Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

A természetes kivonatok javítják a bőr kondícióját és külsejét. Az uborkakivonat rugalmasabbá varázsolja a bőrt. Az antibakteriális hatású teafa tisztítja és nyugtatja a bőrt.

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Kise

2018. augusztus 5.

Kb. 3 éve van meg, alig használom, mert rémes. Irtó nehezen szárad, lehúzni alig lehet, kis darabokban jön csak le,sok maradékot hagyva. Bőrömre nincs semmilyen hatással. Nehézkes használata miatt utálom, és ki is dobom.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

beresregina95930

2018. július 23.

Szeretem! :) Könnyen eltávolítható, puhítja a bőrt, nem irritál..

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Szeretem! :) Könnyen eltávolítható, puhítja a bőrt, nem irritál..

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Nagyon kellemes könnyed illata van.Megszáradás után könnyed eltávolítani de ezután nagy változást nem érzékelek.Még nem használtam sokszor de megvárom hogy hogy hat hosszútávon.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Dolna78

2018. július 8.

Száraz, túlérzékeny bőrömre nehéz olyan kozmetikumot találni, amely nem okoz akár azonnal kipirosodási irritációt, viszkető érzést, vagy a használatot követően rövid időn belül apró pattanásokat. Ez az egyik termék, amelyet kedvelek, és a bőröm is kedvel. Radírozást követően kenem fel, könnyen terül, és viszonylag gyors a száradási ideje, a megszáradt maszk egyben, könnyen lehúzható. Az illata 100%-ban fvorit, mivel a "Zöld illatok szerelmese" vagyok. Hatását tekintve egy picit film szerű réteget érzek a bőrömön, utána kihagyhatatlan egy töményebb hidratálás. Tekintettel arra, hogy még továbbra is keresem a tökéletes arcápoló maszkot ezért -1 csillag.

Dolna78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Kuro

2018. június 17.

Nagyon meglepődtem, hogy ezt a terméket még nem véleményeztem.
Régóta tart a barátságunk, hiába egy kis haszontalan termék számomra.
12-13 évesen, mikor elkezdtem igényelni a különböző arctisztítók használatát, anya rendelt nekem egy ilyen avonos teafa és uborka szettet. Nagyon sokáig használtam, a lemosójával és tonikjával együtt, amik nem is rosszak, a lemosót mai napig újraveszem, mert hatásos.
Régen nem tudom, hogy teljesített, de mindig is szerettem használni. Később próbálgattam más maszkokat, nem rég viszont eszembe jutott ez a kis drága, és gondoltam, kipróbálom, így jó pár évvel később.
Egész könnyű eloszlatni, viszonylag hamar is szárad, egyben le lehet húzni, de nekem semmit sem tett a bőrömmel. Max az érzés kellemes, hogy használtam.
Problémát nem okozott, és az illata számomra nagyon nosztalgikus, ezért a két tulajdonsága, illetve az emlékek miatt, amit felidéz, kap 4 csillagot.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Nagyon meglepődtem, hogy ezt a terméket még nem véleményeztem.
Régóta tart a barátságunk, hiába egy kis haszontalan termék számomra.

user6

2018. június 14.

Kellemesen hűsíti és felfrissíti a bőrt, de nem egy csodaszer.:)

user6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Kellemesen hűsíti és felfrissíti a bőrt, de nem egy csodaszer.:)

vivimese

2018. május 28.

Nem egy rossz termék, én a hűsítő hatása miatt szeretem. Ha nehéz egy reggel, vagy átvirrasztottam egy éjszakát nagyon jól esik ez a hideg pakolás az uborkás illatával. Túl nagy csodát nem csinál, de olcsó, és kifejezetten jó érzés lehúzni. nekem általában szépen lejön egyben.

vivimese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

hrrr

2018. április 29.

Érdekes illata van, de meg lehet szokni. Használata felfrissíti az arcbőrt. Viszont nekem használat utáni napokban mindig előjött tőle egy-két pattanásom, úgyhogy a tubus felénél abbahagytam a használatot.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Egy kissé nehezen szedhető le és az én bőröm kipirosodott tőle. Nem is használtam el teljesen, csak félig. Egyébként amikor elmúlt a pirosság az arcbőrömön, egy kicsit puhábbnak éreztem a bőröm.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

BeautyGirl

2018. április 9.

Nekem nagyon bevált. Felfrissíti az arcbőröm és úgy érzem, hogy lélegzik a bőröm utána.

BeautyGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.