KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1699 Ft

Az Avon Today Tomorrow Always My Everything testápoló szuflé gazdag virágos illattal ölel körül, miközben hidratálja a bőrt.

Fejillat: bergamott, málna, gyömbér

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

MissQuen

2018. július 12.

Most próbáltam ki. Alapvetően egy nagyon nyári illatú krémről van szó. Citromos, citrusos, fűszeres, az illat nagyon jó, kellemes. A krém maga elég tömény, sűrű, szerintem inkább szárazabb bőrre való. Felkenve először nehezen szívódik be, de aztán kb. 5 perc kenegetés után teljesen beszívódik. Abszolút ok, leszámítva a krém töménységét és a nehézkes beszívódását. Ezekért erős közepes, illat, állag, beszívódás alapján.

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

vador

2018. július 4.

Alapvetően nem tudok sokat hozzátenni az előttem szóló véleményéhez, csak jöttem én is dobni az egy csillagot.
Tényleg van valami nagyon mű mellékillat, ami tégelyből szimatolva még nem sejthető, de a felkenést követően már nagyon is érezhető és tényleg nem ápol (pedig kőolajos, és azok mindig szépen puhítják kezem-lábam).
Amúgy se veszek magamtól Avonos testápolókat, ebben ez a darab csak megerősített.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Csirip74

2018. április 21.

Úgy látszik ma nagyon aktív voltam kukailag. Ez volt a másik termék ami a szemétben landolt. Felkenve érezni ugyan halványan egy finom illatot, melyet sajnos elnyom a penetráns műanyagszag, amit már némely avonos terméknél tapasztaltam. Ráadásul nem táplál semennyire sem. Mindig megfogadom, hogy avonos terméket többet nem veszek, remélem ezúttal be is tudom tartani.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.