Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó (Avon)

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó

Címkék: Intim mosakodók

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

A krémet feltöltötte: WonderWoman, az összetevőket feltöltötte: katka88

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 700, Eladó: olahnemese
    Állapot: új, Helyszín: Kisvárda Szállítás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon szeretem! A nehéz napokon is megvan a tiszta érzés! Kövezzetek meg, de mivel ph semleges, néha arclemosóként is használom, nagyon szuperül leszedi a sminket, és mattítja a bőrömet!

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nekem bevált. Kellemes, semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

@agi.greendaygirl: Kösy csajszi, ez nagyon jó hír! :-) Meg fogom lesni a katalógusban, lassan úgyis esedékes lesz a vásárlás. ;-)

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

@Renike: létezik még a gél is, csak át lettek csomagolva :) Intim lemosó gél néven keresd :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Mikor az Avonban kifutott termék lett a gél állagú zöld cimkés lemosó, kénytelen voltam ezt rendelni. Jó döntés volt. Rendszeresen használom, bevált. Épp azért választottam, mert illatmentes. Gazdaságos, egy nyomásnyi bőven elég felhabosítva. Azért csak 4 csillag, mert a gélt jobban csíptem.

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Teljesen jó kis termék, nem irritál, praktikus a kiszerelése, és már most látszik, hogy sokáig elég egy flakon. Alap intim mosakodónak teljesen megfelel, és árban is jó.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Ez volt az első Avon-os intim lemosóm. Nekem tökéletesen megfelelt, sokáig elég volt, rendesen tisztított, nem szárított ki.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Én is ajánlom, mert jól adagolható, valóban krémes, épp eléggé habzik, és nem irritál. Mivel általában egy nyomásnyi elég belőle, nagyon sokáig elég, így megéri az árát. Örülök, hogy illatmentes, legalább az ekcémás kezemet sem bántja.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nem irritál, viszont valami kis illata lehetne, nekem nagyon light, nem a kedvencem.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Nagyon szeretem, mert krémes, puha és finom tapintása van. Az illata nekem tetszik, alig van, de nem is az a hangsúlyos. A dolgát kivállóan ellátja, könnyû a használata, egyszerû, de nagyszerû a tárolója.
    Mindig újrarendelem, szeretem.
    Csak ajánlani tudom. :)

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Sodium Laureth Sulfate ti|eu EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer EWG Kockázat: 0

Glycol Stearate ti|eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Imidazolidinyl Urea ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Korlátozott

Potassium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Tetrasodium EDTA EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Tocopheryl Acetate a|v EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Aspergillus/Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Polysorbate 20 ti|eu

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract gy EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Quercus Alba (White Oak) Bark Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!