KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Today Tomorrow Always parfümcsalád egyik tagja. Édes és nőies parfüm, a papagájvirág, a hibiszkusz, a madagaszkári jázmin, a rózsavíz és a pézsma koktéljával.

Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta vagy foxpost
Avon Tomorrow EDP - 50 ml
Ár: 3500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban, védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

krémparádé

2017. december 12.

A Todayt bárhol felismerem, de ez a gyöngyszem ismeretlen volt számomra, a jó vélemények alapján rendeltem meg. Elsőre nagyon töménynek éreztem, de ahogy használom, egyre jobban szeretem. Nekem mézillatú, valamilyen finom rooibos teával keveredve, tényleg olyan meleg, narancsszínű naplemente-illat. Egyszerűen jó beleburkolózni a hideg napokon!

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

illeskitti

2017. november 26.

Régen évekig ezt használtam! Hihetetlenül tartós illat! Csak ajánlani tudom!

illeskitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Régen évekig ezt használtam! Hihetetlenül tartós illat! Csak ajánlani tudom!

Anyezz

2017. november 7.

Tényleg az egyik legjobb AVON-os illat.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Tényleg az egyik legjobb AVON-os illat.

Jucus85

2017. október 9.

Azért na!Avon egyik legjobban sikerült illata.

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Azért na!Avon egyik legjobban sikerült illata.

Era012

2017. szeptember 29.

A TODAY mellett őt is nagyon szeretem, bár ez egy komolyabb nő illata. Ha akciós, őt is meg szoktam venni, de nálam a today a fav.

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

eszci

2017. szeptember 21.

A kedvenc AVON illatom, csak szeretni lehet :)

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A kedvenc AVON illatom, csak szeretni lehet :)

AzAKismacska

2017. szeptember 5.

17-18 èvesen az első "felnőtt" parfümöm volt, megjelenèse után kaptam valakitől karácsonyra/ szülinapra.
Szèp, meleg, jázminos- ámbrás illat. Nagyon tartós. Volt egy fa èkszeresdobozom, abban tároltam - beette magát a fába, mèg most, èvekkel kèsőbb is èrezni az illatot.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Csutak

2017. augusztus 20.

A Today-jel együtt ez a legnagyobb kedvencem a családból. Szintén van belőle egy tízmilis fújcim és egyetlen egyszer próbáltam, a sálamra fújtam belőle. Mondanom sem kell, hogy napokig lehetett érezni, akárhányszor feltekertem tavaly télen a sálat, megcsapta az orrom ez az isteni illat. <3 Részemről akár a tíz csillag is mehetne!

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Pamcsilla

2017. június 25.

A TTA család szerintem legjobb illata. Tartós, intenzív, nem szúrós mégsem tudom elviselni magamon. Talán mert fiatal vagyok hozzá. Szerintem ez egy olyan illat , amihez fel kell nőnie az ember lányának.

Pamcsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

adel99

2017. április 3.

Ma vettem meg a 10 ml-s kiszerelését. Még tesztelem, de imádom már most. A szappan illata mellett nem lehet ugyan elmenni, de számomra még ígyis nagyon jó.

adel99
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.