KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 669 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 669 Ft

• felfrissíti bőrödet és hosszan tartó, finom illatot biztosít.
  • a lédús narancs illata felfrissít, míg az édes illatú pünkösdi rózsa és a jázmin serkenti az érzékeket
  • 100%-ban természetes eredetű kivonatokkal

Ár: 669 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 300 , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 19,20,21 ker, fizetés: Személyes átvét

zsofia960217

2017. július 24.

Nincs gondom az Avon tusfürdőkkel, de nem kiemelkedőek semmiben. Egy negatívum, amit muszáj megemlítenem: alig lehet kinyitni! Sokszor majdnem eltöröm a körmöm... Tudom, van a pumpás változata is, de azért örülnék ha a 250 ml-es kiszerelés is használható lenne. Az illata sokkal jobb mint a Lagoonnnak és nem szárít, de nem is ápolja, nem lesz puha. 3 csillag, csak mert legalább nem szárít.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

ALettah

2017. június 26.

A Senses sorozatból ez a kedvenc illatom. A színe picit erős, de a kellemes, virágos (lótusz?), friss illata mindig jókedvre derített. Nem szárítja a bőrt és szép, bő habot csinált. Talán újra fogom rendelni, ha véletlenül Avon katalógus jár a kezemben.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Dike01

2017. június 11.

Nem vagyok oda az Avonos tusfürdőkért. A katalógusban teljesen más illata volt számomra mint amit kaptam és engem szárít is. A kupakot borzalmasnak tartom , rövidkörömmel is kinyithatatlan kb..

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Az illata katalogusban szuper,eloben se rossz ,de nem erezni sokaig a boron.Nekem bejon a csomagolasa es az illatahoz annyit hozzafuznek,hogy engem romantikus hangulatba hoz es jokedvre derit.😀A kupakjat meg egyszeruen utalom,a regit szerettem.

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

TeodoraHegedus

2017. május 23.

A katalógusban a mintán nagyon nagyon jó illata volt, aztán persze a bőrön teljesen más illat, ez olyan tipikus avonos dolog...

TeodoraHegedus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

aszilvia

2017. április 3.

Hát, nem egy nagy szám valljuk be. Géles állagú, végtelenül középszerű, nem túl kellemes és gyenge illatú tusfürdő. 250 Ft-ért nyertem aukción. A 6-700 Ft-os árat semmiképpen nem éri meg. Tartóssága nulla, de hát milyen legyen, ha már fürdés közben elillan az a miinimális illatnak nem nevezhető "illanóanyag". :D Bizony az is előfordult, hogy az istennek sem tudtam lepattintani a kupakját, és még szerencse, hogy párom tusfürdőjéhez hozzá tudtam nyúlni hirtelen, csurom vizesen.

aszilvia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Leander

2017. április 2.

Nem rossz tusfürdő, de semmi extra. Kicsit szárít, és én az illatáért sem vagyok oda.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Ophelia

2017. március 30.

Én szeretem, tetszik az illata. Korábbi avonos tusfürdő tapasztalataim miatt aggódtam, hogy szárítja majd a bőrömet, de szerencsére nincs így. A tetején a nyitó rész borzasztó, mondjuk bombabiztos lehet, ha valaki hurcolássza, de én sosem csukom le, mert még száraz kézzel is képtelen vagyok kinyitni, nemhogy zuhanyzás közben.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

hedjulaa

2017. február 15.

Parfümös illatát imádom. Nekem nem szárította a bőrömet sem, sőt kellemesen hidratálta. Én még pumpás adagolófejjel vettem egy xxl-es mennyiséget és hónapokig kitartott. Jó az ára is, szóval teljesen jó termék.

hedjulaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

Anettke

2017. február 12.

Szintén csatlakozom egy korábbi hozzászólóhoz, hogy már le kéne állnom az Avonos tusfürdők, habfürdők vásárlásával, mert sz**rt sem érnek.... Tényleg nem! Nagyon jó az illata, meg nagyon jó árban van, de egyszerűen pocsék!!!
Hamar elillan, ráadásul a legtöbb szárít. A tubus sem túl praktikus. Azt hiszem most érkeztem el a tényleges avonostusfürdővásárlás végéhez. Folyékony szappannak használtam el az előző 3-at is....valószínűleg ennek is ez lesz a sorsa... Sajnálom...

Anettke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.