KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1999 Ft

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

Ár: 1999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 Ft , Eladó: rexi19
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta előreutalas esetén
Avon Secret Fantasy Parfüm és még sok más
Ár: 1500/db , Eladó: Moncsaka
Állapot: Probált, Helyszín: Csepel, fizetés: Posta, FoxPost , személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

monkeygirl

2017. november 26.

Már évek óta újra vásárolom, nagyon szeretem. Az illata nőies, fiatalos, édeskés. Ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb. Tartósságára nem tudnék rosszat mondani.

monkeygirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

kovacsnikoletta92

2017. november 13.

Nagyon finom édes az illata, én nagyon szerettem, de ez relatív. Minden esetre 1-2 óra alatt el is illan.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Csreka

2017. október 2.

ajándékba kaptam,ezért elhasználom. Az illata kellemes, de nem tartós nekem, pár óra múlva elmúlik, tehát ez egy kölni.

Csreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Era012

2017. szeptember 29.

Kölni létére nagyon tartós, nap végére sem száll el az illata. Tini koromban használtam, mára már kinőttem az illatát. Ha valakit érdekel, van egy bontatlan dobozom eladó soron. :)

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

bubilany

2017. augusztus 23.

Nagyon kellemes édeskés illata van és a kinézete is nagyon bájos. Sajnos az illata nem túl tartós.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

AzAKismacska

2017. augusztus 19.

Öreg, 20-23 èves fejjel is nagyon szerettem. Èdes, vattacukros- jázmin illata van a bőrömön. Az èdessèg miatt tèli- kora tavaszi illat nekem, nyáron fullasztó.
A tartóssága nem valami jó, de ilyen áron el lehet fújkodni:)

Egy-másfèl ève meguntam, picit komolyabb parfümökre álltam át.
A napokban megszagiztam az üvegèt, most valamièrt már èrzem rajta, hogy "mű".
Lehet továbbajándèkozom tini unokahúgomnak :)

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

A tartóssága nem valami jó, de ilyen áron el lehet fújkodni:)

Egy-másfèl ève meguntam, picit komolyabb parfümökre álltam át.
A napokban megszagiztam az üvegèt, most valamièrt már èrzem rajta, hogy "mű".
Lehet továbbajándèkozom tini unokahúgomnak :)

HRita77

2017. augusztus 2.

Tartós és kellemes illat, nagyon szeretem.

HRita77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Tartós és kellemes illat, nagyon szeretem.

BrittaCooper

2017. július 29.

Én is tini koromban kaptam anyától, de még most is van az üvegében. Jó helyen tartottam, nem érzek semmi különbséget, vagy, hogy megromlott volna. Most a tavaszi nyári időszakra szvesen veszem elő, ebben az ütemben a nyár végére el is használom. Rohangálós hétköznapi illat, de nyárra szerintem akár alkalmi is lehet, mert nem orrfacsaró és tömény. Tartóssága átlagos, naponta többször is be kell fújni magam vele. 4 csillag, mert köepesen tartós, nem a parfüm minősége miatt vonok le, mert jó jó, de nem olyan nagy szám, hogy a top 5 kedvencem közé kerüljön. :)

BrittaCooper
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

viktoriass

2017. július 6.

Tinédzser korom illata. Amikor 13-14 éves voltam, akkor vette meg nekem mindig az anyukám. Imádtam. Édes, de nem túl tömény, tökéletes.

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Feketemacska

2017. június 27.

Ajándékba kaptam de nem lett a kedvencem, ettől függetlenül elhasználom de nem vennék újra. Számomra túl tömény, még akkor is ha hamar elillan az illata.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol