KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   829 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WonderWoman, az összetevőket feltöltötte: katka88, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

Krémmánia Kedvencek a -től
Kingus23

2016. december 5.

Az összes avonos intim mosót próbáltam mind szuper , nem csíp , nem irritál nem túl sok! Vagy 2 hónapig elég így az árát is megéri

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

b5bea

2016. november 2.

Finom illata van, nagyon sokáig elegendő egy flakon. Praktikus a kiszerelése. Akciósan nagyon megéri az árát.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Gingerian01

2016. november 2.

Szeretem, ár-érték tökéletes, az összes többi típussal egyetemben. Nem csíp, szolid illatú.

Gingerian01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Banszky

2016. október 2.

Most vettem sok év után először Avonos intim lemosót. Nem is értem miért mert régebben is bejött a termék,árban is elég jó ha van egy kis akció. Tényleg illatmentes,nem szárít mint mondjuk az X-epiles társa és nem csíp. Tetszik a pumpás kiszerelése.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Manker

2016. augusztus 28.

2 éven át küszködtem vese problémákkal és állandó jelleggel visszatérő felfázással. Nem tudom, hogy mennyi köze lehet hozzá, de mióta őt használom kutya bajom, pedig az életvitelemen nem változtattam semmit és gyógyszereket sem szedtem, úgyhogy én neki tudom be a változást, és ezért hálásan rendelem is folyamatosan :) külön kedvelem, hogy gél állagú, nagyon frissnek és tisztának érzem tőle magam, kicsit sem csíp.

Manker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Vikuszfikusz

2016. augusztus 22.

Hát nagy kár, hogy az után olvastam el az értékeléseket, hogy megvettem. Bár nem került olyan sokba, de tényleg nem ér semmit, sőt, mintha nekem is inkább ártott volna. :(

Vikuszfikusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

fdorottya

2016. augusztus 22.

Ha még nem szedtél össze semilyen fertőzést, na ettől tuti összefogsz. Kuka.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Ha még nem szedtél össze semilyen fertőzést, na ettől tuti összefogsz. Kuka.

Diu

2016. augusztus 22.

nekem annyira nem tetszik állaga, szerintem nagyon folyik :/ valóban jól habzik, nem okozott semmilyen reakciót, mégsem az igazi :(

Diu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

ladri

2016. augusztus 13.

Nemrég van meg, ezt a fajtát most használom először. Nekem nem csíp, teszi a dolgát, mint egy régebbi kiadása.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

s_kitty

2016. július 15.

Egyaltalan nem jott be. Elhasznaltam, de tobbet nem veszek. Ami a legjobban zavart, hogy tenyleg SEMMI illata. Oke, hogy illatmentes, de az 100%, hogy a fenti osszetevok kozul egyiknek sincs egy termeszetes szaga es meg azt sem erezni. Szoval biztos, hogy valami vegyi uton eltavolitjak belole ezt a szagot is. Tenyleg rengeteg illatmentes cuccot hasznalok, de azoknak is van egy alap illatuk az osszetevok miatt.
Szoval egyaltalan nem jott be. Tiszta hatast sem adott..

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Szoval egyaltalan nem jott be. Tiszta hatast sem adott..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.