HIRDETÉS

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó (Avon)

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó

Címkék: Intim mosakodók

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

A krémet feltöltötte: WonderWoman

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

@agi.greendaygirl: Kösy csajszi, ez nagyon jó hír! :-) Meg fogom lesni a katalógusban, lassan úgyis esedékes lesz a vásárlás. ;-)

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

@Renike: létezik még a gél is, csak át lettek csomagolva :) Intim lemosó gél néven keresd :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Mikor az Avonban kifutott termék lett a gél állagú zöld cimkés lemosó, kénytelen voltam ezt rendelni. Jó döntés volt. Rendszeresen használom, bevált. Épp azért választottam, mert illatmentes. Gazdaságos, egy nyomásnyi bőven elég felhabosítva. Azért csak 4 csillag, mert a gélt jobban csíptem.

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Teljesen jó kis termék, nem irritál, praktikus a kiszerelése, és már most látszik, hogy sokáig elég egy flakon. Alap intim mosakodónak teljesen megfelel, és árban is jó.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Ez volt az első Avon-os intim lemosóm. Nekem tökéletesen megfelelt, sokáig elég volt, rendesen tisztított, nem szárított ki.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Én is ajánlom, mert jól adagolható, valóban krémes, épp eléggé habzik, és nem irritál. Mivel általában egy nyomásnyi elég belőle, nagyon sokáig elég, így megéri az árát. Örülök, hogy illatmentes, legalább az ekcémás kezemet sem bántja.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nem irritál, viszont valami kis illata lehetne, nekem nagyon light, nem a kedvencem.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Nagyon szeretem, mert krémes, puha és finom tapintása van. Az illata nekem tetszik, alig van, de nem is az a hangsúlyos. A dolgát kivállóan ellátja, könnyû a használata, egyszerû, de nagyszerû a tárolója.
    Mindig újrarendelem, szeretem.
    Csak ajánlani tudom. :)

3/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Elég büdös... És eddig az oriflamesre hittem, hogy rossz a szaga... Ez annyival jobb, hogy talán jobban habzik, mint az oriflames.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Eddig Lactacidot használtam...aztán vettem Dove-ot,mert amaz nem volt. Visszagondolva mindkettő szétszárított,nemis értem miért vettem azokat. Próba cseresznye alapon megrendeltem ezt és nagyon jól bevált. Nem irritál, nem szárít és praktikus az adagolója is mert épp elég adagot nyom ki. Most rendeltem tartalékba,mert verhetetlen áron van!

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!