KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 31.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

Satírozóval ellátott ecset szemhéjpúder felviteléhez és eldolgozásához.

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

pattelin

2018. március 13.

Teljesen jó! A mélyítővonalban és a külső szemzugban szoktam dolgozni vele. Elég tömött, picit talán tényleg kemény. De a célnak tökéletesen megfelel! Szépen viszi fel a szemhéjpúdert, a másik végével meg jól el lehet dolgozni a színeket!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Szerintem is nagyon kemény, nem is értem , hogy tudtak szemhez ilyen kemény ecsetet gyártani ! Fel ütögetem vele valahogy a terméket, de borzalom! Nem is használom! A dm- ben kapható ecsetek sokkal jobbak!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

didus

2017. június 12.

Hát, pedig ez egy borzalom szerintem. Küldöm is vissza nekik. Túl kemény, túl műanyag, semmi festéket nem vesz fel, mire nagy nehezen valamennyit sikerül felkenni, addigra úgy érzem kinyomja a szemem. A legutóbbi rendelésemmel sok mindennel mellényúltam, de ez valami különösen katasztrofális.

didus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Szandra992

2017. április 7.

Teljesen jó, nem hullik a szőre pár használat után.

Szandra992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Teljesen jó, nem hullik a szőre pár használat után.