KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Az Avon Today Tomorrow Always My Everything testápoló szuflé gazdag virágos illattal ölel körül, miközben hidratálja a bőrt.

Fejillat: bergamott, málna, gyömbér

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csirip74

2018. április 21.

Úgy látszik ma nagyon aktív voltam kukailag. Ez volt a másik termék ami a szemétben landolt. Felkenve érezni ugyan halványan egy finom illatot, melyet sajnos elnyom a penetráns műanyagszag, amit már némely avonos terméknél tapasztaltam. Ráadásul nem táplál semennyire sem. Mindig megfogadom, hogy avonos terméket többet nem veszek, remélem ezúttal be is tudom tartani.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.