KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Feszesebb keblek és kontúrosabb formák, melyeket a professzionális LIFTING ihletett. A továbbfejlesztett arginine komplexet A-, C- és E-vitaminnal gazdagítottuk, hogy segítsen megerősíteni a bőrt és hogy antioxidáns védelmet nyújtson.

• segít feszesebb és rugalmasabb külsőt kölcsönözni a bőrnek
  • segít formásabbnak mutatni a keblek vonalát
  • segít csökkentenii a ráncok megjelenését a dekoltázs területén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

IdunLilith

2018. június 13.

Már egy tégellyel elhasználtam és nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Csodálatosan feszesít.

IdunLilith
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

coffeegirl

2018. február 21.

Nem rég kezdtem el használni, finom illatú és könnyen kezelhető, lényegében a kissé összeráncolódott dekoltázsomra kezdtem el használni, de még nem látom,hogy enyhülnének a panaszok.De a bőröm kellemes tapintású :)

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.