KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: valakiii, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

Szappanmentes összetevőivel gyengéden tisztít, nyugtatja a bőrt és megszüntetni a kellemetlen szagokat. Kellemes cseresznyevirág illattal.

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

HDorina

2017. november 28.

Szerintem semleges illatú, nem éreztem rajta cseresznyevirág illatot. Jól habzik. A célnak megfelelt.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Era012

2017. szeptember 29.

Majdnem az összes intim lemosóját próbáltuk már az avonnak anyukámmal. Évek óta használjuk őket, minden nap egyszer. Meg vagyunk vele elégedve. Én érzékeny vagyok ilyen téren, de ez nem csíp, nem borítja fel a ph-értékemet. Mindig újra vesszük. Sokáig elég, 1, max 2 pumpálás-egy alkalom.

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Banszky

2017. szeptember 7.

Nagyon vizes,ahogy kinyomom alig marad meg a kezemben. Ennek ellenére nem rossz termék,frissít,nem csíp és szeretem a pumpás kiszerelését is.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

sweetmedusa

2017. június 18.

Nagyon meglepődtem, hogy valaki azt írta, hogy nem gazdaságos... én már azt sem tudom, hogy mikor vettem egy flakonnal (ezt nem úgy értem, hogy pár hónapja, hanem pár éve!) és annyira beleépült a rutinomba, hogy szigorúan minden nap használtam, és most sikerült elfogynia... Nem is értem, hogy csináltam. :D Én nem vártam tőle semmi extrát, nem is nyújtott semmi extrát szóval szép kapcsolat volt ez a pár év. Bár nem ezt a fajtát vettem újra.:) A pumpás flakon nagyon praktikus.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Krisztinaia

2017. április 17.

Egy flakonnal elhasználtam.
Nem volt rá panaszom, de nem is fogott meg.
A Rossmann-sajátmárkás Facelle jobban megéri, így szívesebben használom inkább azt.
A pumpás kiszerelése mondjuk praktikusabb az Avonosnak, de illatanyag nem kellene bele..

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Egy flakonnal elhasználtam.
Nem volt rá panaszom, de nem is fogott meg.

Kise

2016. október 1.

Jó lemosó, ára baráti, kiadós. Irritációt nem okoz, csakúgy, mint az Active változata.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

cathie94

2016. augusztus 31.

Az enyémnek valahogy egy idő után elillant az illata! Teljesen semleges szagú, teszi a dolgát, de ezután mást fogok kipróbálni...

cathie94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

zdoreebaba

2016. augusztus 27.

Kellemesen virágos, puha tisztaságillat jut eszembe róla, aminek semmi köze a cseresznyevirághoz. Az állaga a már megszokott gél állag, áttetsző folyadék, ami szerintem pont tökéletes: se nem folyékomy, se nem krémes. Pont jó! A pumpás kiszerelés kezdetek óta a kedvencem, ami könnyebbé teszi az adagolást. Nem irritált, hosszantartó friss érzést kölcsönzött az intim területeknek. Menstruáció idején is használtam és mindenkinek szeretettel ajánlom! Semmiféle csalódás nem ért a használatakor. Általában kedvezményes áron szoktam rendelni belőle, de alapáron sem terheli meg a pénztárcát. Most már ebből a fajtából kb. a negyedik tubussal használom, nem csak egyedül, hanem anyával karöltve. Nekünk jól bevált termék!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

kimsowon95

2016. augusztus 7.

Szeretni szerettem, de sokat kellett belőle pumpálni, így annyira nem volt gazdaságos.

kimsowon95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

ssteff15

2016. május 13.

Emlékszem mikor legelőször félve, de megrendeltem. Az ilyen újságokkal, meg oldalakkal úgy vagyok, hogy oké, ismert...ismert...de, mondjuk nem egy lactacyd amit úgy gondolom többen próbáltak, mint ezt. Erre esett a választásom, ugyanis már elég meleg volt mikor rendeltem, és nem szeretem a kellemetlen szagokat, illetve, az a kényelmetlen érzés a fülledt idő miatt. Amint kézhez kaptam, már aznap este használtam is, illata, és állaga nagyon tetszett, és tette a dolgát. Egész napra frissességet nyújtott és kellemes illatot, nem szárított, nem csípett, nem okozott semmi féle irritációt. Minden nap használtam, sokáig elég volt, már bőven elmúlt a nyár, majdnem az ősz is mire elfogyott,pedig kora tavasszal rendeltem. Egy pumpálásnyi számomra elég volt, jól habzott. Csak ajánlani tudom, de mindenkinek más a bőre. :)

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.