KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WonderWoman, az összetevőket feltöltötte: katka88, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 , Eladó: Szilva
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest 2.ker, fizetés: személyesen, posta, vagy csomagküldő. Más termékeim is vannak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bubilany

2017. szeptember 11.

Tetszik az illatmentessége és a krémes állaga. Egyáltalán nem irritál és nem szárít :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Solange27

2017. augusztus 13.

Elso intimlemosom, de az utolso is. Teszi a dolgat, a kellemetlen illatok megszuntek..

Solange27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Anita9620

2017. június 13.

én nagyon szeretem, teszi a dolgát, tisztít és nem irritál és az ára is nagyon jó:)

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

lexyusz

2017. április 13.

Kellemes az illata, egyáltalán nem irritál, használata után teljesen tisztának érzem magamat. Csak ajánlani tudom. :) Ráadásul minden hónapban akcióznak ezek közül az intem lemosók közül, így eléggé megérik az árukat. :)

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Csibi8

2017. április 2.

Nemrég vásároltam de teljesen megvagyok vele elégedve :)
Kellemes az illata, jó az állaga és jól tisztít :)
Ára nagyon jó és sokáig elég, tetszik a pumpás megoldás.

Csibi8
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.

Nemrég vásároltam de teljesen megvagyok vele elégedve :)
Kellemes az illata, jó az állaga és jól tisztít :)
Ára nagyon jó és sokáig elég, tetszik a pumpás megoldás.

Macska27

2017. február 10.

Évek óta csak ezt a terméket használom. Szeretem, hogy illatmentes és krémes állagú. Nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Enci90

2017. január 18.

Krémes, jól habzik, tisztít és nem szárít. Jó az illata. Tök praktikus ez a nyomkodós kiszerelés. Nekem bevált.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Anitaa44

2017. január 11.

Évek óta ezt használom, nekem bevált, próbáltam már más avonos intim mosót is, azok sem voltak rosszak, de végül ennél a fajtánál maradtam.

Anitaa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Kingus23

2016. december 5.

Az összes avonos intim mosót próbáltam mind szuper , nem csíp , nem irritál nem túl sok! Vagy 2 hónapig elég így az árát is megéri

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

b5bea

2016. november 2.

Finom illata van, nagyon sokáig elegendő egy flakon. Praktikus a kiszerelése. Akciósan nagyon megéri az árát.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.