KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abbraccio, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő selyemkivonattal.

Gyengéd, krémes formulájával segít tisztítani, puhábbá és gyönyörűbbé varázsolni a bőrt. Dermatológiailag tesztelt.

fdorottya

2016. július 11.

Nagyon szárít, mint az összes Avonos tusfürdő. Nekem nagyon alkoholos illata van.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

MsKors

2016. július 11.

Nekem ez egy kicsit olyan Nagyi illat, de nem durván. Szeretem, jól is hozza a tusfürdős alapokat, szóval alapnak bármikor jöhetne.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

FeMeli

2015. november 6.

Imádom ezt a tusfürdőt. Nagyon selymessé varázsolja a bőröm. Az illata lehetne kicsit tartósabb :)

FeMeli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

orafka

2014. január 6.

nagyon finom, kellemes illata van. Árban is elfogadható!

orafka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

nagyon finom, kellemes illata van. Árban is elfogadható!

kriszta0329

2012. december 30.

Bevált. NEkem inkább téli illat :D

kriszta0329
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Bevált. NEkem inkább téli illat :D

Saffy15

2012. szeptember 30.

Nagyon tetszik az illata, kellemes tusfürdő.

Saffy15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Nagyon tetszik az illata, kellemes tusfürdő.

VeraTala

2012. július 1.

Krémes, kellemes az illata, bár azt nem mondanám, hogy túlságosan hidratál, de szerencsére nem is szárít. Én személy szerint jobban szeretem a gélesebb tusfürdőket, de ez is tetszett.

VeraTala
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

zsoci92

2012. június 21.

Nagyon jó az illata, ,,finom" krémes az állaga, de az én bőröm valahogy nem kedveli...csípi a bőrömet, szóval nekem nem igazán vált be sajnos!

zsoci92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

abbraccio

2012. június 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Nem okoz irritációt és az egyik legjobb illatú tusfürdő, amit ismerek. Normál típusú a bőröm, nem érzem, hogy különösebben hidratálna, de nem is szárít. Krémes állaga miatt könnyű használni, kevés is elég belőle egyszerre. Nálam 5 pontos.

abbraccio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.