KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WonderWoman, az összetevőket feltöltötte: katka88

Utolsó módosítás dátuma: 2014. november 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

Ár: 700 , Eladó: olahnemese
Állapot: új, Helyszín: Kisvárda, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -ben
Vikuszfikusz

2016. augusztus 22.

Hát nagy kár, hogy az után olvastam el az értékeléseket, hogy megvettem. Bár nem került olyan sokba, de tényleg nem ér semmit, sőt, mintha nekem is inkább ártott volna. :(

Vikuszfikusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

fdorottya

2016. augusztus 22.

Ha még nem szedtél össze semilyen fertőzést, na ettől tuti összefogsz. Kuka.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Ha még nem szedtél össze semilyen fertőzést, na ettől tuti összefogsz. Kuka.

Diu

2016. augusztus 22.

nekem annyira nem tetszik állaga, szerintem nagyon folyik :/ valóban jól habzik, nem okozott semmilyen reakciót, mégsem az igazi :(

Diu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

ladri

2016. augusztus 13.

Nemrég van meg, ezt a fajtát most használom először. Nekem nem csíp, teszi a dolgát, mint egy régebbi kiadása.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

s_kitty

2016. július 15.

Egyaltalan nem jott be. Elhasznaltam, de tobbet nem veszek. Ami a legjobban zavart, hogy tenyleg SEMMI illata. Oke, hogy illatmentes, de az 100%, hogy a fenti osszetevok kozul egyiknek sincs egy termeszetes szaga es meg azt sem erezni. Szoval biztos, hogy valami vegyi uton eltavolitjak belole ezt a szagot is. Tenyleg rengeteg illatmentes cuccot hasznalok, de azoknak is van egy alap illatuk az osszetevok miatt.
Szoval egyaltalan nem jott be. Tiszta hatast sem adott..

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Szoval egyaltalan nem jott be. Tiszta hatast sem adott..

SFanny94

2016. április 14.

borzasztó! rendszeres használat mellet csíp, irritál és minimális folyást is okozott nálam. Mióta abbahagytam a tünetek is megszűntek.

SFanny94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

ivci

2016. március 21.

Igazából nem önszántamból vettem, csak egy nagyon jó akciós csomagba ezt is megkaptam, gondoltam akkor kipróbáljuk milyen,hát igazából nem tett semmi jót az elején, aztán sűrű használat után nagyon csípett, úgyhogy landolt a kukába.

ivci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

katenn64

2016. március 7.

Már évek óta csak ezt használom, nem lesz tőle allergiás reakcióm, a Lactacyddal szemben és nagyon jó árban van.

katenn64
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 7.

pocok1992

2016. február 27.

nekem ez vált be a legjobban :)
ár-érték arányban is teljesen korrekt.
jól habzik, nem szárít.
ajánlom :)

pocok1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

nekem ez vált be a legjobban :)
ár-érték arányban is teljesen korrekt.
jól habzik, nem szárít.
ajánlom :)

ancsa85

2016. január 19.

tetszik a pumpás kiszerelése, jól habzik nem szárít, én érzek kicsi gyógyszertárillatot benne. nekem bevált és arctisztításra is használom. eddig minél drágábbat vettem, annál több bajom volt velük. maradok ennél.

ancsa85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.