KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 669 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 669 Ft

• felfrissíti bőrödet és hosszan tartó, finom illatot biztosít.
  • a lédús narancs illata felfrissít, míg az édes illatú pünkösdi rózsa és a jázmin serkenti az érzékeket
  • 100%-ban természetes eredetű kivonatokkal

Ár: 669 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bellino

2018. március 11.

Fürdés közben kellemes az illata,viszont utana egyaltalan nem marad meg sajnos.Az adagolasa eleg nehézkes,alig lehet felnyitni a tetejet,majd letörik a körmöm,olyan erősen kell felhúzni.

bellino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Ali

2018. január 30.

Én nagyon szeretem. Kellemes az illata, nem túl tolakodó, számomra egy olyan termék, amit minden évszakban szívesen használok. És szerintem nem szárítja a bőröm, legalábbis biztos nem annyira, mint mondjuk egy habfürdő. Testápolót meg amúgy is mindig használok, így nálam ez nem opció.

Ali
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

canimbenim

2018. január 19.

Nagy kiszerelésben (pumpás változat azt hiszem 7dl) rendeltem ilyet és a vizi gyümölcsös illatot. Először is nagyon rossz az adagoló, kb 10szer kell nyomni h megfelelő mennyiség kijöjjön a tubusbol. A másik, hogy egyáltalán nem habzik. Sajnos a legnagyobb problémám vele, hogy iszonyatosan irritálja a bőröm , különösen intim helyen. Pedig nem vagyok érzékeny bőrű, de az avonos tusfürdőknél sokszor tapasztaltam,hogy irritálják a bőröm. Illetve a sampon is nagyon csípi a szemem ha belekerül véletlenül. Viszont az illatuk nagyon kellemes

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Mandi19

2018. január 6.

Egy időben a kedvenc tusfürdőm volt, nagyon jó illata van megmarad fürdés után is igazi csajos. Azért cseréltem le (másik avonosra) mert meguntam de aki nem próbálta mindenképpen próbálja ki.

Mandi19
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Enc

2017. december 3.

Az előttem szólóhoz hasonlóan nekem sincs gondom az Avon tusfürdőkkel, de nem hidratál illetve nem érzek intenzív tisztító hatást. Ennek a terméknek az illatát szeretem nagyon. 4*-ot kap tőlem.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

zsofia960217

2017. július 24.

Nincs gondom az Avon tusfürdőkkel, de nem kiemelkedőek semmiben. Egy negatívum, amit muszáj megemlítenem: alig lehet kinyitni! Sokszor majdnem eltöröm a körmöm... Tudom, van a pumpás változata is, de azért örülnék ha a 250 ml-es kiszerelés is használható lenne. Az illata sokkal jobb mint a Lagoonnnak és nem szárít, de nem is ápolja, nem lesz puha. 3 csillag, csak mert legalább nem szárít.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

ALettah

2017. június 26.

A Senses sorozatból ez a kedvenc illatom. A színe picit erős, de a kellemes, virágos (lótusz?), friss illata mindig jókedvre derített. Nem szárítja a bőrt és szép, bő habot csinált. Talán újra fogom rendelni, ha véletlenül Avon katalógus jár a kezemben.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Dike01

2017. június 11.

Nem vagyok oda az Avonos tusfürdőkért. A katalógusban teljesen más illata volt számomra mint amit kaptam és engem szárít is. A kupakot borzalmasnak tartom , rövidkörömmel is kinyithatatlan kb..

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Az illata katalogusban szuper,eloben se rossz ,de nem erezni sokaig a boron.Nekem bejon a csomagolasa es az illatahoz annyit hozzafuznek,hogy engem romantikus hangulatba hoz es jokedvre derit.😀A kupakjat meg egyszeruen utalom,a regit szerettem.

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

TeodoraHegedus

2017. május 23.

A katalógusban a mintán nagyon nagyon jó illata volt, aztán persze a bőrön teljesen más illat, ez olyan tipikus avonos dolog...

TeodoraHegedus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.