KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Revitalizáló lábfürdető tengeri sóval és algakivonattal: felfrissíti és megnyugtatja a fáradt lábakat, előkészítve azt a lábápolás további lépéseire.

• tengeri sóval és algakivonattal
  • puhává teszi a bőrt

Ár: 1199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 300 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Enne

2018. július 13.

Update:
Teljesen egyetértek @ALettah. Szembejött velem egy új vélemény és eszembe jutott a termék. Most rendeltem belőle újra, és szintén imádom. Becsempészi a "tengerpartot" az én lelkembe-fejembe is. 2-3 hetente áztatok és pedikűrözök, amióta megvan, alig várom, hogy elővehessem. Néha pedig csak úgy szagolgatom. :) 5-ös!

2017. 08. 07.
Az illata miatt vásároltam elsősorban. Korábban megvolt a lábradírja, de elfogyott, így azt gondoltam, a termékcsalád egy másik tagját próbálom ki. Semmi extrát nem érzek egyébként, de tényleg olyan illata van, mintha elrepítene a tengerpartra, és ezért szeretem. :) Amúgy mindenkinek van a tetején kb. egy centi vastag fehér réteg? Mintha habos lenne.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Update:

2017. 08. 07.

ALettah

2018. július 12.

Ez kérem egy csodaszer. Na, nem azért, mert annyira jó lenne. Valószínűleg kékre festett víz is lehetne a flakonjában. De amióta megvan, már többször is rávettem a hullafáradt önmagam, hogy este, miután a baba alszik, konyha összepakolva és én zombiállapotban roskadok le a laptop elé, egy lavór finom meleg vízben áztassam a lefáradt lábikóimat, és persze ilyen kis kék illatos izét is cseppentek bele. Paneltenger, lavórspa.
Jólesik, na. És nyilván a lábam is puhább, mintha nem áztatnám.
Szóval nekem megérte az akciós árát :)

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Jólesik, na. És nyilván a lábam is puhább, mintha nem áztatnám.
Szóval nekem megérte az akciós árát :)

Frumus

2017. augusztus 6.

Kipróbáltam, elvagyok vele, szép, esztétikus csomagolás (imádom a türkizt :P), amúgy teszi a dolgát, de semmi különlegeset nem érzek a kencével kapcsolatban. Egynek jó.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Barnás sárga.