KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Avon   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   Avon
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Nixa

2015. augusztus 27.

Nekem is csípte a bőrömet. Nem tudom, hogy ez így van-e kitalálva, vagy rendben van-e ez így!? Attól függetlenül nem rossz, elhasználom, ha már megrendeltem.

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

blackcat00616

2015. április 21.

Nagyon furcsa, hogy száraz bőrre ajánlják, de úgy csíp így, mint a fene >< Kb 5 perc és elmúlik, de 10 percig kell rajta hagyni az arcodon. Nehézkésen mostam le, de ez engem nem zavar. Ilyenkor már feszül az arcbőröm és krémért kiált :D Most direkt vártam vele, már 15 perce lemostam és ép h érzékenynek mondhatnám. Persze, nem azonnal teszi helyre a bőröd, így is heti 2-3 alkalmat javasol :) Eddig 4 csillag (a csípés miatt) de később még úgy írok róla :)

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.