KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: k.monika0126, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A rózsa lágy illatával és aromájával nyugtatja a bőrt, és kellemes kikapcsolódássá varázsolja az otthoni fürdőzést.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsofia960217

2018. január 11.

Valóban virágos-rózsás illat. A külcsín nagyon tetszik, jól habzik, és tetszik ez a szinte már átlátszó rózsaszín szín is. Abszolút 5 csillag

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

kalmaniki

2016. szeptember 23.

Egyik kedvenc habfürdőm. Nagyon kellemes, visszafogott az illata, nagy habot csinál a kádba, puhítja a bőrömet. Az Avonos habfürdőkben még nem csalódtam.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

zdoreebaba

2016. augusztus 24.

A kedvenc tavaszi-nyári habfürdőm, már amikor habfürdőt veszek. Az illata kellemes rózsaillatú, tényleg nem az az elviselhetetlen erős szaga van. Engem kicsit szárít, főleg a kezeimet, de testápolóval ez a probléma kiküszöbölhető. Nagy kiszerelésű, így sokáig elvan. Árban pedig a legkedvezőbb. Négy csillagot érdemel a szárítás miatt. Amúgy kellemes termék, szeretem használni.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

bmth

2016. április 24.

nekem annyira nem jött be az illata nem rossz,de van ennél jobb is és egy idő után már unalmas : /

bmth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Kendralinx

2016. április 9.

szárítja a bőröm és nekem a rózsa túl sok bele

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

szárítja a bőröm és nekem a rózsa túl sok bele

scbellie

2015. május 21.

Nagyon jó illata van és jól habzik, ez az egyik kedvenc illatom. :)

scbellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

Nagyon jó illata van és jól habzik, ez az egyik kedvenc illatom. :)

aaniitaa

2015. április 21.

Először kicsit "féltem" az illatától, mert hát ha rózsa,akkor biztos erős lesz. De kellemesen csalódtam. Isteni finom illata van, nekem abszolút nem rózsás :)
Nagyon jól habzik,kicsi is elég belőle.

aaniitaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Nagyon jól habzik,kicsi is elég belőle.

cseresznyee1

2015. január 19.

Imádom az Avon habfürdőket, és ez sem volt csalódás. Nagyon jól habzik, és finom illata van. :)

cseresznyee1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

conci14

2014. augusztus 13.

Először nagyon finom illatú habfürdő, többször használva viszont tolakodó az illata.Én sajnos meguntam.

conci14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

-.Nikii.-

2014. július 21.

Olyan kis finom illata van. Öröm benne fürdeni!:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 21.

Olyan kis finom illata van. Öröm benne fürdeni!:)

Hidratálók: Betaine, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.