KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2012. december 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A cukor édes illatával csábít a finom habbal teli fürdőkád. Kedvére élvezheti a cukorillatot, és nem kell aggódni a kalóriák miatt!

nagy.nikike

2013. december 29.

Régen nagyon szerettem, főleg télen használtam. Sajnálom hogy már nem lehet kapni.

nagy.nikike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

OAdrienn

2013. december 18.

Émelyítően édes, cukros "illata" van, ráadásul engem nagyon szárított is, mint minden Avon tusfürdő

OAdrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

xstrawberrykissx

2013. július 8.

Ajjjjj annyira imádom! Kár, hogy nem kapható már! :(

xstrawberrykissx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Ajjjjj annyira imádom! Kár, hogy nem kapható már! :(

zsani1008

2012. december 9.

Jujjjjj, szuper:) Imádtam, bár már katalógusokból jó ideje nem rendelhető. Nem értem, hogy miért. Alapból szeretem a vattacukor illatot, parfümként is a Pink Sugar-t használom. Szóval nálam ez a "habfürdő" is bevált, viszont én simán tusfürdőként használtam:) Ráadásul a fürdőpamacsomon nagyon nagyon sokáig éreztem :)

zsani1008
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

adrika128

2012. november 27.

Nemrég fogyott el és nagyon szerettem,én tusfürdő ként használtam finom édes illata van. Mellesleg sokáig elég is volt.

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.