KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Merülj el a habokban, hogy relaxálj és ellazulj a tejszínes eperillatú, gazdagon habzó fürdővízben."

• finom illatúvá varázsolja a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Ennie86

2018. július 13.

Akárcsak a többi avon habfürdő, ez is remekül habzik. :) Kicsit mű az illata de szerintem még belefér. Bőrömet nem szárítja.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

csemezb

2018. május 16.

Imádom az epret, és az epres dolgokat. Megszaglászva, kicsit mű eper illata van, de ezt szinte vártam is. Jól habzik, nem kell annyira sok belőle. Tőlem az ára miatt kap négy csillagot, mert szerintem 1300 forint egy 500 ml-s habfürdőért nagyon sok. Nem ujra vevős, de egyszer jó.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Rena24

2018. március 8.

Nem a legjobb, de elfogadható!

Rena24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Nem a legjobb, de elfogadható!

szabina971

2018. február 13.

hát ez úgy indult hogy vásároltam az avonból és elértem a szintet amiből tudtam venni 100Ft ért egy terméket és hát barátnőmnek megtetszett ez a tusfürdő ,mert ő imádja az eper illatát.
mikor megjött és megszaglizta oda volt érte *.*
Aztán elmondta milyen ez a habfürdő :D
Neki tetszik és szeret vele pancsizni ,és teljesen meg van vele elégedve ^^
Nem bántja a bőrét se pedig ő igazán az a kényes bőrtípus.

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

mikor megjött és megszaglizta oda volt érte *.*
Aztán elmondta milyen ez a habfürdő :D
Neki tetszik és szeret vele pancsizni ,és teljesen meg van vele elégedve ^^
Nem bántja a bőrét se pedig ő igazán az a kényes bőrtípus.

kalmaniki

2018. január 13.

Nekem tetszik az illata, tényleg nem igazán érződik az eper, de nagyon kellemes. Nagy habot képez, nem szárítja a bőrt, de nem is hidratálja. Az egész fürdőszobát belengi az illata, sokáig lehet érezni a bőrön is. Újravenni nem fogom, de szívesen elhasználom.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

rammy717

2017. november 1.

..avagy a rohadt eper ihletésével. Szörnyű. Apunak vettem, tök jól hangzott, ő az egyetlen kádban fürdőző ember a családban. Többször is előfordult, hogy bementem a fürdőbe, és szaglásztam, mi ez a savanyú, romlott szag... aztán felfedeztem az összefüggést a fürdőzése és a szag között. Érdekes egyébként, mert beleszagolva a flakonba, kellemes illata van. Egyszer el is csábultam, kivételesen én is fürdőztem volna a kádban - hát, nem győzött meg. Újra az a furcsa romlott savanyú szag, nem tartós a habja, és nem is habzik fel igazán. és olyan csúszós is lett a bőröm tőle... szerintem szörnyű :D én nem ajánlom senkinek.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

katka75

2017. augusztus 28.

tejszínes eper! Hát azonnal kellett! Az epret kevésbé érzem, de amúgy nagyon finom illat teljesen ellepi a fürdőt, amikor használom. Élvezem! Kissé szárít, így nem gyakran használom, vagy egy kis olajat is öntök a kádba mellé. :-)

katka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Zoe444

2017. augusztus 11.

Nagyon finom illata van, szerintem a tejszín jobban érződik, mint az eper, de nagyon kellemes. Jól habzik és az egész fürdőszoba olyan illatú lesz, ha folyatom rá a vizet, akkor is érződik az illata. Hatalmas kiszerelés, mégis kevés is elég belőle. Biztos, hogy rendelek még habfürdőket, mert akiknek rendeltem még más illatút azok is csak dicsérik. Szuper termék, megy az 5*.

Zoe444
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Marcsika0720

2017. június 6.

Az avon összes habfürdőjét imádom:) nagyon jól habzik, viszonylag tartós a bőrön . Jelenleg ez az epres van itthon és imádom a fini gyümis illatát. Az egész fürdőszoba eper illatú ☺️Szerintem nyárra kiváló.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Edina97

2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.