KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 669 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 669 Ft

Az Avon Amazon sampon és tusfürdő egy 2 az 1-ben energizáló fürdőtermék férfiaknak friss zsálya- és szantálfa illattal, mely hidratált és tartósan friss érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 669 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Mona29

2018. június 14.

Akciósan vettem a páromnak, így ár-érték arányban nagyon jó. Az illata sokáig megmaradt a bőrén, jól tisztított, finom habja volt, nem szárította a bőrét. Biztos, hogy újra fogom még venni.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

szatmari.mariann

2017. december 10.

Nagyon jó

szatmari.mariann
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Nagyon jó

twik

2017. augusztus 2.

Öcsémnek rendeltem ajándékba még szülinapjára. Azóta csak ezt használja.

twik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Öcsémnek rendeltem ajándékba még szülinapjára. Azóta csak ezt használja.

Zsanci94

2017. augusztus 2.

Párom nagyon szereti! Ár-érték arányban véleményem szerint megéri megvásárolni,

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Párom nagyon szereti! Ár-érték arányban véleményem szerint megéri megvásárolni,

baba_girl_16

2017. május 10.

Nagyon jó illata van ennek a tusfürdőnek. A férjem nagyon szereti, ezért gyorsan is fogy. :D Nem szárítja a bőrét és megfelelő a habzása is.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

kati94

2017. március 31.

A páromnak vettem, már másodjára, mert imádom az illatát. Néha én is ezzel fürdök, annyira tetszik. :D

kati94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Noah27

2016. szeptember 9.

Páromnak vettem,mert nagyon megörültem,hogy találtam ilyen 2az1-ben cuccot.
Eddig nem panaszkodott rá,minden nap használja.Az illatát nagyon kellemesnek találom.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Páromnak vettem,mert nagyon megörültem,hogy találtam ilyen 2az1-ben cuccot.

lunagraves

2016. április 21.

Magamnak vettem még nyáron... igen magamnak (nő vagyok)!Nagyon jó illata van, friss férfias de nem tolakodó. Nem szárította sem a bőröm se a hajam. Igazából nem is értem miért nem vettem még ilyet soha ezelőtt. Idén nyáron is beújítok egyet!

lunagraves
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Frumus

2016. április 15.

Véletlenül elnéztem és ezt sikerült magamnak megrendelni férfi illattal :P Végülis nem baj, lábfürdőzéshez akartam valamit, arra jó lesz. Tipikus "férfias" illata van, nekem illatra tetszik, kellemesnek mondanám, pedig nem én vagyok a célközönség :D Amúgy tusfürdő és sampon egyben, ami lehet praktikus, kérdés mennyire hatásos, én biztos nem fogom letesztelni samponként.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

bugosgizi

2015. július 26.

A flakon kinézete látványos és figyelemfelkeltő. Ezért is vette meg párom. Hatása megfelelő. Nem szárítja a bőrét. A szantálfa illata semmivel sem összetéveszthető ám de kellemes. Erős és intenzív, hosszan érződő illat.

Amíg gyártják ezt a terméket párom biztos vásárolni fogja szóval tuti befutó a termék.

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Zöld)