KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

• Segíti a nyugodt alvást.
  • Levendulával és kamillával.
  • Testre,párnára szobába is fújható.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Planet Spa Sleep Serenity
Ár: 1000 , Eladó: petyszi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 20. kerület, fizetés: személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: Esoillat
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/MPL csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pappveronika30

2018. május 25.

Az illata nagyon jó. Minden lefekvés előtt a párnámra fújok belőle :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Az illata nagyon jó. Minden lefekvés előtt a párnámra fújok belőle :)

kincsq

2018. május 16.

Az illata annnnyira jóó:) csak kár hogy egyáltalán nem tartós, és az alvásproblémáimon se segített:D

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

bogyoesbaboca

2018. május 9.

Tenyleg nagyon jo illata van de en semmi nyugtato hatast nem vettem erszre rajta sajnos nem valami sokaig tart az illat sem ha szetpermetezem.

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

SoLy

2018. március 4.

Párnára és takaróra szoktam fújni, segít a nyugodt alvásban.

Gyerekeknek kiváló tündérpor :)

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

Párnára és takaróra szoktam fújni, segít a nyugodt alvásban.

Gyerekeknek kiváló tündérpor :)

Eszteerke

2018. március 4.

Szerintem nagyon finom illata van 😍❤️ Én nem csak a párnámra fújom, hanem a ház és szoba illatosítására és a ruhámra is 😀 Nagyon kellemes illatú, nyugtató hatású, egyetlen bajom vele, hogy nem túl tartós, szinte csak addig tart, míg kifújom 😊

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

illeseniko

2018. február 24.

Egyszerűen imádom. Igaz, nem a párnáimra használom, hanem csak a szobám illatosítására. Nyugtató hatása van, és az illata isteni. Megéri beszerezni belőle egyet...vagy jó sokat :D

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

vanesszam

2018. február 20.

Szeretem ezt a permetet, a párnámra szoktam fújni. Különösebb hatása nincs rám, nem álmosít sajnos. Az illata nagyon kellemes, levendulás! :D

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Bettu

2018. február 20.

Egy szettben rendeltem egyszer, az ágyneműmre fújom néha. Nem tudom mennyire hatásos, de nincs rossz illata.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Blackcherry12

2018. február 13.

Nekem nagyon bevált a párnák csak úgy illatoznak, nem túl erős hanem pont kellemes. Azt vettem észre amikor használom akkor úgy alszok mintha kiütöttek volna komolyan ritka melyen tudok aludni már csak ennyiért megéri ( vagyis nekem ) :D

Blackcherry12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

ennorka

2018. január 12.

Kellemes illata van, nem túl erős levendulás.
Ideig-óráig érződik, szerintem nem tartós, ezért 4*-ot kap.

ennorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Kellemes illata van, nem túl erős levendulás.
Ideig-óráig érződik, szerintem nem tartós, ezért 4*-ot kap.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.