KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• láthatatlanul fixálja a sminket
  • nem szárítja a bőrt
  • A-, C-, E- vitamint tartalmaz
  • nem hagy ragadós érzetet a bőrön

fruzsi911

2018. december 6.

Nem bántam meg, hogy megvettem, ezzel már estig is kibírja a sminkem, ha nem használom 1-2 óra után szétfolyik :D

fruzsi911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Andy88

2018. november 23.

Egy Avonos ajándékcsomagban jutottam hozzá... régen és most is úgy gondolom, hogy nekem nincs igazán nagy szükségem erre a termékre. Valahogy nem olvad le rólam annyira a smink, hogy ezt használnom kelljen.
De végülis az eddigi tesztek alapján elmondhatom, hogy túl sok változást nem vettem észre a használatával. Ráfújom az arcomra, benedvesíti aztán megszárad. Semmi egyéb érzés, mintha ott sem lenne. Hatékonyságát tekintve nem tudok nyilatkozni a fentiek miatt. Tényleg semmit nem vettem észre a használata során. De legalabb nem ragacsos és nem büdös. :) Nyárra jól jöhet a kánikulában, vagy esetleg edzés előtt.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

lohnerniki15

2018. november 13.

Nagyon-nagyon szeretem. Rengeteget sminkelek és fontos, hogy reggeltől estig is tökéletes legyen a sminkem. Nekem nagyon bevált, akár egész nap hibátlan marad vele a sminkem, ami alatt nem egy szempillaspirált értek, hanem egy teljes sminkelést, és mindent megtart. Kellemes illata van, nem ragadnak össze a pilláim tőle, nem látszik, hogy lefújtam az arcom, nem cserepesedik ki az alapozóm tőle.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

KarolinaLina

2018. szeptember 9.

Mint egy disco gömb olyan az arcom tőle. Szörnyű.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Mint egy disco gömb olyan az arcom tőle. Szörnyű.

Kingus23

2018. július 28.

Használtam párszor,de semmi extrát nem vettem észre,nem maradt meg tőle jobban a smink ,mint általában.Valami mást kell keressek a helyére,mert nem ér semmit

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

dynah13

2018. július 15.

Attol fugg, hogy mire hasznalja az ember es mennyi idore. Ha kisebb sminket, vagy rovid idore, akkor mukodik, nekem a felleposminkjeimet is fixalta addig. Nem a legkellemesebb erzes, de szamomra eddig egyik sminkfixalo sem volt az, szoval alapvetoen nincs vele baj. Nem a legjobb termek, de nem is olyan rossz, szamomra egy kozepes :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

kakonyiflora

2018. július 2.

Ragadós és foltot hagy maga után. Nem tudtam egyenletesen eloszlatni az arcomon, az alapozómmal nem kompatibilis. Arról nem beszélve, hogy mintha hajlakkal fixálnám le az arcom.. mimikára ne számíts utána. Azóta itt csücsül 3/4 ig van. Aki szeretné szívesen átadom neki! :D Az Avon termékei közül, ő a fekete bárány nem véletlenül fekete a flakon..

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

mkdorina

2018. június 27.

Hát nekem egyáltalán nem jött be. A szórófej miatt szinte fröcsköli a folyadékot az arcomra. Hót ragacs a képen, miután befújom. Egy nagy nulla!

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Tamaska

2018. április 5.

Azt hiszem anno az allergiás tüneteim ennek a terméknek a hatására jöttek ki és állandósultak. Nekem nagyon nem vált be.

Tamaska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

pEni

2018. március 27.

Nekem tetszik, szépen elterül az arcomon, és megfelelően fixálja a sminkemet egész napra is.
Szárító hatást nem vettem észre.

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Szárító hatást nem vettem észre.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate