KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. december 7.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Professzionális manikűrszett rozsdamentes acélból, bájos tartóban. Tartalma: körömcsipesz, olló, körömreszelő, körömágybőr-visszatoló

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bubilany

2017. szeptember 11.

Az olló 3 használat után kettétört.... ettől a silány minőségű ollótól eltekintve a többi még bírja..

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Mesi13

2016. december 10.

Az előző Avonos manikűrkészletem kb. 10 évig bírta, aztán volt ami eltört, volt amit elhagytam. Ezt vettem helyette, mert annyira megszoktam már a használatukat. És még mutatós is :)

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.