KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2599 Ft

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

Ár: 2599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
1500 ft Avon Secret Fantasy Parfüm
Ár: 1500 ft/db , Eladó: zsofia960217
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.

Esztuci

2018. október 23.

Nagyon szeretném szeretni, de hiába az eszméletlen finom, édes illat, ha felfújás után 10 perc múlva már sehol sincs. Tartóssága miatt nem éri meg akciósan se, Avon fronton lehet ennél jobbat is venni ennyiért vagy picit többért, ha ügyes az ember. Az illat miatt 3*, mert van benne fantázia, bár lenne kicsit minőségibb.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

missmomsen

2018. augusztus 15.

"Szürke" hétköznapokra használom, számomra kellemes friss, nyári illat. Tartósságával meg vagyok elégedve.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Mesike91

2018. június 21.

Pénzkidobás volt. Nagyon gyenge, viszont a reklám és üvegcse jól sikerült.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Pénzkidobás volt. Nagyon gyenge, viszont a reklám és üvegcse jól sikerült.

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Update: már kinőttem és nem tudom elviselni magamon az ennyire édes illatokat, de ez nem a termék "hibája" :)

Nagyon finom édes az illata, én nagyon szerettem, de ez relatív. Minden esetre 1-2 óra alatt el is illan.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Reni666

2018. március 29.

kellemes tartos illat.hugomnak vettem ö imádja a gyüműlcsős illatokat .olcso es tartós

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Aancsaa

2018. február 14.

Pont az ilyen édes gyümölcsös illatokat kedvelem. Nagyon kellemes illata van, és az árához képest elég tartós. Nem kell belőle sokat fújni, mert intenzív az illata.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Vevep92

2018. január 23.

Ahhoz képest, hogy virágos-gyümölcsös illatkategória, nekem mégis a téli parfümöm, szeretem, az én bőrömön nem túlzóan édes, és eléggé tartós :) a sapkámat és sálamat is be szoktam fújni vele, azokon többszöri viselés után is érzem.

Vevep92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Erika80

2017. december 23.

Nem rossz, bár nekem már egy picit édesebb, mint amit szeretnék magamon viselni. Ez nem is lenne probléma. De a tartóssága szörnyű. Kb. 2 órát bír ki mondjuk jóindulattal, hogy intenzíven, aztán annyira bőrközelivé válik az illata, hogy alig érezni. Nem nagy szám.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

monkeygirl

2017. november 26.

Már évek óta újra vásárolom, nagyon szeretem. Az illata nőies, fiatalos, édeskés. Ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb. Tartósságára nem tudnék rosszat mondani.

monkeygirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Csreka

2017. október 2.

ajándékba kaptam,ezért elhasználom. Az illata kellemes, de nem tartós nekem, pár óra múlva elmúlik, tehát ez egy kölni.

Csreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol