KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2012. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Intim lemosó cseresznyevirág-illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szekesiviki

2016. december 19.

Hát úgy igen is meg nem is. Azonnal kiöntöttem a felét, olyan híg. Semmi extra, de nem is rossz, ezért hármas, nem tapsolom vissza.

szekesiviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 19.

Heléna

2012. június 19.

kaptam. nagyon nem tetszik, ahogy már mások is elmondták, az állaga a legrosszabb, olyan mint valami felhígított lötty ami nem is habzik. az összetevői is rosszak, pénzkidobás.

Heléna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 19.

Mypinkworld

2012. január 24.

Pénzkidobás! Vízzel megegyező állagú, nincs pumpája, a kezedbe öntöd, onnan kifolyik, kapkodj az intim részekhez, hogy még jusson valami oda is. Semmire nem jó kb.

Mypinkworld
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

málnamánia

2012. január 6.

Szerintem is nagyon jó termék!

málnamánia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Szerintem is nagyon jó termék!

dorco

2011. július 20.

Olcsó húsnak tényleg híg a leve. Akciósan vettem, de annyira viszkettem, vakaróztam tőle, hogy majd megőrültem. Soha többet..

dorco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

jucika

2011. július 9.

Szörnyen viszkettem tőle, nekem ez nem jött be. Nálam az Intima Roberts a befutó (ráadásul nincs benne Sodium Laureth Sulfate).

jucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

lucretia

2011. július 9.

Teljesen korrekt lemosó, visszafogott, kellemes illattal. Leárazva simán megéri.

lucretia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

vanillashake

2011. április 26.

Itthon anyukám szereti nagyon, folyósabb az állaga, így oda kell figyelni a kiöntésnél, de nagyon jó.

vanillashake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 26.

rnee

2011. március 21.

Nagyon jó véleményeket olvastam róla, azért rendeltem meg. Körülbelül 2 hete használom és eddig jobbnak találtam, mint Dove, Nivea és Lactacyd vetélytársait.

rnee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.