KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4499 Ft

A Today Tomorrow Always parfümcsalád egyik tagja. Édes és nőies parfüm, a papagájvirág, a hibiszkusz, a madagaszkári jázmin, a rózsavíz és a pézsma koktéljával.

Ár: 4499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pamcsilla

2017. június 25.

A TTA család szerintem legjobb illata. Tartós, intenzív, nem szúrós mégsem tudom elviselni magamon. Talán mert fiatal vagyok hozzá. Szerintem ez egy olyan illat , amihez fel kell nőnie az ember lányának.

Pamcsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

adel99

2017. április 3.

Ma vettem meg a 10 ml-s kiszerelését. Még tesztelem, de imádom már most. A szappan illata mellett nem lehet ugyan elmenni, de számomra még ígyis nagyon jó.

adel99
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Damayanti

2017. február 26.

Elöljáróban: a fenti leírás téves, a Today illatjegyei vannak felsorolva, nem a Tomorrow illatéi, aminek lelke az indiai jázmin, fokföldi ibolya, ámbra stb. Rózsavíz és hibiszkusz pedig egyáltalán nincs benne (hálistennek).

Szóval nem is tudom hogy nem véleményeztem eddig ezt az illatot :) Nagyon érdekes a viszonyulásom ehhez a parfümhöz, mert magamon még nem igazán tudnám elképzelni (hangsúly a MÉG-en), 29 vagyok, de ehhez az illathoz nekem még érnem kell, ugyanakkor kifejezetten kellemes illatnak tartom, ami kitűnik az átlagból, főleg a mai cukorszirupos tömeg nyálak közül, van karaktere, amiről bármikor felismerhető, mégis ott az a belebújós gyengédség, amit én különösen ősszel és télen szeretek, szóval szerintem mondjuk 5 év múlva lehet, hogy ez lesz az egyik kedvenc parfümöm különleges, elegánsabb alkalmakra, de még nem most :) Anyukámnak tökéletesen áll, csodás rajta! nem mellesleg a férfi párjáért már most megveszek, meg is vettem a Kedvesnek tavaly karácsonyra és imádom rajta!!! A Tomorrow női és férfi illatban is kiemelkedően jó a TTA sorozatból. (A Today férfi illatban szintén oké, de pl. npiben nálam az egy tömegpusztító fegyver, az Always meg egy borzalmas fű szag nálam...). Hajrá Tomorrow! :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

mafalda

2017. február 12.

Huh ez a legjobb a TTA-ek közül. Bár én nem használom, de imádom az illatát. Karakteres, divatos nőkön áll jól, szexi nőcis illat! Le a kalappal az avon előtt, mégis csak tud nagyot alkotni! :-)

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

udyanna

2017. február 4.

Amikor ezt a parfümöt viselem, több megjegyzést kapok, miszerint jó illatom van, mint a huszonezres parfümjeimnél! ( Alien, La vie est belle, Armani Si, Dior Addict stb... ) Mókás, ugyanakkor bosszantó! :D
Őt mindig újra fogom venni! :)

udyanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Őt mindig újra fogom venni! :)

angelina69

2016. december 10.

Ha az adott cégről van szó, akkor parfümjeik között nekem ez az ász. Lágy, virágos-gyümölcsös-édeskés-krémes. Nem vagyok nagy "orr" a parfümök terén. Valaki kapásból megmondja az összetevőket egy-két illatolásból. Nekem ez nem megy. Én csupán kellemesnek, elfogadhatónak vagy borzalmasnak érzek illatokat. Természetesen ki-ki a saját ízlése szerint dönt, ha illatról van szó.
Nos, Tomorrow-t fogom használni még holnap és azután is, és azután is... Nekem a tartósságával sincs bajom.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

Blackxentric

2016. december 8.

Ez egy nagyon karakteres illat, rajtam az elején kissé kesernyés illata van és csak bő fél óra elteltével válik igazán kellemessé. Nagyon nőies, az a fajta ami céltudatosságot sugároz. Nem tiniknek való az biztos, de aki tudja viselni annak jól áll biztosan. Kellemes illat, de minden nap nem fogom tudni viselni. Tartóssága nagyon jó.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

hedvig17

2016. november 15.

A TTA sorozat tagjait már régóta „figyelgetem”. Én már csak ilyen hezitálós, kissé körülményes, igazi Mérleg vagyok :-) Az első illat ebből a sorozatból az in Bloom volt, amit kipróbáltam és meg is szerettem. Aztán tavaly nyáron a sorból a Tomorrow testpermetjét próbáltam ki. Idén pedig magát a parfümöt is próbának vetettem alá. Véleményem szerint ez egy minőségi szintet képvisel az Avon illatai között. Rajtam leginkább a barack és a fás jegy jön ki a legerősebben. A rózsafa illatát nagyon szeretem, CK Eternity moment-jében is az fogott meg leginkább. Idősebb, érettebb korosztályon tudom elképzelni, mondjuk 30+. Nagyon nőies, kellemes, tartós és nem szokványos illat. Szintén nem esik túlzásokba, nem fullasztja meg a viselőjét és környezetét. Évszakban az ősz, az ami nagyon illik hozzá szerintem. Szeretem, jó szívvel ajánlom. Öt csillag.

hedvig17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

adrica

2016. október 18.

Szerintem ez egy abszolút téli, bújós, polár, pihe-puha illat. De közben ott van a súlya, a tömege, olyan mint egy túl jól sikerült kakaóital. Édes, fűszeres és kicsit itt-ott meglendült a kéz a fűszerezésnél. Szerencsére! Leszáradásban ott van a nyugalmat adó púderesség, és mintha vanília, és csoki lenne benne, pedig nincs. Valószínű, hogy a cukrosság idézi és szinte már asszociálok rá. Szeretem, nem is tudom, hogy miért küldtem kis padra. Na most jött el az ideje. Kb. 9 fok van kint, október közepe. Ide veled Tomorrow!

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Enne

2016. október 15.

Ez egy érett illat. Karácsonyra rendeltem magamnak pár éve és sokáig barátkoztam vele. Különböző hangulatokhoz, szettekhez, élethelyzetekhez fújtam, de valahogy nem én vagyok. Elajándékoztam. Pedig sokáig szemeztem a katalógusban a termékcsaláddal, egy másikkal talán jobban jártam volna. Azon kívül, hogy nem illik hozzám, nagyon tartós és igazán nőies is.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.