KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

• Segíti a nyugodt alvást.
  • Levendulával és kamillával.
  • Testre,párnára szobába is fújható.

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

martuska83

2018. szeptember 24.

Aludni nem aludtam jobban, de az illata nagyon tetszik. Jó befeküdni az ágyba olyankor mikor fújok belőle. Már 2-t elfújkáltam belőle. Néha szobaillatosításra is használom. Úgyis veszek belőle ha elfogy és nem vonják ki, mert sokat nem ér, de az illata nekem már olyan jól megszokott...

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Annabella0

2018. szeptember 13.

Többször is újra vásaroltam már, szeretem az illatát. Vizsga időszakban jól jött, hamarabb eltudtam aludni és jobbat is tudtam/tudok tőle aludni. :)

Annabella0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

elena066

2018. augusztus 30.

Nagyon jó illata van, jó érzés belefeküdni este egy fárasztó nap után.Nem érzem,hogy jobban aludnék tőle de attól még lehet használni, egyáltalán nem émelyítő,nyilván mértékkel kell használni, de ajánlom az illatmániás társaimnak :)

elena066
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Andrea1992

2018. augusztus 16.

Az illata nagyon tetszik de hamar elszáll. Helyiség illatosításra megfelel de csodát ne várjunk tőle. Elfújkálom de nem hiszem hogy újra veszem. Erre a célra vannak komolyabb termékek , azok nem is ennyibe kerülnek.

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

GoldenHour

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 2.

Egyszer kaptam ajándékba, megmondom őszintén, az illatáért nem vagyok oda. Nem gondolom egyébként hogy segítene az elalvásban, viszont aranyos ajándékként.

GoldenHour
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Csipetke

2018. július 28.

Nagyon finom valóban nyugtató illata van. Pedig annyira nem ugrok a levendula illatáért. Van mikor csak úgy a levegőbe is fújkálok belőle. Nem hiszem újra venném sok értelmét nem látom. De ha már van elhasználgatom.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

dynah13

2018. július 28.

Jo alvo vagyok, nincs gondom az alvassal, de sokszor meg porgok, amikor agyba kerulok, ilyenkor tud nagyon jo szolgalatot tenni, kicsit lenyugtat, igy gyorsabban el tudok aludni :) Az illata nagyon jo, szerintem mar azert megeri :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

DoraViktoria

2018. július 17.

Imádom az illatát, az alvás sokkal könnyebb tőle... nehéz alvó vagyok, de ha ezt használom sokkal jobbat alszom. Imádom a levendulát is, nem volt kérdés, hogy kipróbálom.
Azóta csak ezt használom, mindig van itthon.

DoraViktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Azóta csak ezt használom, mindig van itthon.

Scent

2018. július 8.

Megosztó ez a kis permet: vannak lányok-asszonyok kik odavannak érte, én nem. Az összetevőkben nem látom a levendulát..Mikor akciós (399Ft) rendelek a nővérem és a barátnőm örömére, én nem tudok mit kezdeni vele.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

maritime

2018. június 22.

Itteni vélemények alapján beruháztam rá. Tényleg jó kis termék, elalvás előtt szoktam befújni vele a párnámat illetve az ágynemű felfrissítésére szoktam használni. Vagy néha csak úgy szobaillatosítóként, mert annyira levendula függő vagyok. Akciósan most 399 Ft-ért lesz rendelhető a júliusi avon újságban. ;)

maritime
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.