KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Merülj el a habokban, hogy relaxálj és ellazulj a tejszínes eperillatú, gazdagon habzó fürdővízben."

• finom illatúvá varázsolja a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Marcsika0720

2017. június 6.

Az avon összes habfürdőjét imádom:) nagyon jól habzik, viszonylag tartós a bőrön . Jelenleg ez az epres van itthon és imádom a fini gyümis illatát. Az egész fürdőszoba eper illatú ☺️Szerintem nyárra kiváló.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Edina97

2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.

Echan

2017. június 3.

Olyan illata van mint az epres csokoládék töltelékénak az illata. Nem természetes eper illat, inkább talán a tejszín érződik ki jobban.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Barbinc

2017. május 23.

Ez az illat nem az igazi.. Szerintem nem sok köze van az eperhez :(

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Ez az illat nem az igazi.. Szerintem nem sok köze van az eperhez :(

szatmari.mariann

2017. május 22.

Tűrhető de nemsok eperillata van

szatmari.mariann
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Tűrhető de nemsok eperillata van

LunaB

2017. május 13.

A minap kaptam meg, már nagyon vártam, mivel epres és hát erőteljesen epermániás vagyok. Nem tudom mit gondoljak róla, első szaglásra kicsit vattacukor vagy rágó illata van és második szaglásra se találok sok epret benne. Ettől függetlenül vízbe nagyon kellemes, ámbár kicsit szárít, de nem nagyon. Valahol 3 és 4 csillag közt lenne a helye, de mivel ily lehetőség nincs, ezért csak 3 csillag. Remélem a gyöngyvirágos verzióval jobban járok.

LunaB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.