KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az Avon Intim lemosó tiniknek gyengéd, krémes intim lemosó almavirág-illattal, nyugtató hatású aloe vera- és kamillakivonattal és E-vitaminnal

Az aloe a természet legerősebb hidratáló tulajdonságával bír, segít megelőzni a bőr kiszáradását. A kamilla nyugtatja a bőrt, megelőzi az irritációt, miközben az E-vitamin erős gyulladáscsökkentő hatású. Segít megtartani a pH-egyensúlyt és akár egész napos frissességet nyújt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zahraa

2017. április 6.

Csunyan felboritotta a ph-mat, es a pumpaja is hamar bedoglott. Szamomra csalodas volt, az illatat is erosnek talalom.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Linuxo

2016. március 31.

Jelenleg is ezt a lemosót használom napi szintem, szeretem nagyon. a pumpás adagoló pont akkora mennyiségű terméket adagol, amennyi optimális.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Ari95

2016. március 17.

Jó illata van. Nem irritált és nem szárított, de találtam jobbat sokkal de sokkal olcsóbban.

Ari95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

rafi

2015. október 12.

Tetszik a pumpás adagoló, és hogy sokáig elég lesz. A többi társát is használtam már, talán ez vált be a legjobban, volt amit picit csípett. Kellemes illata van, jól habzik, gyengéden tisztít, és az ára is jó. A katalógusban említett hatóanyagok (pl.kamilla, aloe vera, stb.) miatt esett erre a választásom, de azt hiszem ő lesz az új kedvenc. :)

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

Viki9727

2015. szeptember 23.

Csak jót tudok róla mondani. Kellemes illat, selymes lesz tőle a bőröm :)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Csak jót tudok róla mondani. Kellemes illat, selymes lesz tőle a bőröm :)

timitoldi

2014. november 5.

Először azért rendeltem meg, mert valami irritálta a bőröm. Hiába cseréltem le a tusfürdőmet, cseréltem szappant, szóval mindent megtettem, de semmi eredményt. Miután ezt a kis csodaszert megrendeltem, már a 2.ik alkalommal megszűnt az irritáció, azóta is csak ezt használom. Az illata is szuper. A testvéreit is próbáltam már, nekem azok is beváltak. Elég egy pumpányi is, mert jól habzik.

timitoldi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

t.evacska21

2014. október 22.

Nekem jól bevált. Nem szárít, és kellemes az illata is. Az Avonos intim lemosóknak használtam már az illatmentes és a cseresznyevirág illatú változatát is, mindegyik jó volt. Az áruk is megéri, főleg hogy sokáig elég. :)

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.