KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-fás illatcsalád.

Ár: 2800 ft. , Eladó: Babimami
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 3500 Ft , Eladó: Lucyll
Állapot: Teljesen új, bontatlan, védőfóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás után postával küldöm, vagy személyes átvétel Budapesten, Budakalászon vagy Pomázon

Emike

2018. május 31.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, korábban nem ismertem, így nagy lendülettel nyitottam is ki, kifújtam a csuklómra és éreztem ezt a számomra borzasztó nénike-szagot :D Nekem ez nagyon retro illat, keveredik benne a dauer, a műszálas otthonka és a régi piac illata. Próbáltam párszor , de be kellett látnom, h ez nem lesz az én illatom. Fel is tettem az eladó cuccok közé... :)

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Csipke1

2018. május 16.

Nagyon kellemes, nőies illata volt rajtam, és úgy éreztem tökéletesen leír. Valószínűleg megváltozott valami a bőrömmel kapcsolatban, mert az üvegcse aljára érve teljesen más illat köszönt vissza, amikor kifújtam, pedig bőven lejárat előtt elhasználtam.

Csipke1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Jeanne

2018. május 7.

Ha egy szóval lehetne jellemezni: borzadáj. A világból kitudnának vele üldözni, annyira émelyítő, "öregasszonyos" illat ez a Today. Egyszer még meg is jártam, mert a Tomorrow helyett ilyet kaptam, de már küldtem is vissza. 😁 Egy letűnt kornak az illata ez inkább, nevétől eltekintve inkább a fodrásztól frissen jövő, egyen-dauerolt, hajlakkozott hajú nénik jutnak eszembe erről az illatról. Daueros-hajlakk szag. 😂 És amikor pont egy fiatal lányon megérzem, mindig elgondolkodom, vajon hogyan tudja elviselni ezt magán. Bocsánat, amiért így lehúzom, tudom sokan szeretik, népszerű Avonos illatnak tartják, de számomra ez egy borzalmas illat és szeretném leírni a véleményem, mert nemcsak a pozitív vélemények számítanak. 😋 Iszonyú erős, levakarhatatlan parfüm. Csak azért adok neki egy csillagot, mert borzasztóan tartós. Ha egy hétig nem fürödne, aki befújta vele magát, tuti, hogy ezt akkor is érezni lehetne. 😂 Legalábbis én biztos, mert szinte kerget ez az illat, pedig annyira utálom, de mindig van olyan körülöttem, akin megérzem. 😂

Jeanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Nixe

2018. április 14.

Az illata tartós és erős, édes parfümöket szeretem, ez csak édeskés, de nagyon jó.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Emike7611

2018. április 5.

Ifjúkoromban vettem meg az elsőt, éppen csak kiléptem a nagybetűs életbe. Az első fizumból és akkor nekem még drágán.... De azóta is imádom és rabul ejt az illata ezer közül is felismerem ha valaki ilyet visel. Bár már más parfümöket is használok ezt mindig újraveszem. Tipikus skorpió illatnak tartom. Hosszan tartó, nehézkes de mégsem elnehezítő illattal a virágoskert később érezhető a nap folyamán és finoman párolog.

Emike7611
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Emli70

2018. április 3.

Több mint tíz éve ajándékba kaptam egy üveggel, bár akkor is szerettem, elhasználtam, de sok más kedvenc parfümöm volt akkoriban, nem hiányzott, de most ismét eszembejutott, és újra vettem. Nem bántam meg.
Finom, nagy hatósugarú, kellemesen virágos, nem émelyitően, csak olyan frissen édes, (rajtam főleg a nyári lonc illata érezhető, bár nem tudom egyáltalán van-e benne). Inkább elegáns, igazán nőies ruhákhoz illik, nappal dolgozni, de esti programokhoz el tudom képzelni. Egy-két fújás elég, van ereje rendesen. Nekem nagyon tetszik.
Szerintem is inkább 30 felett.

Emli70
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

Szerintem is inkább 30 felett.

Macskamati

2018. március 10.

Most ő a favorit nálam az utóbbi három évben. Ajándékba kaptam és tovább is akartam adni, de megszagoltam és beleszerettem.
Elég nehéz eltalálni az ízlésemet parfümök terén amúgy. Korábban az Issey Miyake-t és Calvin Klein Eternityjét viseltem de a negyvenes éveimhez közeledve már túl könnyednek fiatalosnak éreztem őket magamhoz, nem elég érettnek. Ez viszont tökéletes, nőies, elegáns, kifinomult. Szerintem megállná a helyét a parfümériák polcain is.

Macskamati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Pocok96

2018. február 26.

Anyum illata. Mióta megjelent nálunk, azóta használja. Nagyon nagyon szeteti!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Anyum illata. Mióta megjelent nálunk, azóta használja. Nagyon nagyon szeteti!

elvanui

2018. január 12.

2004-ben jelent meg talán... Nem igazán vagyok oda a katalógusillatokért, de ez anno nagyon megragadott. Kaktusznedv...:) Különlegesnek hangzott. Mintát rendeltem, beleszerettem. Fiatal voltam, főiskolás, nekem akkor ez volt a kifinomult nőiesség ígérete. Sok üveg elfogyott már azóta...:) Érdekes, hogy soha semmire nem kaptam annyi bókot, mint erre, folyton leszólítanak, ha őt viselem. Már csak a rengeteg emlék miatt is 5 * lenne, de egyébként ez egy nagyon szép illat. Loncos, hársfavirágos, akácnektáros, muskotályszőlős, tizenkétórás, jó bő szillàzzsal. Tavaszra a legszebb, meg nyári estékre, olyan igazinő illat. Egy boldog, szépmosolyú, legszebb korba ért nő illata. Jó viselni, mert tőle így is érzem magam:).
Update jóval később: áh, mennyei ez télen is, mézesebb és aranylóbb, mint melegben. Nincs is hozzá hasonló. És azért hiába katalógusillat, de súgva hadd tegyem hozzá, hogy Olivier Cresp-ben én még nem csalódtam.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Heniin

2017. december 28.

Tartós, kellemes illat

Heniin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Tartós, kellemes illat

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.