KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ssteff15, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

Az Avon Aloe vera és kamilla intim lemosó könnyű állagú, virágillatú a kellemetlen szagok elleni védelemmel.

• akár egész napos frissességet nyújt, még testedzés során is
  • tejsavat és növényi fehérjekivonatot tartalmaz, mely a nemkívánatos szagok semlegesítőjeként ismert

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperturmix

2017. december 12.

Mostanában rákaptam a kamillás dolgokra,ezért választottam ezt is,előtte még nem rendeltem avontól intim lemosót.Hogy pumpás ez plusz pont,hogy átlátszó és nem krémes állagú ennek is örülök,viszont ez tényleg ennyire híg??Mármint másnak is ilyen,szinte vízállagú?Gondoltam hogy zselé,vagy inkább gél lesz ez,de ez nagyon híg,kifolyik a kezemből,szó szerint.Nagyon hamar elfogom ezt használni.Az illata rendbe van,bár kamillának nyoma sincs.Irritációt nem okozott,árban sem volt vészes,el is fogom használni (fentebb leírtak miatt valószínű fénysebességgel),de nem veszem újra,inkább visszatérek a kedvencemhez.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

tátombák

2017. szeptember 19.

Szeretem. Tisztaság illata van, jó használni. A pumpa csőrébe néha beleköt az anyag, és kinyomáskor elrepíti a kinyomott cuccot, ettől eltekintve szerintem hibátlan. Sokáig elég, akciósan nagyon megéri

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Szeretem ezeket az Avonos intim lemosókat. Akciósan próbáltam ki őket és elégedett vagyok teljesen. Nem csípnek, van illatmentes és van aminek van egy pici természetes illata. 400 Ft-ért szoktam venni ezért az árért teljesen megéri.

Cremelove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

anettvagyok

2017. június 15.

Jól habzik, elég semleges illata van, de szerintem az X-epil lemosója jobb és nem nagy különbségek vannak árban

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Barbinc

2017. május 23.

Finom illata van. Jój habzik. Ami a legfontosabb, nem irritál! Ár-érték arányban kiváló!

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

HDorina

2017. április 1.

Valószínűleg ez lesz az az intim lemosó amit én használtam. Bár az enyém még sárga színű doboz volt, gondolom változtattak rajta. Ez volt az első lemosóm. Féltem a használatától. Olyanokat olvastam hogy felborítja a ph egyensúlyt, stb.. bár jobban belegondolva még mindig jobb mint egy sima tusi.. Nem bántam meg hogy elkezdtem használni. Nekem semmi irritációm nem volt és szinte napi szinten használom. Biztos hogy másfajtát is kipróbálok az Avontól mert ez a pumpás kiszerelése is nagyon praktikus és talán nem is láttam még más márkában ilyent. Én teljesen megvagyok vele elégedve.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Meszcsu

2017. január 16.

Nekem semmi problémám nincs vele, szeretem. Nagyon érzékeny a bőröm, de ezzel semmi irritációt nem tapasztaltam. Mindennap használom és a családom is és mi megvagyunk vele elégedve. Folyékony az állaga mégis nagyon sok időt kibír. Újra fogom venni imádom ezt a pumpás kiszerelést, nekem nyáron is és télen is bevált és hasznos. 5*

Meszcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Hopi

2017. január 12.

Kellemes illat, nagyon sokáig elég és nem okoz irritációt. A pumpás kiszerelésnek köszönhetően nagyon praktikus.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

szanii

2017. január 5.

Erre váltottam az előző intim lemosómat, pozitívan csalódtam (még nem használtam AVONOS intim l.-t)! Kellemes illat, jó habzás, viszonylag olcsó, sokáig elég. Jó a tubus! Tetszik a kinyomós forma.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Wiki

2016. november 29.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik, alig kell nyomni a tubusból, sokáig elég.

Wiki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.