KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: funnybunny17, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

E-vitamint, fehér teát és növényi fehérjét tartalmaz. Hosszan tartó friss érzetet kölcsönöz. Szappanmentes, érzékeny bőrre is használható.

hadri

2015. augusztus 21.

Ez valami katasztrófa! Hiába írják rá, hogy érzékeny bőrre is alkalmazható, engem annyira irritált, hogy állandóan vakaródtam tőle. Begyullasztott mindent, a végén már a pisilás is fájt, pedig összesen csak 4 napig használtam. Nőgyógyászom azt mondta azonnal hagyjam abba a használatát, már szinte mindenre ráírják hogy bőrbarát, aztán pl. ez is tele van mindenféle illatanyaggal. Vettem patikai mosakodókenőcsöt, azt használom a mai napig. Az bevált.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Klayura

2013. december 28.

Elégedett vagyok vele, ugyanis mióta használom kerül a hüvelygomba! Ne röhögjetek :) komolyan mondom! :) Szeretem! Kár hogy drága picit :( 4 csillag! :)

Klayura
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

OOKakadu

2013. április 5.

borzasztóan irritált engem is! pedig ez eddig más intim lemosóval nem fodult elő nálam.

OOKakadu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Krix

2013. február 25.

Nagyon irritált...

Krix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Nagyon irritált...

Leilaa

2012. november 14.

Szerintem nagyon jó, kellemes illatú. Sok más termékkel szemben nem is okozott irritációt.

Leilaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 14.

gothy

2012. október 27.

Néhány éve használtam, meg voltam vele elégedve.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Néhány éve használtam, meg voltam vele elégedve.

Cu2tka-baba

2012. augusztus 29.

Ezt próbáltam, de nem vált be irritációt okozott... :/ Pedig az illata kellemes volt és az elején még használni is kellemes volt.

Update: Úgy tűnik, hogy egyéb oka volt annak, hogy nem jött be, mert nemrég újra kipróbáltam, hátha mégsem kell kidobni és most nem volt tőle bajom, még nem győzött meg, de azért felpontozom ... Talán az illatanyag az ami hosszabb idővel elkezd gondot okozni, mert a másiknál nincs gondom

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

kalmaniki

2012. augusztus 15.

Nekem nagyon bevált, csak az állaga volt furcsa először számomra, nagyon híg, de meg lehet szokni, az illata csak minimális szerencsére.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

termelinda

2012. augusztus 9.

Én szerettem, sajnos most elfogyott. Menstruációs időszakban is nagyon jó.

termelinda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Én szerettem, sajnos most elfogyott. Menstruációs időszakban is nagyon jó.

bea0926

2012. augusztus 3.

Nekem nem volt vele gondom, pedig érzékeny bőröm van, mégse irritált. Az összetevők is elég jók. Ha jól tudom már nem gyártják, mert egy ideje nem láttam a katalógusban.

bea0926
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.