KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

"Merülj el a habokban, hogy relaxálj és ellazulj a tejszínes eperillatú, gazdagon habzó fürdővízben."

• finom illatúvá varázsolja a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

katka75

2017. augusztus 28.

tejszínes eper! Hát azonnal kellett! Az epret kevésbé érzem, de amúgy nagyon finom illat teljesen ellepi a fürdőt, amikor használom. Élvezem! Kissé szárít, így nem gyakran használom, vagy egy kis olajat is öntök a kádba mellé. :-)

katka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Zoe444

2017. augusztus 11.

Nagyon finom illata van, szerintem a tejszín jobban érződik, mint az eper, de nagyon kellemes. Jól habzik és az egész fürdőszoba olyan illatú lesz, ha folyatom rá a vizet, akkor is érződik az illata. Hatalmas kiszerelés, mégis kevés is elég belőle. Biztos, hogy rendelek még habfürdőket, mert akiknek rendeltem még más illatút azok is csak dicsérik. Szuper termék, megy az 5*.

Zoe444
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Marcsika0720

2017. június 6.

Az avon összes habfürdőjét imádom:) nagyon jól habzik, viszonylag tartós a bőrön . Jelenleg ez az epres van itthon és imádom a fini gyümis illatát. Az egész fürdőszoba eper illatú ☺️Szerintem nyárra kiváló.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Edina97

2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.

Echan

2017. június 3.

Olyan illata van mint az epres csokoládék töltelékénak az illata. Nem természetes eper illat, inkább talán a tejszín érződik ki jobban.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Barbinc

2017. május 23.

Ez az illat nem az igazi.. Szerintem nem sok köze van az eperhez :(

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Ez az illat nem az igazi.. Szerintem nem sok köze van az eperhez :(

szatmari.mariann

2017. május 22.

Tűrhető de nemsok eperillata van

szatmari.mariann
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Tűrhető de nemsok eperillata van

LunaB

2017. május 13.

A minap kaptam meg, már nagyon vártam, mivel epres és hát erőteljesen epermániás vagyok. Nem tudom mit gondoljak róla, első szaglásra kicsit vattacukor vagy rágó illata van és második szaglásra se találok sok epret benne. Ettől függetlenül vízbe nagyon kellemes, ámbár kicsit szárít, de nem nagyon. Valahol 3 és 4 csillag közt lenne a helye, de mivel ily lehetőség nincs, ezért csak 3 csillag. Remélem a gyöngyvirágos verzióval jobban járok.

LunaB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.