KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1099 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. május 14.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 1099 Ft

Az Avon Enchanted Paradise tusfürdő a frissítő jázmin és bergamott illatával segít a relaxálásban.

• B- és C-vitamin komplexszel
  • hidratálja és kondicionálja a bőrt, így az puha, sima és rugalmas maradhat

Ár: 1099 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 350 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 250 ml mínusz 1 használat:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén

spavanilly

2018. június 26.

Uniszex, frissítő, gél állagú tusfürdő.
Elhasználom, de nem nélkülözhetetlen darab, így nem veszem újra.
Közepesen habzik, nekem kicsit szárítja a bőröm.

@tátombák- hoz hasonlóan nekem is de ja vu érzésem van a termékkel kapcsolatban...
Mivel szerintem is közeli rokonságban áll a korábbi "Pure Oasis"-al/bergamott, menta, zöld tea/, voltam olyan merész, és összehasonlítottam az INCI- ket.
A listában néhány eltérést találtam, de ettől még számomra is olyan, mint az Oasis volt... (Illat, szín, állag)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Uniszex, frissítő, gél állagú tusfürdő.
Elhasználom, de nem nélkülözhetetlen darab, így nem veszem újra.
Közepesen habzik, nekem kicsit szárítja a bőröm.

tátombák

2018. június 19.

Ezva tusfürdő a tavalyi Oasis új néven kiadva. Nem a termékkel van bajom, hanem azzal, hogy volt ennél mérföldekkel jobb nyári kiadás, mégsem azt hozták vissza. És egyébként is gáz újdonságként kiadni azt, amit egyszer már árultak.
Minimális frissítés, cktrusos illat, gyors tusolásokhoz használom

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Minimális frissítés, cktrusos illat, gyors tusolásokhoz használom

Monaaaaa

2018. május 20.

Szüleimtől kaptam és isteni, frissítő illata van!!!

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Szüleimtől kaptam és isteni, frissítő illata van!!!

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Zöld)