KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Segíti a nyugodt alvást.
  • Levendulával és kamillával.
  • Testre,párnára szobába is fújható.

Avon Planet Spa Sleep Serenity
Ár: 1000 , Eladó: petyszi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 20. kerület, fizetés: személyes átvétel
Ár: Csere , Eladó: Esoillat
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
dorottya96

2017. május 19.

Elcsábultam, megvettem. Vegyes érzésem van. Az illata kellemes, nyugtató-de valahogy párnán nem érzem elég ideig.. pedig szeretném! Nagyon szeretném! Elsőre nagyon tömény, de amint kicsit szellőzik jó lesz. Amiért nálam nem szeretne tartós lenni, azért le kell vonnom 1 csillagot

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Kmerci

2017. május 12.

Nagyon szeretem minden nap fújok belőle egy keveset de az ekcémásokra érzékeny összetevőe miatt párnára nem nagyon fújok belőle inkább takaróra, függönyre még a köntösömre is kívülre. :) Így a kicsi szobámban elég jól és tartósan megmarad az illat.

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

mrs.imperator

2017. május 7.

Csodas illata van, imadom a levendulat a kamillaval meg jo kombinacio. Nyugtato, friss kellemes, igazi alvos illat, otthonossa teszi a szobat es finomma az agynemut.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

balankaa01

2017. április 23.

Párnára fújva pont ellenkező hatást váltott ki nálam, csak a levegőbe fújva meg nem érzek semmit... Majd még próbálkozok.
Pedig örültem volna, ha segít, mert elég rossz alvó vagyok. 😔

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Pedig örültem volna, ha segít, mert elég rossz alvó vagyok. 😔

sebit

2017. április 20.

Egyszerűen imádom. Csodás az illata és észre sem veszem már el is aludtam.

sebit
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

Egyszerűen imádom. Csodás az illata és észre sem veszem már el is aludtam.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Kellemes illata van de levegobe fujba eleg hanar eltunik viszont parnara fujva nar kicsit fejfajos lesz az illat. Elvegre megiscsak a fejunktol par centire van a parna jobb esetbe amig befujtunk.Szoval erdekes, e miatt nem feltetlenul tudom, hogy hova es hogyan fujjam, hogy megmaradjon kicsor az illata de ne legyen fejfajos. Ajandekba kaptam igy probalkozom, hogy hogyan lehet a leghasznosabban elhasznalni de nem fogom ujra beszerezni

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Chata83

2017. január 24.

Szeretem! Nagyon kellemes, rám nyugtatóan hat. Párnára, függönyre szoktam fújni elalvás előtt.

Chata83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Enci90

2017. január 18.

Nagyon jó illata van. A levendula miatt abszolút nyugtatóan hat. Én a párnahuzatra szoktam fújni és jobban alszunk tőle a párommal (Már többször megfigyeltük és tényleg pihentetőbb tőle az alvás, illetve mintha gyorsabban elaludnánk, és nyugtatja az idegeket is. Ami mind a levendulának köszönhető, de nagyon jó kis találmány). Ő is nagyon szereti és szinte követeli este :) Az egyetlen hátránya, ha ráfújom a párnára, akkor van egy kis vizes érzete, ezért kézzel még el szoktam dörgölni. De nem hagy nyomot! És nagy fájdalmamra alig lehet rendelni a katalógusból. Nem tudom, hogy én vagyok-e vak, de elég ritkán van benne és mindjárt elfogy :(

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

csokibeka

2017. január 13.

Nagyon tetszik az illata, bár valahogy nem jut eszembe sokszor használni. Én nem rendeltetésszerűen használom, nem szívesen fújnám a párnámra, a bőröm hadd pihenjen éjszaka...de a lakásban, ruhákra, wc-ben:D bátran fújkálom, csodás illata van:) sajnos szinte sosem látom a katalógusban

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

reni1010

2017. január 9.

jajj de szerettem ezt a párnámba fújkálni..:) bár nem segített az elalvásban, kellemes illata volt :)

reni1010
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.