KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. október 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

A Simply Delicate termékek különleges összetétele segít helyreállítani az intim területek természetes pH egyensúlyát. Fehér tölgyfakéreg-kivonattal, mely nyugtató tulajdonságáról híres. Növényi fehérjekivonattal a kellemetlen szagok semlegesítésére. Enyhén illatosított, szappanmentes.

Kiszerelés: 300 ml

Ár: 599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

szanii

2017. június 19.

Szerettem volna kipróbálni egy AVON-os intim mosakodót is, így megrendeltem. Nekem bevált, igaz, nem tetszik, hogy van benne parfüm...... de ez nem a termék hibája hisz ez nem az illatmentes változat :D Igazából nem rossz, elmegy, de újra nem veszem.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Blackxentric

2017. március 1.

Az illata jó volt, de ahogy elnézem aránylag sok parfüm került bele. Néha előfordult, hogy csípett használat közben. Nem igazán szerettem, de elhasználtam.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

saretta

2017. február 28.

a pumpás kiszerelés tetszik benne a legjobban, az nagyon praktikus. az illatával nem sikerült megbarátkoznom, és hát az SLES-t is kihagyhatták volna belőle... én úgy érzem, hogy nem ápol eléggé, inkább szárít. nem fogom elhasználni, a flakont lehet, hogy megtartom, kiöblítem és töltök bele valami jobbat.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Anettke

2017. február 22.

Ahj...nagyon nem akartam ezzel a termékkel kapcsolatban bármit is nyilatkozni, de legyen...
Avon üzletben vettem, de mivel még vissza szeretnék térni oda, így nem vittem vissza....meg hát ugye a higiéniai okok...
Ez a termék egyszerűen katasztrófa! Gondoltam én, direkt egy olyat választok mosakodóból, ami nem kirívó illatú, hanem szolid, ápol-eltakar... Hát nem! Annyira, de annyira bánom, hogy nem tekertem le ott a tetejét és szagoltam bele, mielőtt megveszem....!
Olyan erős és esküszöm az égre, hogy bor és pisiszagú! És ezt úgy mondom, hogy először csak a kezemen és a hónaljamon próbáltam ki.... Vagy velem nem kombinál, vagy nem tudom, de hogy nem szalonképes az 1000%...
Azon is agyaltam, hogy ez nem-e valamiféle rituálé elejére vonatkozó kence.... Hogy pl. először ez a mutty, utána még valami cucc, és utána tusfürdővel még egyszer átmenni rajta....! Őszintén szólva, semmi kedvem vele kísérletezni. Annyira elment utána az életkedvem, mert azt hittem, hogy ez "belőlem" árad... szóval fogalmam sincs mi lesz vele...az esküdt ellenségemnek sincs pofám odaadni arclemosónak álcázva! Nagyon csalódott vagyok..!

Csajok! Használat előtt tekerjétek le az avon tanácsadótok előtt az összes avonos kencét. Illatozzátok meg, akár próbáljátok ki ha megoldható (pl. intim mosakodók a kézen..) és ha nem jön be, ha felfordul a gyomrotok 2x mire visszatekeritek a kupakot, akkor adjátok vissza neki. Más kárán tanuljatok!

Anettke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

marcsy2

2017. február 12.

Furcsa illat...

marcsy2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Furcsa illat...

Fruzzzzzs

2017. január 25.

Nem irritál, nem csíp, jól habzik. Az illata nagyon nem tetszik, olyan régies kölni vagy nem is tudom mire hasonlít... Mindenestre teszi a dolgát és nagyon sokáig elég (én kb 2-3 naponta használok belőle egy nyomásnyit), akciós áron megéri, de az illata (szaga) miatt nem venném újra. Legközelebb kipróbálom a krémes verziót, az a formula szimpatikusabbnak tűnik, de majd meglátjuk.

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

b5bea

2016. november 2.

Sajnos nekem sem jön be az illata, már ha ezt illatnak lehet nevezni..., mert számomra is kimondottan büdös. A többi ilyen Avon-ossal eddig nem volt ez a problémám.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
JudithBeauty

2016. szeptember 29.

Az egyetlen pozitív dolog, amit írhatok róla, az a pumpás kiszerelés. Virág illatot egyátalán nem éreztem rajta, és mivel túlságosan híg, folyós az állaga, hamar el is fogy. Még akciósan sem venném újra.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Zsanett01

2015. október 10.

Híg,az illata közepes.Nem drága,az árát megéri,de nem lesz kedvenc.

Zsanett01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Híg,az illata közepes.Nem drága,az árát megéri,de nem lesz kedvenc.

xxNikixx

2015. szeptember 5.

Véletlen sikerült ilyet rendelnem :( büdös... nem tetszik az illata. Ki sem mertem próbálni majd el lesz használva kézmosó szappannak....

xxNikixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.