KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Segíti a nyugodt alvást.
  • Levendulával és kamillával.
  • Testre,párnára szobába is fújható.

Avon Planet Spa Sleep Serenity
Ár: 1000 , Eladó: petyszi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 20. kerület, fizetés: személyes átvétel
Ár: Csere , Eladó: Esoillat
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/MPL csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DikieGirl

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 5.

Nagyon megkedveltem, mivel érezhető az illata, de lágy, így nem zavar pihenés közben. :) Én 3 napig szoktam érezni az illatát, és megkell hagynom, nagyon jó kis termék. :)
Ha valami vizsga vagy egyéb túlizgulós dolog vár rám másnap nehezebben szoktam aludni és sokszor felkelek. Ezzel a termékkel könnyebben és jobban alszom, így főleg azokban az időszakokban használom, így nagyon sokáig elég is! :)

DikieGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

blueberry93

2017. július 31.

Kellemes az illata, szeretem használni.

blueberry93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Kellemes az illata, szeretem használni.

Miaaa

2017. július 27.

Kellemes az illata nyugtat. Lefekvés előtt szoktam a párnámra fújni könyebben el tudok aludni tőle. Többször újravettem.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Bubucim

2017. július 6.

Avonéknak sok-sok csillag jár ezért az alkotásukért. :) Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, mert bár el tudok gyorsan aludni, sokszor nem alszom jól. Az elején leszögezném, hogy a levendulát kifejezetten nem kedvelők táborát erősítem. Hiába akarom szeretni, kicsit megfájdul tőle a fejem, rossz lesz a közérzetem. DE! Ebben a kis csodában a levendula enyhe formája van jelen, amit pedig kifejezetten kellemesnek tartok. Még másnak is érzem magamon, pedig csak keveset szoktam esténként fújni belőle. Aki szereti az aromaterápiás pihenést, kifejezetten ajánlom. Imádom! :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Ennie86

2017. június 29.

Nagyon szeretem az illatát és tényleg megnyugtat alvás előtt. :) A párnámra szoktam 1-1 fújást, és szinte belezuhanok a megnyugvás tavába. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

gyocsi76

2017. június 11.

Tartós az illata és el is lehet aludni tőle!Nagyon ajánlom

gyocsi76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Tartós az illata és el is lehet aludni tőle!Nagyon ajánlom

Fancsusz97

2017. június 8.

Most vettem újra, imádom! Nagyon szeretem az illatát, igazán nyugtató és kellemes, friss! Szerencsére tartós is!

Fancsusz97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

dorottya96

2017. május 19.

Elcsábultam, megvettem. Vegyes érzésem van. Az illata kellemes, nyugtató-de valahogy párnán nem érzem elég ideig.. pedig szeretném! Nagyon szeretném! Elsőre nagyon tömény, de amint kicsit szellőzik jó lesz. Amiért nálam nem szeretne tartós lenni, azért le kell vonnom 1 csillagot

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Kmerci

2017. május 12.

Nagyon szeretem minden nap fújok belőle egy keveset de az ekcémásokra érzékeny összetevőe miatt párnára nem nagyon fújok belőle inkább takaróra, függönyre még a köntösömre is kívülre. :) Így a kicsi szobámban elég jól és tartósan megmarad az illat.

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

mrs.imperator

2017. május 7.

Csodas illata van, imadom a levendulat a kamillaval meg jo kombinacio. Nyugtato, friss kellemes, igazi alvos illat, otthonossa teszi a szobat es finomma az agynemut.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.