KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Rure90

2014. május 27.

Szárítja a bőrömet, de az illata miatt nem érdekel:D

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Szárítja a bőrömet, de az illata miatt nem érdekel:D

xxmaiax

2013. április 24.

Imádom az illatát, bárcsak tartósabb lenne a habja

xxmaiax
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Imádom az illatát, bárcsak tartósabb lenne a habja

heno

2013. március 15.

Szerintem nekem ez a habfürdőm van...eper illata van , de szeretem. Még karácsonyra kaptam....de szárítja a bőröm.

heno
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Nicu

2013. február 3.

Sokat elhasználtam belőle, nem szárított, nagyon tetszett az illata. Most, hogy megláttam, lehet rendelek :)

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

noxibaba

2012. december 12.

Kellemes illata van, jó habot képez a vízben. De nem nyerte el a tetszésemet.

noxibaba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Kellemes illata van, jó habot képez a vízben. De nem nyerte el a tetszésemet.

amyesther

2012. november 30.

Ez hiányzott a KM-en, hogy teljes legyen a kollekció! :)
Epeeeer (<3) illatú, nem bőrt szárító hatású. Jópofa a barázdált csomagolása is.
Nem az elsőt használtam el.

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

Ez hiányzott a KM-en, hogy teljes legyen a kollekció! :)
Nem az elsőt használtam el.

Színezék. Lilás piros.