KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ssteff15, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Az Avon Aloe vera és kamilla intim lemosó könnyű állagú, virágillatú a kellemetlen szagok elleni védelemmel.

• akár egész napos frissességet nyújt, még testedzés során is
  • tejsavat és növényi fehérjekivonatot tartalmaz, mely a nemkívánatos szagok semlegesítőjeként ismert

Ár: 599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

anettvagyok

2017. június 15.

Jól habzik, elég semleges illata van, de szerintem az X-epil lemosója jobb és nem nagy különbségek vannak árban

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Barbinc

2017. május 23.

Finom illata van. Jój habzik. Ami a legfontosabb, nem irritál! Ár-érték arányban kiváló!

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

HDorina

2017. április 1.

Valószínűleg ez lesz az az intim lemosó amit én használtam. Bár az enyém még sárga színű doboz volt, gondolom változtattak rajta. Ez volt az első lemosóm. Féltem a használatától. Olyanokat olvastam hogy felborítja a ph egyensúlyt, stb.. bár jobban belegondolva még mindig jobb mint egy sima tusi.. Nem bántam meg hogy elkezdtem használni. Nekem semmi irritációm nem volt és szinte napi szinten használom. Biztos hogy másfajtát is kipróbálok az Avontól mert ez a pumpás kiszerelése is nagyon praktikus és talán nem is láttam még más márkában ilyent. Én teljesen megvagyok vele elégedve.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Meszcsu

2017. január 16.

Nekem semmi problémám nincs vele, szeretem. Nagyon érzékeny a bőröm, de ezzel semmi irritációt nem tapasztaltam. Mindennap használom és a családom is és mi megvagyunk vele elégedve. Folyékony az állaga mégis nagyon sok időt kibír. Újra fogom venni imádom ezt a pumpás kiszerelést, nekem nyáron is és télen is bevált és hasznos. 5*

Meszcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Hopi

2017. január 12.

Kellemes illat, nagyon sokáig elég és nem okoz irritációt. A pumpás kiszerelésnek köszönhetően nagyon praktikus.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

szanii

2017. január 5.

Erre váltottam az előző intim lemosómat, pozitívan csalódtam (még nem használtam AVONOS intim l.-t)! Kellemes illat, jó habzás, viszonylag olcsó, sokáig elég. Jó a tubus! Tetszik a kinyomós forma.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Wiki

2016. november 29.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik, alig kell nyomni a tubusból, sokáig elég.

Wiki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

ssteff15

2016. október 27.

Érzékeny bőrömnek nem okozott irritációt. Az illata kellemes, frissítő, gél állagú, de kissé folyékonyabb, mint azt ahogy az ember gondolná, mégis elég egy nyomásnyi, mert remekül felhabzik. Külön örülök, hogy ilyen pumpával van megoldva az adagolás, mert sokkal könnyebb, és egyszerűbb kinyerni a kellő mennyiséget mint például a lactacydnál..abból már sehol nem találok pumpás verziót, bár igaz, én is tudok bele valót találni pár száz forintért, mégis jobb lenne ha eleve ugyanígy lehet adagolni. Hatását tekintve nekem bevált, és tetszett. Valóban nagyszerűen frissít, és órákig nem érzem azt, hogy na megint jó lenne tusolni egyet, de azért kora délutánra már alábbhagy a frissesség, ami engem picit zavar, mert csak azzal a frissességgel érzem magam teljesen tisztának. Az esetleges kellemetlen szagokat elűzi, kánikulában is működik egy darabig, de persze ne várjunk 40 fok melegben csodát. :) Tetszett, újra is venném, de a lactacyd árnika kivonatos-rizsfehérjés lemosó jelenleg jobban teljesít.

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

Noah27

2016. szeptember 8.

Szerintem tök jó :)
Nem okoz irritációt,az illata kellemes és sokáig elég :)

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Szerintem tök jó :)
Nem okoz irritációt,az illata kellemes és sokáig elég :)

Kise

2016. augusztus 4.

Ár- érték arányban, hatékonyság szempontjából, valamint kiadósság tekintetében is ötös.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.