KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: kitty06, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az argánolajat ismerhetjük bőrtápláló tulajdonságairól is. Alkalmas mindennapos használatra. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Így működik: Krémes formulája gyengéden tisztítja a bőrt és hidratált kinézetet kölcsönöz neki. Megnyugvást nyújt a száraz bőrnek.

bettina28

2016. december 15.

Nagyon krémes, az illata jó volt és viszonylag megmaradt a bőrön is egy ideig. Nekem furcsa volt hogy nem habzott annyira.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

spavanilly

2015. november 11.

Utáltam az illatát, nagyon nem az én világom.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Utáltam az illatát, nagyon nem az én világom.

JudithBeauty

2015. május 14.

Krémes állagú, tehát nem habzik. De attól még jó, csak több kell belőle. Puhává varázsolja a bőrt, és az illata is megmarad. Száraz típusú bőrre.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

galagonyanya

2014. február 2.

Nagyon szeretem, mert olyan az állaga, mint a tejszínhab, kellemesen habzik, valóban hidratál. Az illata is tetszik. Testápolójával együtt használom, és így tökéletes.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

foxgirl

2013. november 14.

Ez a tusfürdő sajnos nem lopta be magát a szívembe. Nem habzott annyira mint vártam, szárította a bőrömet és az illata se nagyon tetszett. Nekem sajnos nem vált be, ezért 2 csillagra értékelem.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

kitty06

2013. november 2.

Nagyon jól hidratál,de az összetevők lehetnének szebbek ezért csak 4 csillagot kap! :)

kitty06
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

jucika

2013. június 7.

ezek a Skin so soft tusfürdők a legjobbak, mindenkinek csak ajánlani tudom. Nekem nem száraz a bőröm, és mégis nagyon elégedett vagyok vele, puha, semlymes a bőröm utána, kellemesen hidratál. Szuper.

jucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

panxxy

2013. május 12.

Nagyon jó termék!:) SZÁRAZ BŐRŰEK-nek FŐLEG AJÁNLOM !!! Fürdés után hihetetlen sima lesz a bőröm. Nem szárít ki a termék ,nagyon jól hidratál. Nekem a testápolója is megvan, ajánlom hogy azt is használjátok mellé a még jobb eredményért:)

panxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.