KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 500 és 1000 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szatmari.mariann

2015. január 8.

Ez egy isteni habfurdo***!!! Annyira nagyon kellemes hogy sajnalom hogy mar nem gyartjak.....hianyzik

szatmari.mariann
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Szabina9427

2014. március 19.

Imádom az illatát!! :) A másik kedvencem az ibolyás, de ő csak a 2. helyezett. Ezeket a habfürdőket azért imádom, mert amikor belépek a szobába, akkor anya mindig megjegyezi, hogy milyen jó illat van és a fürdőszoba is tőlem illatozik egy óráig :D Sajnos nekünk zuhanyzónk van, de ez sem tántorít el attól, hogy használjam!:D A Senses tusfürdőket is szeretem, a kedvencem a Garden of Eden, de tartósságuk meg sem közelíti ezekét :)

Újravenném? Persze, akármikor! Váltani csak azért szoktam, mert félek, hogy egyszer majd megunom őket :( De ez kizárt:)

Szabina9427
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

picilusti

2013. augusztus 30.

az összes eddig próbált habfürdőt szeretem, számomra ez a legfinibb illat :) igazi relaxálós, nagy habos fürdővizet lehet vele varázsolni

picilusti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Moncsi94

2013. július 3.

Jó az illata, de tényleg elég sokat kell önteni belőle, és így sem érezni igazán az illatát. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újrarendelném.

Moncsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 3.

SuicideCandy

2013. május 29.

Isteni illatú habfürdő! Kedvencem lett. Először anya rendelt ilyet, de miután megillatoztam nem tudtam ellenállni! Gyümölcsös vaníliás sütire emlékeztető illata van. Kár hogy már nem lehet kapni :(
A legjobb illatú dolgokat mindig hamar kiszedik a katalógusból...
Mivel a legtöbb termék szezonális jellegű, vagy ha nem az akkor folyamatosan megújítják az összetevőit...
Csak azt sajnálom, hogy mindig a kedvenceimet veszik ki a repertoárból és szerintem ezzel sokan vannak így... :/

SuicideCandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 29.

A legjobb illatú dolgokat mindig hamar kiszedik a katalógusból...

bettina29

2013. május 23.

Nagyon szerettük az illatát, az eddigiek közül ennek volt a legjobb illata, de akkor egyszer láttam a katalógusban, amikor megrendeltem és azóta sincs...

bettina29
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

cicafun

2013. április 13.

Miért vonták ki a forgalomból? A jó termékeket az Avon mindig megszünteti :-( Annyira szerettem, olyan jó illata volt, igazi szertartássá varázsolta a fürdést.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Sminkmánia18

2013. április 3.

nagyon finom illata van. elég sűrű és a hab is rózsaszín lesz tőle.

Sminkmánia18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 3.

nagyon finom illata van. elég sűrű és a hab is rózsaszín lesz tőle.

Heidi

2013. március 28.

Ajándékba kaptam anyukámtól,mert tudja,hogy szeretem a gyümölcsös,vaníliás illatokat. :) Ha habfürdőnek használom nincs illata +még sokat is kell önteni belőle,hogy valami hab keletkezzen.Ha viszont tusfürdőnek használom,akkor lehet érezni a vanília-szeder illatot,de a színe kicsit morbid.Megkapja a 4*-ot.

Heidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

kirax

2013. február 12.

van újra a 3. katalógusban isteni illata van
tisztit ápol véd:)

kirax
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

van újra a 3. katalógusban isteni illata van
tisztit ápol véd:)