KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A hidratáló hatóanyagok exkluzív formulája megőrzi a nedvességet, így segít az optimális hidratáció fenntartásában a nap folyamán. Gazdag, krémes formulája gyengéden tisztít, selymesen simává és puhává varázsolja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

rocksolya

2016. július 5.

Jó az illata, jól kenhető, bár nekem nem habzik annyira.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Jó az illata, jól kenhető, bár nekem nem habzik annyira.

k.dorika

2013. április 24.

Az illata kellemes, a habzása 5-ös. Finom, krémes habja van. Féláron vettem, így megérte az árát, de teljes áron nem venném meg.

k.dorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Haborgotejberizs

2012. július 13.

Egész jól hidratál, finoman krémes. Az illata fenomenális és tényleg hosszan tart.

Haborgotejberizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

agi.greendaygirl

2012. április 16.

én leginkább tusolókrémnek nevezném, nagyon gazdag, krémes, kevésbé habzó formulája van, finom, krémes-púderes illata van ami sokáig megmarad a bőrön tusolás után. Jó érzés használni, finom puha lesz tőle a bőröm. Akciósan megéri, de teljes áron nem hiszem, hogy megvenném
van egy kis málnás beütése az illatának asszem

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

van egy kis málnás beütése az illatának asszem

málnamánia

2012. január 6.

Úgy szerettem ez a tusfürdőt! Tetszett,hogy krémes,és sűrűbb,mint más krémtusfürdők. Puha lett a bőröm tőle,és hidratált is. Egyszer véletlenül a testápolója helyett ezzel kentem be magam,mert csak ész nélkül lekaptam a polcról,hogy gyorsan-gyorsan valamit kennyek magamra,mert siettem. Láttam,hogy jobban kifehéredett mint a megszokott+leheletnyit habzott,aztán megnéztem a tubus elejét,és csak azt olvastam el,hogy "Body" (hozzágondoltam a folytatást,hogy lotion). Gyanútlanul tovább kentem magam és a végén a lábamra többet tettem így nehezen oszlott el,és még egyszer megnéztem a tubust,de már a hátulját,és akkor láttam,hogy "krémtusfürdő selyemkivonattal". Mivel már nem volt időm még egyszer megfürdeni felöltöztem és mentem a dolgomra. A bőrömnek nem lett semmi baja,csak puha lett tőle és illatosabb,mint a testápolójától. :) Azóta jobban megnézem mi van a flakonra írva.(a csomagolás szinte ugyanaz,csak az egyik felül,a másik alul nyílik :)) Nálam bevált,mint tusfürdő és mint testápoló is. :)

málnamánia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

narancsdzsem

2011. december 29.

Ennek semmi illata! Pedig régen imádtam, ezért is jártam utána most évek múltán is. Hatalmas csalódás! 850 ft-ért.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

vador

2011. augusztus 25.

Olyan semmi különös, a szaga nagyon mű.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

Olyan semmi különös, a szaga nagyon mű.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.