Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó (Avon)

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó

Címkék: Intim mosakodók

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

A krémet feltöltötte: WonderWoman

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

• ,
    Krémkedvelő

Nálam fél évig elég szokott lenni egy flakonnal! Jó csomagolásban van,nem irritál,de nekem kicsit kevésbé habzik mint a többi intim mosakodó!

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Én is ajánlom, mert jól adagolható, valóban krémes, épp eléggé habzik, és nem irritál. Mivel általában egy nyomásnyi elég belőle, nagyon sokáig elég, így megéri az árát. Örülök, hogy illatmentes, legalább az ekcémás kezemet sem bántja.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nem irritál, viszont valami kis illata lehetne, nekem nagyon light, nem a kedvencem.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Nagyon szeretem, mert krémes, puha és finom tapintása van. Az illata nekem tetszik, alig van, de nem is az a hangsúlyos. A dolgát kivállóan ellátja, könnyû a használata, egyszerû, de nagyszerû a tárolója.
    Mindig újrarendelem, szeretem.
    Csak ajánlani tudom. :)

3/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Elég büdös... És eddig az oriflamesre hittem, hogy rossz a szaga... Ez annyival jobb, hogy talán jobban habzik, mint az oriflames.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Eddig Lactacidot használtam...aztán vettem Dove-ot,mert amaz nem volt. Visszagondolva mindkettő szétszárított,nemis értem miért vettem azokat. Próba cseresznye alapon megrendeltem ezt és nagyon jól bevált. Nem irritál, nem szárít és praktikus az adagolója is mert épp elég adagot nyom ki. Most rendeltem tartalékba,mert verhetetlen áron van!

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: < 18

Nagyon szeretem! Fantasztikus, simán veri az eddig használt Nivea Intimo-t. Nekem különösen tetszik, hogy nincs agyonparfümözve, de azért van egy finom nőies illata. :) A pumpás fej is remekül passzol, elég lassan fogy. Ha teljesen lenyomom a pumpát, akkor is egy borsónyi landol a kezembe, de az is sok felhabosítva..... Állagra valahogy az olajos és a géles állag között helyezkedik el, ezért tartottam is tőle, hogy rossz érzést fogy hagyni maga után (néhány intim lemosót nem lehet teljesen leöblíteni :s ), de nem. Nem szárít, hanem kicsit hidratál is. Tényleg nagyon jó cucc! :)

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Elvileg nincs illata, de valamelyik összetevőjének mégis van. Egy picit jobb mint az illatos társa, de csak az állaga miatt. Az, hogy krémes, nekem jobban tetszett, de minden másban kb.ugyan az. Az összetevői, kinézete, stb...A SLS nem kellene, hogy benne legyen, különösen intim területre használva.... Nem kellene többet soha! Nagyon jó indulattal 3-as!

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Az itteni pozitív kommentek miatt rendeltem meg, nem hű de extra, de az átlag igényeknek eleget tesz, jó, hogy pumpás, és amennyire habzik, borzasztó sokáig elég :D elég érzékeny vagyok, és semennyire nem irritál, szóval ez külön nagyon jó dolog :)

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Az itteni vélemények hatására vettünk meg anyukámmal. Mindkettőnknek viszkető érzést okozott ez a termék, sajnos nem tudjuk használni tovább...

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!