KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Segíti a nyugodt alvást.
  • Levendulával és kamillával.
  • Testre,párnára szobába is fújható.

GoldenHour

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 2.

Egyszer kaptam ajándékba, megmondom őszintén, az illatáért nem vagyok oda. Nem gondolom egyébként hogy segítene az elalvásban, viszont aranyos ajándékként.

GoldenHour
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Csipetke

2018. július 28.

Nagyon finom valóban nyugtató illata van. Pedig annyira nem ugrok a levendula illatáért. Van mikor csak úgy a levegőbe is fújkálok belőle. Nem hiszem újra venném sok értelmét nem látom. De ha már van elhasználgatom.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

dynah13

2018. július 28.

Jo alvo vagyok, nincs gondom az alvassal, de sokszor meg porgok, amikor agyba kerulok, ilyenkor tud nagyon jo szolgalatot tenni, kicsit lenyugtat, igy gyorsabban el tudok aludni :) Az illata nagyon jo, szerintem mar azert megeri :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

DoraViktoria

2018. július 17.

Imádom az illatát, az alvás sokkal könnyebb tőle... nehéz alvó vagyok, de ha ezt használom sokkal jobbat alszom. Imádom a levendulát is, nem volt kérdés, hogy kipróbálom.
Azóta csak ezt használom, mindig van itthon.

DoraViktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Azóta csak ezt használom, mindig van itthon.

Scent

2018. július 8.

Megosztó ez a kis permet: vannak lányok-asszonyok kik odavannak érte, én nem. Az összetevőkben nem látom a levendulát..Mikor akciós (399Ft) rendelek a nővérem és a barátnőm örömére, én nem tudok mit kezdeni vele.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

maritime

2018. június 22.

Itteni vélemények alapján beruháztam rá. Tényleg jó kis termék, elalvás előtt szoktam befújni vele a párnámat illetve az ágynemű felfrissítésére szoktam használni. Vagy néha csak úgy szobaillatosítóként, mert annyira levendula függő vagyok. Akciósan most 399 Ft-ért lesz rendelhető a júliusi avon újságban. ;)

maritime
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

szfrances19

2018. június 13.

Levendulamániám miatt az avonos levendulás lábkrém mellett ez a másik kedvenc levendulás termékem. Párnára szoktam fújni, nagyon kellemes illata van, alszok tőle mint a bunda. Az ára baráti, és két fújás elég belőle esténként, így sokáig kitart. Ha elfogy, biztos újraveszem, csak ne vonják ki.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

ttenasz

2018. június 7.

Levendula mániás vagyok. Nagyon szeretem fújkálni a párnámra. Nem szuper tartós, de ha az lenne is mindig fújkálnám! :)

ttenasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Azurlepke

2018. május 30.

Mikor egy fáradt stesszes nap után lefekszünk előtte bejújom a párnát, kellemesen megnyugtat és ellazít az illata.

Azurlepke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

mires

2018. május 29.

Évek óta minden este fújok párszor a párnára, nagyon finom illata van és sokáig elég :)

mires
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.