehúzható talán ápol is egy kicsit de semmi más

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Gyorsan megszárad és könnyen lehúzható talán ápol is egy kicsit de semmi más

Alex0414

2017. augusztus 1.

Hát, ez a termék nem nagy szám. Használat után egész szép a bőrőm, de nem tart túl sokáig. Nem venném újra.

Alex0414
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

dorottya96

2017. május 21.

Fogalmam sincs minek vettem meg. Semmire sem jó. Max arra, hogy úgy nézzek ki benne mint aki egy kiló highlightert magára kent volna -vagy egy fényes zacskót húzott volna a fejére. Nem éri meg az árát.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

bluecat

2017. április 7.

Nem vártam tőle sokat és nem is hittem benne, hogy ennyi pénzért, ilyen összetevőkkel csodát tesz. És nem is tett, viszont szép fényes, érdekes érzés, összességében inkább fun cucc, mint revitalizáló. Lehúzás után száraz, barázdált volt a bőröm :( .

bluecat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Kremcica

2017. március 24.

Miután anyukám többször boldogan megjegyezte hogy milyen jó pakolást talált elkunyeráltam tőle kipróbálása. Opálos gyöngyház színe van, érdekes de kellemes illattal. Gyorsan megszáradt, nem irritált. Lehúzni is gyakorlatilag két darabban le tudtam pedig nem kentem fel sokat és a egész arcomra raktam. Lehúzás után puha lett a bőröm és feszesebb, és látszatra frissebb kinézetű. Máskor is fogom még használni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

zsofia960217

2017. március 15.

Csak párszor használtam, de meg vagyok vele elégedve. bár az illata nem a kedvencem, de nálam még az elviselhető kategória. Szépen le lehet húzni száradás után, és szép puha lesz tőle a bőröm.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Narancssárga.