KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WonderWoman, az összetevőket feltöltötte: katka88

Utolsó módosítás dátuma: 2014. november 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

Ár: 700 , Eladó: olahnemese
Állapot: új, Helyszín: Kisvárda, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
victorika

2014. november 21.

Nagyon szeretem! A nehéz napokon is megvan a tiszta érzés! Kövezzetek meg, de mivel ph semleges, néha arclemosóként is használom, nagyon szuperül leszedi a sminket, és mattítja a bőrömet!

victorika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34

kinibaba19

2014. november 14.

Nekem bevált. Kellemes, semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

kinibaba19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34

Nekem bevált. Kellemes, semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

Renike087

2014. október 13.

Mikor az Avonban kifutott termék lett a gél állagú zöld cimkés lemosó, kénytelen voltam ezt rendelni. Jó döntés volt. Rendszeresen használom, bevált. Épp azért választottam, mert illatmentes. Gazdaságos, egy nyomásnyi bőven elég felhabosítva. Azért csak 4 csillag, mert a gélt jobban csíptem.

Renike087

trisztan

2014. június 4.

Teljesen jó kis termék, nem irritál, praktikus a kiszerelése, és már most látszik, hogy sokáig elég egy flakon. Alap intim mosakodónak teljesen megfelel, és árban is jó.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54

Marcsus

2014. április 28.

Ez volt az első Avon-os intim lemosóm. Nekem tökéletesen megfelelt, sokáig elég volt, rendesen tisztított, nem szárított ki.

Marcsus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34

quickberry

2014. január 29.

Én is ajánlom, mert jól adagolható, valóban krémes, épp eléggé habzik, és nem irritál. Mivel általában egy nyomásnyi elég belőle, nagyon sokáig elég, így megéri az árát. Örülök, hogy illatmentes, legalább az ekcémás kezemet sem bántja.

quickberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24

women

2014. január 24.

Nem irritál, viszont valami kis illata lehetne, nekem nagyon light, nem a kedvencem.

women

bartokmonika197

2013. december 1.

Nagyon szeretem, mert krémes, puha és finom tapintása van. Az illata nekem tetszik, alig van, de nem is az a hangsúlyos. A dolgát kivállóan ellátja, könnyû a használata, egyszerû, de nagyszerû a tárolója.
Mindig újrarendelem, szeretem.
Csak ajánlani tudom. :)

bartokmonika197
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24

Mindig újrarendelem, szeretem.
Csak ajánlani tudom. :)

PrincessConsuela

2013. szeptember 2.

Elég büdös... És eddig az oriflamesre hittem, hogy rossz a szaga... Ez annyival jobb, hogy talán jobban habzik, mint az oriflames.

PrincessConsuela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34

kissbarbara1990

2013. július 25.

Eddig Lactacidot használtam...aztán vettem Dove-ot,mert amaz nem volt. Visszagondolva mindkettő szétszárított,nemis értem miért vettem azokat. Próba cseresznye alapon megrendeltem ezt és nagyon jól bevált. Nem irritál, nem szárít és praktikus az adagolója is mert épp elég adagot nyom ki. Most rendeltem tartalékba,mert verhetetlen áron van!

kissbarbara1990

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emollientek: Glycol Stearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Stearate, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Stearate, Polysorbate 20
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.