KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: k.monika0126, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A rózsa lágy illatával és aromájával nyugtatja a bőrt, és kellemes kikapcsolódássá varázsolja az otthoni fürdőzést.

Ár: 600 , Eladó: kirax
Állapot: bontatlan, Helyszín: PÉCSEN, fizetés: SZEMÉLYESEN

kalmaniki

2016. szeptember 23.

Egyik kedvenc habfürdőm. Nagyon kellemes, visszafogott az illata, nagy habot csinál a kádba, puhítja a bőrömet. Az Avonos habfürdőkben még nem csalódtam.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

zdoreebaba

2016. augusztus 24.

A kedvenc tavaszi-nyári habfürdőm, már amikor habfürdőt veszek. Az illata kellemes rózsaillatú, tényleg nem az az elviselhetetlen erős szaga van. Engem kicsit szárít, főleg a kezeimet, de testápolóval ez a probléma kiküszöbölhető. Nagy kiszerelésű, így sokáig elvan. Árban pedig a legkedvezőbb. Négy csillagot érdemel a szárítás miatt. Amúgy kellemes termék, szeretem használni.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

bmth

2016. április 24.

nekem annyira nem jött be az illata nem rossz,de van ennél jobb is és egy idő után már unalmas : /

bmth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Kendralinx

2016. április 9.

szárítja a bőröm és nekem a rózsa túl sok bele

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

szárítja a bőröm és nekem a rózsa túl sok bele

scbellie

2015. május 21.

Nagyon jó illata van és jól habzik, ez az egyik kedvenc illatom. :)

scbellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

Nagyon jó illata van és jól habzik, ez az egyik kedvenc illatom. :)

aaniitaa

2015. április 21.

Először kicsit "féltem" az illatától, mert hát ha rózsa,akkor biztos erős lesz. De kellemesen csalódtam. Isteni finom illata van, nekem abszolút nem rózsás :)
Nagyon jól habzik,kicsi is elég belőle.

aaniitaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Nagyon jól habzik,kicsi is elég belőle.

cseresznyee1

2015. január 19.

Imádom az Avon habfürdőket, és ez sem volt csalódás. Nagyon jól habzik, és finom illata van. :)

cseresznyee1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

conci14

2014. augusztus 13.

Először nagyon finom illatú habfürdő, többször használva viszont tolakodó az illata.Én sajnos meguntam.

conci14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

-.Nikii.-

2014. július 21.

Olyan kis finom illata van. Öröm benne fürdeni!:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 21.

Olyan kis finom illata van. Öröm benne fürdeni!:)

Drusee

2014. március 4.

A katalógusban szaglásztam és azonnal eldöntöttem, hogy ez nekem KELL. Nem rajongok a rózsáért, sőt szerintem egyenesen büdös, de ebben az esetben ez vagy nem hasonlít semmiféle rózsára vagy engem vezetett meg az orrom. Valami régi parfümre emlékeztet még anyukám vagy nagymamám készletéből. Mindenesetre imádom. Néha tusfürdőként használom és szó szerint belengi a lakást az illata. Eddig mindenkinek nagyon tetszett.

Drusee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Hidratálók: Betaine, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.