KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Butterfly21, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csodálatos szín varázsolható vele a szemhéjra és szemkihúzóként is használható. Puha tapintású applikátor a antisztatikus, könnyen és precízen visz fel a szemhéjra a festéket.

Gazdag színvariációkban.

Avon Precision Glimmer - pinky peach árnyalat
Ár: 400 Ft+postaköltség vagy személyes átvétel esetén (Dorog, Esztergom, Budapest) 400 Ft. , Eladó: Damayanti
Állapot: Bontott, de csak egyszer volt próbálva., Helyszín: Dorog, fizetés: személyes átvétel (Dorog, Esztergom, Budapest) vagy előre utalás után postázom.
Avon Precision Glimmer - Golden Turquoise
Ár: 500 Ft vagy csere , Eladó: deezsina
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest 11. kerület vagy belvárosban kb bárhol, fizetés: Személyes átvétel, készpénz

zsazsi1

2016. július 16.

A sötétszürke (fekete?) árnyalat volt meg. Nem volt rossz, de az applikátorról állandóan potyogott a szemem alá a fekete por - nagy öröm ez szépen lealapozva - úgy próbáltam kivédeni, hogy kozmetikai kendőt szorítottam az alsó szemhéjam alá. Rossz ötlet volt ez a tégelyes forma, és a por állag.

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Alexandra0727

2016. május 28.

Régen sokat használtam, jól pigmentált.

Alexandra0727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Régen sokat használtam, jól pigmentált.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Tobb szinben vettem es tokeletes mind!
Megfelelo bazissal a helyen marad hosszu idore is, es az applikator sem szornyu, bar en ecsettel dolgozok.
Pigmentaltak, es keves is eleg belole.
Ujravennem!

Evelinnaagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Tobb szinben vettem es tokeletes mind!
Pigmentaltak, es keves is eleg belole.
Ujravennem!

Jancsa

2016. május 13.

Nagyon szép a színe és az aplikátorral is könnyű dolgozni.

Jancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Nagyon szép a színe és az aplikátorral is könnyű dolgozni.

hatiay89

2016. január 8.

Nagyon szépek a színei, de sajnos nem elég tartós, pedig jó ez az állag és az applikátorral sem volt nehéz dolgozni.

hatiay89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Meszti

2015. december 19.

Szerintem az avon termékek egy része minőségükhöz mérten túlárazott. Alacsonyabb vagy ugyanilyen árfekvésben lehet jobb sminktermékeket vásárolni.. Kevés Avonos dolgot használok.. De ez jó! Könnyen egyenletesen tudok vele dolgozni. Alapvetően a természetesség híve vagyok, nem szeretem a nagyon erős, sok, vastag sminket..huhú
Egy enyhe pici színt, csillogást ad.. A bézs-arany-barna árnyalatokat favorizálom, maximum alakalomra... Ez számomra pont elegendő. Kellemes, diszkrét.

Meszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

lysza1985

2015. december 2.

lila és arany színben volt nekem, addig amíg nem voltam túl tájékozott a sminkek terén, addig ok volt, nekem nem volt bajom az applikátorral, alap nélkül nem volt túl tartós.

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Lilu

2015. december 2.

A képen látható zöld volt anyumnak, hát benyúltam tőle néha :)
Nagyon szép színe volt, és tökéletesen tartósan fenn is maradt. Külön plusz, hogy akkor még kezdő sminkesként is könnyű volt felvinni, jó volt ez a fajta applikátor.

Lilu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

A képen látható zöld volt anyumnak, hát benyúltam tőle néha :)

hadri

2015. augusztus 21.

A színei szépek, de ez a poros állag és a felvivő ecset sokat ront rajta. Sehogyse tudom normálisan felvinni a szemhéjamra, az ecset elég ormótlan, a poros állaga miatt pedig mindig belepotyog a szemebe.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

rizspufi

2015. július 11.

A goddess nevű árnyalat van meg (rózsaszínes). Volt egy időszakom, amikor nagyon rá voltam kattanva, szép szemhéjfesték, viszont nekem nem volt tartós.

rizspufi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Dimethiconol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.