KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

"Merülj el a habokban, hogy relaxálj és ellazulj a tejszínes eperillatú, gazdagon habzó fürdővízben."

• finom illatúvá varázsolja a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Tejszínes Eper Habfürdő 1000 ml
Ár: 600 ft , Eladó: zsofia960217
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

szabina971

2018. február 13.

hát ez úgy indult hogy vásároltam az avonból és elértem a szintet amiből tudtam venni 100Ft ért egy terméket és hát barátnőmnek megtetszett ez a tusfürdő ,mert ő imádja az eper illatát.
mikor megjött és megszaglizta oda volt érte *.*
Aztán elmondta milyen ez a habfürdő :D
Neki tetszik és szeret vele pancsizni ,és teljesen meg van vele elégedve ^^
Nem bántja a bőrét se pedig ő igazán az a kényes bőrtípus.

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

mikor megjött és megszaglizta oda volt érte *.*
Aztán elmondta milyen ez a habfürdő :D
Neki tetszik és szeret vele pancsizni ,és teljesen meg van vele elégedve ^^
Nem bántja a bőrét se pedig ő igazán az a kényes bőrtípus.

kalmaniki

2018. január 13.

Nekem tetszik az illata, tényleg nem igazán érződik az eper, de nagyon kellemes. Nagy habot képez, nem szárítja a bőrt, de nem is hidratálja. Az egész fürdőszobát belengi az illata, sokáig lehet érezni a bőrön is. Újravenni nem fogom, de szívesen elhasználom.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

rammy717

2017. november 1.

..avagy a rohadt eper ihletésével. Szörnyű. Apunak vettem, tök jól hangzott, ő az egyetlen kádban fürdőző ember a családban. Többször is előfordult, hogy bementem a fürdőbe, és szaglásztam, mi ez a savanyú, romlott szag... aztán felfedeztem az összefüggést a fürdőzése és a szag között. Érdekes egyébként, mert beleszagolva a flakonba, kellemes illata van. Egyszer el is csábultam, kivételesen én is fürdőztem volna a kádban - hát, nem győzött meg. Újra az a furcsa romlott savanyú szag, nem tartós a habja, és nem is habzik fel igazán. és olyan csúszós is lett a bőröm tőle... szerintem szörnyű :D én nem ajánlom senkinek.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

katka75

2017. augusztus 28.

tejszínes eper! Hát azonnal kellett! Az epret kevésbé érzem, de amúgy nagyon finom illat teljesen ellepi a fürdőt, amikor használom. Élvezem! Kissé szárít, így nem gyakran használom, vagy egy kis olajat is öntök a kádba mellé. :-)

katka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Zoe444

2017. augusztus 11.

Nagyon finom illata van, szerintem a tejszín jobban érződik, mint az eper, de nagyon kellemes. Jól habzik és az egész fürdőszoba olyan illatú lesz, ha folyatom rá a vizet, akkor is érződik az illata. Hatalmas kiszerelés, mégis kevés is elég belőle. Biztos, hogy rendelek még habfürdőket, mert akiknek rendeltem még más illatút azok is csak dicsérik. Szuper termék, megy az 5*.

Zoe444
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Marcsika0720

2017. június 6.

Az avon összes habfürdőjét imádom:) nagyon jól habzik, viszonylag tartós a bőrön . Jelenleg ez az epres van itthon és imádom a fini gyümis illatát. Az egész fürdőszoba eper illatú ☺️Szerintem nyárra kiváló.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Edina97

2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Nem túl különleges.
Az illata csak addig érződik míg folyatom rá a vizet.
Mondjuk epret sem látott sokat.

Echan

2017. június 3.

Olyan illata van mint az epres csokoládék töltelékénak az illata. Nem természetes eper illat, inkább talán a tejszín érződik ki jobban.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Barbinc

2017. május 23.

Ez az illat nem az igazi.. Szerintem nem sok köze van az eperhez :(

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Ez az illat nem az igazi.. Szerintem nem sok köze van az eperhez :(

szatmari.mariann

2017. május 22.

Tűrhető de nemsok eperillata van

szatmari.mariann
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Tűrhető de nemsok eperillata van