Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OKriszTina, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

• mélyen kondicionálja és hidratálja a sérült hajrostokat
  • erősíti és regenerálja a hajat
  • segít puhává tenni és egészséges kinézetűnek mutatni a frizurát

lilaszilva

2019. február 12.

Hát, én ajándékba kaptam, de nem vagyok elájulva tőle. Nagyjából egy illatos víz. Én hajmosás után törülközőbe csavarás előtt fújom a hajamra, de a jótékony hatását nem igazán érzem. Az illata nagyon finom, sajnos kb ennyi.

lilaszilva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

lois

2018. augusztus 28.

A göndör hajúak szeretik az ilyen hajápolókat, nekem is remekül beválik, ajánlom másnak is, aki keres valami kencét, amivel kordában tudja tartani a rugózó fürtjeit. Segít abban, hogy ne legyen száraz a hajam, ne szálljon és ne kócosodjon, felfrissíti a fürtjeimet, puha lesz tőle a hajam és egészséges. Jó illatú, akciósan megéri rendelni.

lois
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

annodobo

2018. május 13.

Hát őőő... Annyiszor megfogadtam már, hogy nem rendelek tőlük hajápolókat, de mást sem. Erre tessék megint megvettem ezt a borzalmat. Az illata kellemes és a másik pozitívuma, hogy keratinos. Ennyi nincs benne több jó dolog.
Ha fújok a hajamra tiszta víz lesz, mire megszárad meg egybe van ragadva az egész fejem, tiszta zsír. Úgy használom, hogy fújok a tenyerembe és a hajvégekbe belenyomogatom. Így talán ér valamit, de amúgy kuka.

annodobo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

apple97

2018. január 7.

Akciósan rendeletem meg, nem mondom, hogy csodát művelt a hajammal, de segíti a kifésülést. Az illata kellemes.

apple97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Phytantriol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.