KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2012. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Nyugtató tulajdonságú aloe verát és dezodoráló hatású növényi fehérjét tartalmaz. A természetes hidratáltság és frissesség érzését nyújtja. Hipoallergén, nem ragad, mindennap használható. Nőgyógyászatilag tesztelt.

Kicsibabos

2014. január 13.

Jobb is, hogy már nem gyártják.

Kicsibabos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 13.

Jobb is, hogy már nem gyártják.

gothy

2012. október 27.

Hirtelen felindulásból rendeltem meg tavaly nyáron. Talán háromszor használtam, azóta is a polcon áll. Mert ugye semmit nem dobok ki, amit pénzért vettem. Csak tudnám, hogy akkor mit fogok vele kezdeni...

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Cu2tka-baba

2012. július 31.

Sztem nem jó semmire szintén irritációt és viszketést váltott ki az érintett bőrfelületeken...

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Szaszmancs

2012. július 1.

Ritkán használom,mert szerintem csak egy fölösleges kence. Semmi pozitív hatásról nem tudok nyilatkozni,de negatívról sem,szóval semleges 3-as tőlem is.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Rege

2012. április 19.

A legújabb katalógusban már csak a termékcsalád intim spray-je és lemosói szerepeltek. Nekem még van egy majdnem teli kiszerelés, lassan fogy mert ritkán használom, inkább csak borotválás után nyugtatásképpen. Színtelen és illatmentes, hamar beszívódik. Adok egy diplomatikus hármast, mert észrevétlen. Nem érzem, hogy frissebb lennék tőle.

Rege
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Saccharomyces Ferment Filtrate, Tamarindus Indica Seed Extract

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.