KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-fás illatcsalád.

Ár: 2800 ft. , Eladó: Babimami
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 3500 Ft , Eladó: Lucyll
Állapot: Teljesen új, bontatlan, védőfóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás után postával küldöm, vagy személyes átvétel Budapesten, Budakalászon vagy Pomázon

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Normankaa

2017. november 17.

Ez a parfüm szerintem az idősebb korosztálynak való, mégis imádom. Elegáns, alkalmi illat, finoman kell vele bánni. Egész nap érzem magamon.

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

krémparádé

2017. november 11.

Ismét ősz és én 30 lettem. Kereken szép az élet! Gondoltam, próbát teszek vele, hátha megértünk egymáshoz. Igen. Már régóta nem éreztem magam ilyen boldognak egy illatba burkolózva. Melengetően harmonikus, finom, édes, anélkül , hogy cukros lenne. És még csak egy vagyont sem kellett kidobnom rá. Jelen esetben köszönöm, Avon, őrizd me e kincsedet!

Szerintem is inkább az érett, de mégis fiatalos nők illta. Az egyik legjobb az Avontól, jellegzetes, felismerhető, nekem mindig tetszett, mikor megéreztem valakin, de még nem nőttem oda, hogy beszerezzem. Kár róla bármi rosszat mondani, minőségi, finom, tartós illat a maga kategóriájában.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

B3rni

2017. november 2.

Nagyon szeretem. Többször is megrendeltem már. Az illata tartós. Kedvenc parfümöm.

B3rni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

MissSybil

2017. október 23.

Egy 10 milis minit rendeltem belőle, kettő másikkal ( Attraction, Viva la vita ) , elsőre nagy csalódás volt, mert leírása alapján az én stílusom.... aztán megszoktam és nagyon megszerettem. A másik kettő mellett ez se nem fojtós, se nem tucat illat. Egy csokor zöld, nyílás kezdetén lévő, friss virágcsokorra emlékeztet...friss érzést nyújt, de emellett nőies, édeskés is. Elsőre kissé szúrós de megéri várni. A tartóssága meglepően jó, a három közül magasan ez viszi a prímet. Nem olcsó, de szerintem még így is megéri a pénz.

MissSybil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

Patrisa16

2017. október 15.

Egyik legjobb avonos parfüm, szeretem, újra fogom venni.

Patrisa16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Egyik legjobb avonos parfüm, szeretem, újra fogom venni.

Era012

2017. szeptember 29.

Egy másik avonos parfüm mellett nekem ő a legek lege parfüm téren. Ár-érték arányban lenyűgöző. Extra tartós, folyton csak a dicséreteket kapom, hogy milyen jó illatom van. Évek óta használom, még nem untam meg.

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

pisonce

2017. augusztus 13.

A mai napig a kedvenc ilataim közé tartozik, de a pénzt sajnálom rá...

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

A mai napig a kedvenc ilataim közé tartozik, de a pénzt sajnálom rá...

RyahOneY

2017. július 21.

Még a megjelenése idején szerettünk bele ebbe menthetetlenül tesómmal (bár tény, hogy ő jobban - én elvoltam a lazább, könnyedebb illatokkal, meg hát valljuk be, hogy ezt azért nem tinilányoknak találták ki - én legalábbis csak idősebb korosztályon érzem hitelesnek ezt az illatot). Eddig igazából nem is gondoltam rá, hogy beszerezzek belőle (leginkább azért, mert mindig is sokalltam az árát, saját részre azért ennyit nem szívesen adnék ki egy parfümért), de a múltkor akcióban volt a 10 ml-s kis fújós miniparfüm változata, azt hiszem 600 Ft-ért ("ha bármilyen más terméket vásárolsz a katalógusból"). Így hát vettem kettőt. Aztán mikor kézhez kaptam a rendelést, mutattam anyumnak, megillatozta, és olyan boci szemekkel pislogott rá, hogy végül az egyiket neki adtam. Azóta is imádja. :)) 1 fújásnyi a nyakra/dekoltázsra tökéletesen elég belőle egész napra. Én még egyelőre nem használom az enyémet, de múltkor anyumon még késő délután is úgy érződött a reggeli fújás, mintha közvetlenül azelőtt fújta volna magára. Nagyon tartós.
Remélem, lesz még ilyen kiszerelésben (és hasonló áron) a katalógusban, mert ebből egészen biztosan vennék még magunknak. Sőt, elég erősen fontolgatom, hogy majd valamilyen alkalomra meg fogom lepni anyumat az 50ml-s kiszereléssel is, mert totális a szerelme iránta... :))
Csodás illat, nagyon szeretjük. Bátran állíthatom, hogy az Avon egyik legtartósabb, legkülönlegesebb, legegyedibb illata.

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Csutak

2017. május 14.

Tízmilis kis fújciban van meg, nem tudom már mennyiért rendeltem anno ezt és a Tomorrow nevű testvérét. :) Nagyon tartós, egy téli reggelen befújtam vele a sálamat és napközben is érződött, ahogy elhaladtam a fogasom mellett, amire fel volt akasztva a sál. A pénztárcámhoz képest nagyon drága egy tele üveggel, úgyhogy nagyon ritkán használom, hiába szeretem. :/ Csak ezért adok négy csillagot.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

DynaNusser

2017. április 24.

Az egyik elcsábulásom a Passion Dance mellől. A teljes TTA kollekciót végigpróbáltam, de a Today lett a kedvenc. Tartós, kellemes és különleges. Sokan mondják, hogy üvegben tolakodó az illata van, akin viselve is azt éreztem, hogy úristen, de rossz, viszont rajtam csak dicsérik.

DynaNusser
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.