KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   659 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 659 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Avon.hu, 659 Ft

A természetes kivonatok javítják a bőr kondícióját és külsejét. Az uborkakivonat rugalmasabbá varázsolja a bőrt. Az antibakteriális hatású teafa tisztítja és nyugtatja a bőrt.

Ár: 659 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Kuro

2018. június 17.

Nagyon meglepődtem, hogy ezt a terméket még nem véleményeztem.
Régóta tart a barátságunk, hiába egy kis haszontalan termék számomra.
12-13 évesen, mikor elkezdtem igényelni a különböző arctisztítók használatát, anya rendelt nekem egy ilyen avonos teafa és uborka szettet. Nagyon sokáig használtam, a lemosójával és tonikjával együtt, amik nem is rosszak, a lemosót mai napig újraveszem, mert hatásos.
Régen nem tudom, hogy teljesített, de mindig is szerettem használni. Később próbálgattam más maszkokat, nem rég viszont eszembe jutott ez a kis drága, és gondoltam, kipróbálom, így jó pár évvel később.
Egész könnyű eloszlatni, viszonylag hamar is szárad, egyben le lehet húzni, de nekem semmit sem tett a bőrömmel. Max az érzés kellemes, hogy használtam.
Problémát nem okozott, és az illata számomra nagyon nosztalgikus, ezért a két tulajdonsága, illetve az emlékek miatt, amit felidéz, kap 4 csillagot.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Nagyon meglepődtem, hogy ezt a terméket még nem véleményeztem.
Régóta tart a barátságunk, hiába egy kis haszontalan termék számomra.

user6

2018. június 14.

Kellemesen hűsíti és felfrissíti a bőrt, de nem egy csodaszer.:)

user6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Kellemesen hűsíti és felfrissíti a bőrt, de nem egy csodaszer.:)

vivimese

2018. május 28.

Nem egy rossz termék, én a hűsítő hatása miatt szeretem. Ha nehéz egy reggel, vagy átvirrasztottam egy éjszakát nagyon jól esik ez a hideg pakolás az uborkás illatával. Túl nagy csodát nem csinál, de olcsó, és kifejezetten jó érzés lehúzni. nekem általában szépen lejön egyben.

vivimese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

hrrr

2018. április 29.

Érdekes illata van, de meg lehet szokni. Használata felfrissíti az arcbőrt. Viszont nekem használat utáni napokban mindig előjött tőle egy-két pattanásom, úgyhogy a tubus felénél abbahagytam a használatot.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Egy kissé nehezen szedhető le és az én bőröm kipirosodott tőle. Nem is használtam el teljesen, csak félig. Egyébként amikor elmúlt a pirosság az arcbőrömön, egy kicsit puhábbnak éreztem a bőröm.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

BeautyGirl

2018. április 9.

Nekem nagyon bevált. Felfrissíti az arcbőröm és úgy érzem, hogy lélegzik a bőröm utána.

BeautyGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Mucika1999

2018. április 3.

Sok különbséget nem tapasztaltam, de maga a folyamat élvezhető :D

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Sok különbséget nem tapasztaltam, de maga a folyamat élvezhető :D

adrianaszell

2018. április 3.

Már sokadjára vettem újra. Igazából mai napig nem tudom hogy ér e valamit, de kifejezetten szeretem használni :D

adrianaszell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

vicoka08

2018. március 3.

Bohóckodni jó vele, jó az illata is és az állaga is, de semmit nem csinált a bőrömmel. :)

vicoka08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Csandi93

2018. február 27.

Èvekkel ezelőtt hasznàltam a 2 párjàval együtt (arclemosó ès arckrèm). Nagyon szerettem, de megfeledkeztem róla.. Viszont a mostani katalógusban örömmel làttam, hogy még kapható, így megrendeltem. Amire emlèkszem, hogy puha lett tőle a bőröm s kissè mattította is. Felfrissíti s bőrt. Nem csodaszer, de ennyi pènzért teszi a dolgàt. Remèlem most is bevàlik.

Csandi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.