KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

• Segíti a nyugodt alvást.
  • Levendulával és kamillával.
  • Testre,párnára szobába is fújható.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Viky0123

2018. december 27.

Sajnos semmi köze a levendulához. Erőteljes, már zavaró parfümszerű illata van. Elképzelni sem tudom, hogy tud valaki ilyen pacsuliszagban aludni, én egyből kimostam a párnát inkább.. Arról nem is beszélve, hogy ezektől a csodás összetevőktől reggelre tiszta ekcéma lett volna a fejem.
Nem ajánlom senkinek..

Viky0123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Nem ajánlom senkinek..

kakaska

2018. december 21.

Illata jó, pedig nem kedvelem a levendulát, de ténylegesen nincs is benne levendula. :D Aztán kb. ennyi. Itthon a párnákat illatosítom vele.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

mlexa

2018. december 13.

Édesanyámnak vettem, mert egy ideje nagyon rosszul alszik. Gondoltam majd hátha ez segít. De nem vett észre semmi különbséget. Az illata kellemes, de nagyon hamar elillan. Ugyan úgy forgolódik szegény, szóval semmit nem segít... :(

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Szilvia1144

2018. december 4.

Kellemes az illata, de nekem viszket tőle a fejem, amikor a párnámra fújom. Nehezebben alszom el.

Szilvia1144
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

SzZsofia

2018. december 3.

Nagyon szeretem, tényleg úg érzem, hogy segít az elalvásban és a pihentető alvásban. Bár a férjem nincs oda érte :)

SzZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

eniko02

2018. november 18.

A párnámra és néha a levegőbe is szoktam fújni. Kellemes az illata, nagyon szeretem, jó érzés utana bebújni az ágyneműbe.

eniko02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

heniko90

2018. november 16.

Nem rossz az illata, egész kellemes. kár hogy pár perc és semmit nem érzek. És akkor milyen alvásban segít?, én nem alszok el két perc alatt. Szóval nekem nem segített. Nem vettem észre semmi különbséget.

heniko90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Sophielle

2018. november 8.

Bár szeretem a levendulát, de valahogy ennek az illata annyira irritál, hogy nemhogy jobban nem alszom tőle, hanem egyenesen felfordul a gyomrom, ha az ágyamra fújok belőle. Sajnos nagyon nem vált be.

Sophielle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Agnes09

2018. október 27.

Igazi kedvenc termékem. Évek óta használom, bespájzoltam annak idején belőle, amikor akciós volt.Van hozzá a kis tégelyes balzsamja is, a kettő együtt mennyei, imádom. A párnára és a levegőbe a a párna feletti térbe szoktam fújni a permetet, a kis tégelyes balzsamból a két oldalra halántékomra szoktam kenni , két pontra bemasszírozom. Nagyon jól alszom tőle, kellemesebb a szobában a levegő is ettől az illattól.Igazi levendula, zsálya illat. Napközben ha fáj a fejem vagy feszült, ideges vagyok a kis tégelyes balzsamból szoktam kenni, bemasszírozni a halántékomra két oldalra, Nagyon jól nyugtat, ellazít. Igazi aromaterápiás csodaszer.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

martuska83

2018. szeptember 24.

Aludni nem aludtam jobban, de az illata nagyon tetszik. Jó befeküdni az ágyba olyankor mikor fújok belőle. Már 2-t elfújkáltam belőle. Néha szobaillatosításra is használom. Úgyis veszek belőle ha elfogy és nem vonják ki, mert sokat nem ér, de az illata nekem már olyan jól megszokott...

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.