KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Segíti a nyugodt alvást.
  • Levendulával és kamillával.
  • Testre,párnára szobába is fújható.

Avon Planet Spa Sleep Serenity
Ár: 1000 , Eladó: petyszi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 20. kerület, fizetés: személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: Esoillat
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/MPL csomagautomata

eperturmix

2017. december 4.

Annyiszor láttam erről a jó véleményeket,és szeretem az ilyen alvással kapcsolatos cuccokat,kencéket,megrendeltem én is.Ami viszont van,hogy én nem szeretem a levendulát...nem tudom,hogy vagyok ilyen birka,hogy a véleményekbe is benne van,a katalógusban is ott virít a levendula szár mellette,az üvege is lila,amiből lehet rá következtetni,hogy ezek után,mégis miért ezt választottam...hát a női agy..igen.Megnyugtatásomra,láttam van benne kamilla is,amit imádok,gondoltam a kettő kompenzálja egymást,kapok valami nem erős,nyugis,relaxáló sprayt,és akkor majd jó lesz minden.És valójában ígyis van,mert nagyon kellemesnek találom az illatát,kiérződik belőle a kamilla is jócskán,szépen szelidíti a levendulát.Azonban...párszor fújtam az ágyneműre eddig,és véletlen egybeesés vagy ettől,de azokon az éjszakákon sose aludtam jól.Nyugtalan voltam,és nem jött az álom...biztos,hogy kísérletezek még vele,mert ha az illatát élvezem is,lehet tényleg zavaró tényező.De az is elképzelhető,hogy csak rosszkor használtam,és semmi köze hozzá.Addig so-so ba maradok,meglátjuk mit alakít még.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Mona29

2017. december 1.

Nagyon nagyon szeretem. Igaz eddig nem próbáltam más levendulás spray, de nekünk ez tökéletes. Nem az a kőkemény levendula, van mellette valami kis édesség is. Nem minden este használom, csak, ha nyűgösek, problémásabbak, betegek a gyerekek. Ők is nagyon szeretik az illatát. Szerintem segít a nyugodtabb alvásban. Egy flakon nagyon sokáig elég és az ára még teljes áron sem vészes.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Dayanara

2017. november 23.

Nagyon megkedveltem ezt a terméket, mostanában már testpermetként/kölniként is használom néhány napja (a ruhámra is fújom, eddig semmi gondot nem okozott). Igazából párnára szerintem kevesebbszer fújtam eddig, mint így magamon használva. :D
Az elsőt csak kíváncsiságból vettem meg, mert az a helyzet, hogy ha én nem tudok aludni, akkor nekem se magnézium, se nyugtató, se altató nem segít. De tény, hogy kellemes így a párnára fújva lefeküdni aludni, bár én ezt szoktam csinálni parfümökkel is. :) Egy kicsit mintha segítene is, mert megnyugtat valamennyire, de azért irigylem azokat, akiknek ennyi segít az elalvásban.
Az illata érezhetően (nem mű) levendulás-kamillás keverék, valami lágy alappal. Nem mondanám édesnek, pedig én minden kicsit is édes cucctól falra mászom. :D Talán inkább túlságosan intenzív lehet egyeseknek, de pár perc elteltével ez enyhül, és itt térnék ki a tartósságára is, magamra fújva nem érzem túl tartósnak. De az is tény, hogy az első napon szinte egész nap éreztem magamon, most meg kb. 3-4 napja és már alig érzem pár órát. (Lehet ennyire megszokja az orrom, néhány illattal előfordul.)
Kifújáskor szerintem egy rövid ideig kissé férfias tud lenni, de számomra ez nem negatívum. Érdekes mondjuk, hogy ezt mindenki mennyire imádja, a totál nőies illatoknál meg olyan véleményt olvasok, hogy kissé férfias (amit én fel nem fedezek benne). :DD
Összegezve, szerintem akciósan megéri néha megvenni, ha nem felejtem el kellemes lefekvéskor a párnára is fújni, és megnyugtató, majd finoman körülölelő illata van magamra fújva is, ami azért egy keveset tud javítani a hangulatomon. :) Csodaszernek sajnos nem mondanám, de így a hidegebb időben imádom, bár úgy emlékszem nyáron is jó volt, nem volt túl sok, mert valahogy pont úgy van összerakva, hogy még a melegben is kellemes, érdekes kis cucc. :) Lehetne tartósabb, és hát nekem nem sokat segít az ellazulásban, elalvásban, de ezt nem is vártam. Pénzkidobásnak sem mondanám, mert még mindig érzem magamon azt a lágyabb alapot, amit szeretek is. De annál enyhébb, minthogy rendesen parfümként tudjam viselni. Ugyanakkor nincs vele semmi probléma, kivéve talán, hogy engem csak lassan és kicsit nyugtat meg, és csak úgy alszom el kicsit könnyebben végül, hogy jobban érzem magam attól, hogy körülvesz valami kellemes illat.
Nem húzom tovább, adok neki 4 csillagot (figyelembe véve, hogy úgyis mindig akciósan veszem). :)
Ja, levegőbe fújva, légfrissítőként szerintem inkább csak pocsékolás, mert lehull az egész a padlóra és kb. 1 flakon/alkalom mennyiséget kellene kifújni ahhoz, hogy egy szobában rendesen érezhető legyen. Vagyis hát az én tapasztalatom ez, így én inkább magamra, a ruhámra, és a párnámra fújom. Meg néha a hajamra is kerül, ami kifejezetten kellemes. :D ;)

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Isabelle15

2017. november 18.

Légfrissítőként használom néha. Lehet velem van a baj de tömény kémiat érzek csak mikor fujatom. Később persze lágyul és majdnem kellemes is. De nem tudom elképzelni, hogy a párnámra fújom.

Isabelle15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

katica22

2017. október 15.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!!!!! Annyira jó ez a termék, nagyon finom nem tolakodó illata van, sokáig elég, és a fújókás része is szépen porlasztja a terméket. Aki nagyon nehezen alszik el (mint én is) annak nagyon tudom ajánlani, elalvás előtt pár fújás a párnára és már alszik is az ember. Max 2 fújás untig elég, ha nem akarja az ember túlzásba vinni. Abszolút újra vevős!!!!

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Anita7977

2017. szeptember 25.

Imádom az illatát!!! :) Azonban kicsit hamar elillan az illata (ezért négy csillag csak), ettől függetlenül már többször újra vettem és fogom is:)

Anita7977
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

bubilany

2017. augusztus 23.

Imádom az illatát!!! :) Sajnálom hogy nem alap darab a katalógusban.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Imádom az illatát!!! :) Sajnálom hogy nem alap darab a katalógusban.

DikieGirl

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 5.

Nagyon megkedveltem, mivel érezhető az illata, de lágy, így nem zavar pihenés közben. :) Én 3 napig szoktam érezni az illatát, és megkell hagynom, nagyon jó kis termék. :)
Ha valami vizsga vagy egyéb túlizgulós dolog vár rám másnap nehezebben szoktam aludni és sokszor felkelek. Ezzel a termékkel könnyebben és jobban alszom, így főleg azokban az időszakokban használom, így nagyon sokáig elég is! :)

DikieGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

blueberry93

2017. július 31.

Kellemes az illata, szeretem használni.

blueberry93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Kellemes az illata, szeretem használni.

Miaaa

2017. július 27.

Kellemes az illata nyugtat. Lefekvés előtt szoktam a párnámra fújni könyebben el tudok aludni tőle. Többször újravettem.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.