KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-fás illatcsalád.

Ár: 2800 ft. , Eladó: Babimami
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 3500 Ft , Eladó: Lucyll
Állapot: Teljesen új, bontatlan, védőfóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás után postával küldöm, vagy személyes átvétel Budapesten, Budakalászon vagy Pomázon

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pisonce

2017. augusztus 13.

A mai napig a kedvenc ilataim közé tartozik, de a pénzt sajnálom rá...

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

A mai napig a kedvenc ilataim közé tartozik, de a pénzt sajnálom rá...

RyahOneY

2017. július 21.

Még a megjelenése idején szerettünk bele ebbe menthetetlenül tesómmal (bár tény, hogy ő jobban - én elvoltam a lazább, könnyedebb illatokkal, meg hát valljuk be, hogy ezt azért nem tinilányoknak találták ki - én legalábbis csak idősebb korosztályon érzem hitelesnek ezt az illatot). Eddig igazából nem is gondoltam rá, hogy beszerezzek belőle (leginkább azért, mert mindig is sokalltam az árát, saját részre azért ennyit nem szívesen adnék ki egy parfümért), de a múltkor akcióban volt a 10 ml-s kis fújós miniparfüm változata, azt hiszem 600 Ft-ért ("ha bármilyen más terméket vásárolsz a katalógusból"). Így hát vettem kettőt. Aztán mikor kézhez kaptam a rendelést, mutattam anyumnak, megillatozta, és olyan boci szemekkel pislogott rá, hogy végül az egyiket neki adtam. Azóta is imádja. :)) 1 fújásnyi a nyakra/dekoltázsra tökéletesen elég belőle egész napra. Én még egyelőre nem használom az enyémet, de múltkor anyumon még késő délután is úgy érződött a reggeli fújás, mintha közvetlenül azelőtt fújta volna magára. Nagyon tartós.
Remélem, lesz még ilyen kiszerelésben (és hasonló áron) a katalógusban, mert ebből egészen biztosan vennék még magunknak. Sőt, elég erősen fontolgatom, hogy majd valamilyen alkalomra meg fogom lepni anyumat az 50ml-s kiszereléssel is, mert totális a szerelme iránta... :))
Csodás illat, nagyon szeretjük. Bátran állíthatom, hogy az Avon egyik legtartósabb, legkülönlegesebb, legegyedibb illata.

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Csutak

2017. május 14.

Tízmilis kis fújciban van meg, nem tudom már mennyiért rendeltem anno ezt és a Tomorrow nevű testvérét. :) Nagyon tartós, egy téli reggelen befújtam vele a sálamat és napközben is érződött, ahogy elhaladtam a fogasom mellett, amire fel volt akasztva a sál. A pénztárcámhoz képest nagyon drága egy tele üveggel, úgyhogy nagyon ritkán használom, hiába szeretem. :/ Csak ezért adok négy csillagot.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

DynaNusser

2017. április 24.

Az egyik elcsábulásom a Passion Dance mellől. A teljes TTA kollekciót végigpróbáltam, de a Today lett a kedvenc. Tartós, kellemes és különleges. Sokan mondják, hogy üvegben tolakodó az illata van, akin viselve is azt éreztem, hogy úristen, de rossz, viszont rajtam csak dicsérik.

DynaNusser
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

vanillacaramella.sweet

2017. március 16.

Ez az illat nagyon nem én vagyok. Nagyon tömény virágos, enyhén fás illat, nem tudok vele azonosulni. Olyan,mintha 20 évet öregítene rajtam, nincs édessége, amit én szeretek. Tartós.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

lenizsu

2017. március 15.

Két kedvenc parfümöm van, ez az egyik. Különleges illata van, egyáltalán nem tolakodó. Számomra ez a visszafogottan elegáns illat. Furcsa, mégis tény, hogy sokkal nőiesebbnek érzem magam, amikor ezt az illatot viselem. Tartóssága is fantasztikus. Csak reggel használtam, és még este is kaptam pozitív visszajelzéseket az illatára. Számomra tökéletes alkotás az Avon Today.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

donoel

2017. február 28.

Egyik kedvenc téli parfümöm.Kellemes,nem túl édes és tartós az én bőrömön!
Mindig Karácsonyi hangulatom lesz tőle,no nem mintha fenyőillatú lenne!

donoel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Egyik kedvenc téli parfümöm.Kellemes,nem túl édes és tartós az én bőrömön!
Mindig Karácsonyi hangulatom lesz tőle,no nem mintha fenyőillatú lenne!

elvanui

2017. február 13.

2004-ben jelent meg talán... Nem igazán vagyok oda a katalógusillatokért, de ez anno nagyon megragadott. Kaktusznedv...:) Különlegesnek hangzott. Mintát rendeltem, beleszerettem. Fiatal voltam, főiskolás, nekem akkor ez volt a kifinomult nőiesség ígérete. Sok üveg elfogyott már azóta...:) Érdekes, hogy soha semmire nem kaptam annyi bókot, mint erre, folyton leszólítanak, ha őt viselem. Már csak a rengeteg emlék miatt is 5 * lenne, de egyébként ez egy nagyon szép illat. Loncos, hársfavirágos, akácnektáros, muskotályszőlős, tizenkétórás, jó bő szillàzzsal. Tavaszra a legszebb, meg nyári estékre, olyan igazinő illat. Egy boldog, szépmosolyú, legszebb korba ért nő illata. Jó viselni, mert tőle így is érzem magam:).

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Chata83

2017. január 27.

Szeretem ezt a parfümöt. Nagyon érdekes, hogy mennyire más ugyanaz a parfüm más-más embereken. Rajtam sajnos csak kellemes, de nem az isteni finom kategória, mint a testvéremen. Ettől függetlenül szeretem használni, mert magabiztosságot ad az a finom virágillat, ami körülölel.

Chata83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Marcsika0720

2017. január 25.

Ezt a parfümöt tesómnál láttam elôször. Rajta valami isteni illata van, nagyon kifinomult és elegáns. Mivel rajta nagyon tetszett úgy gondoltam beruházok én is egyre. Magamra fújtam és el voltam ájulva annyira tetszett de aztán egy fél óra múlva elkezdett fájni a fejem tőle. Nagyon erős illata van amit én nem bírok úgyhogy aki szintén így reagál az erős illatokra annak nem ajánlom.Bár nagyon sajnáltam , így tesómat megajándékoztam vele. Rajta viszont továbbra is tetszik 😁

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.