KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4499 Ft

A Today Tomorrow Always parfümcsalád egyik tagja. Édes és nőies parfüm, a papagájvirág, a hibiszkusz, a madagaszkári jázmin, a rózsavíz és a pézsma koktéljával.

Ár: 4499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta vagy foxpost
Avon Tomorrow EDP - 50 ml
Ár: 3500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban, védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jucus85

2017. október 9.

Azért na!Avon egyik legjobban sikerült illata.

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Azért na!Avon egyik legjobban sikerült illata.

Era012

2017. szeptember 29.

A TODAY mellett őt is nagyon szeretem, bár ez egy komolyabb nő illata. Ha akciós, őt is meg szoktam venni, de nálam a today a fav.

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

eszci

2017. szeptember 21.

A kedvenc AVON illatom, csak szeretni lehet :)

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A kedvenc AVON illatom, csak szeretni lehet :)

AzAKismacska

2017. szeptember 5.

17-18 èvesen az első "felnőtt" parfümöm volt, megjelenèse után kaptam valakitől karácsonyra/ szülinapra.
Szèp, meleg, jázminos- ámbrás illat. Nagyon tartós. Volt egy fa èkszeresdobozom, abban tároltam - beette magát a fába, mèg most, èvekkel kèsőbb is èrezni az illatot.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Csutak

2017. augusztus 20.

A Today-jel együtt ez a legnagyobb kedvencem a családból. Szintén van belőle egy tízmilis fújcim és egyetlen egyszer próbáltam, a sálamra fújtam belőle. Mondanom sem kell, hogy napokig lehetett érezni, akárhányszor feltekertem tavaly télen a sálat, megcsapta az orrom ez az isteni illat. <3 Részemről akár a tíz csillag is mehetne!

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Pamcsilla

2017. június 25.

A TTA család szerintem legjobb illata. Tartós, intenzív, nem szúrós mégsem tudom elviselni magamon. Talán mert fiatal vagyok hozzá. Szerintem ez egy olyan illat , amihez fel kell nőnie az ember lányának.

Pamcsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

adel99

2017. április 3.

Ma vettem meg a 10 ml-s kiszerelését. Még tesztelem, de imádom már most. A szappan illata mellett nem lehet ugyan elmenni, de számomra még ígyis nagyon jó.

adel99
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Damayanti

2017. február 26.

Elöljáróban: a fenti leírás téves, a Today illatjegyei vannak felsorolva, nem a Tomorrow illatéi, aminek lelke az indiai jázmin, fokföldi ibolya, ámbra stb. Rózsavíz és hibiszkusz pedig egyáltalán nincs benne (hálistennek).

Szóval nem is tudom hogy nem véleményeztem eddig ezt az illatot :) Nagyon érdekes a viszonyulásom ehhez a parfümhöz, mert magamon még nem igazán tudnám elképzelni (hangsúly a MÉG-en), 29 vagyok, de ehhez az illathoz nekem még érnem kell, ugyanakkor kifejezetten kellemes illatnak tartom, ami kitűnik az átlagból, főleg a mai cukorszirupos tömeg nyálak közül, van karaktere, amiről bármikor felismerhető, mégis ott az a belebújós gyengédség, amit én különösen ősszel és télen szeretek, szóval szerintem mondjuk 5 év múlva lehet, hogy ez lesz az egyik kedvenc parfümöm különleges, elegánsabb alkalmakra, de még nem most :) Anyukámnak tökéletesen áll, csodás rajta! nem mellesleg a férfi párjáért már most megveszek, meg is vettem a Kedvesnek tavaly karácsonyra és imádom rajta!!! A Tomorrow női és férfi illatban is kiemelkedően jó a TTA sorozatból. (A Today férfi illatban szintén oké, de pl. npiben nálam az egy tömegpusztító fegyver, az Always meg egy borzalmas fű szag nálam...). Hajrá Tomorrow! :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

mafalda

2017. február 12.

Huh ez a legjobb a TTA-ek közül. Bár én nem használom, de imádom az illatát. Karakteres, divatos nőkön áll jól, szexi nőcis illat! Le a kalappal az avon előtt, mégis csak tud nagyot alkotni! :-)

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

udyanna

2017. február 4.

Amikor ezt a parfümöt viselem, több megjegyzést kapok, miszerint jó illatom van, mint a huszonezres parfümjeimnél! ( Alien, La vie est belle, Armani Si, Dior Addict stb... ) Mókás, ugyanakkor bosszantó! :D
Őt mindig újra fogom venni! :)

udyanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Őt mindig újra fogom venni! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.