KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WonderWoman, az összetevőket feltöltötte: katka88

Utolsó módosítás dátuma: 2014. november 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

Ár: 700 , Eladó: olahnemese
Állapot: új, Helyszín: Kisvárda, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
maxblack

2015. április 30.

Nagyon szeretem, az intim lemosók közül eddig csak a Saforelle volt jobb nekem, mint ez, viszont ez olcsóbb, és a pumpás kiszerelés miatt gazdaságosabb, elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, a tisztaságérzet is megvan, nekem kb 4-5 hónapig elég.

maxblack
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

lorik.laura

2015. március 4.

Eddig Nivea intim mosakodót használtam nem is volt vele semmi probléma, csak néha kell a változatosság. Nem is bántam meg, elég jó kis cucc, a dolgát rendesen elvégzi. A tisztaságérzetet megadja, a pumpás kiszerelése nagyon tetszik. Nincs miért lepontozni.

lorik.laura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 4.

nikolett

2015. február 25.

Én se azt nem érzem, hogy annyira jó lenne, se azt, hogy rossz, így kap 4 csillagot.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

xxNikixx

2015. február 15.

Illatmentes, nagyon jó kis termék, teszi a dolgát!

xxNikixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Illatmentes, nagyon jó kis termék, teszi a dolgát!

victorika

2014. november 21.

Nagyon szeretem! A nehéz napokon is megvan a tiszta érzés! Kövezzetek meg, de mivel ph semleges, néha arclemosóként is használom, nagyon szuperül leszedi a sminket, és mattítja a bőrömet!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
victorika

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
kinibaba19

2014. november 14.

Nekem bevált. Kellemes, semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

kinibaba19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Nekem bevált. Kellemes, semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

Renike087

2014. október 13.

Mikor az Avonban kifutott termék lett a gél állagú zöld cimkés lemosó, kénytelen voltam ezt rendelni. Jó döntés volt. Rendszeresen használom, bevált. Épp azért választottam, mert illatmentes. Gazdaságos, egy nyomásnyi bőven elég felhabosítva. Azért csak 4 csillag, mert a gélt jobban csíptem.

Renike087
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

trisztan

2014. június 4.

Teljesen jó kis termék, nem irritál, praktikus a kiszerelése, és már most látszik, hogy sokáig elég egy flakon. Alap intim mosakodónak teljesen megfelel, és árban is jó.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Marcsus

2014. április 28.

Ez volt az első Avon-os intim lemosóm. Nekem tökéletesen megfelelt, sokáig elég volt, rendesen tisztított, nem szárított ki.

Marcsus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

quickberry

2014. január 29.

Én is ajánlom, mert jól adagolható, valóban krémes, épp eléggé habzik, és nem irritál. Mivel általában egy nyomásnyi elég belőle, nagyon sokáig elég, így megéri az árát. Örülök, hogy illatmentes, legalább az ekcémás kezemet sem bántja.

quickberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.