KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Today Tomorrow Always parfümcsalád egyik tagja. Édes és nőies parfüm, a papagájvirág, a hibiszkusz, a madagaszkári jázmin, a rózsavíz és a pézsma koktéljával.

Avon Tomorrow EDP
Ár: Más termék vásárlása esetén ajándékba választahtod (mini változat, ami pontosan félig van), vagy jelképes pár száz Ft-ban kiegyezünk, ha nem kérsz mást :) , Eladó: Damayanti
Állapot: Félig van (mini parfüm változat!), Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, vagy Budapesten a Nyugati, esetleg KÖKI környékén. Postázom is, ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új celofános, Helyszín: Budapest, Belváros, fizetés: foxpost, postán maradó, személyes átvét

Sweety23

2018. június 27.

Legjobb Avon parfüm.
Tartós,finom,kellemes,fűszeres (engem fahéjra emlékeztet),Salma Hayek csodaszer.
Akibe csodás illatot viseli,elvarázsol,elcsábít mindenkit;)

Sweety23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Legjobb Avon parfüm.
Akibe csodás illatot viseli,elvarázsol,elcsábít mindenkit;)

AVP

Korcsoport: >54
2018. június 9.

A termékcsalád legjobban eltalált illata, nagyon szeretem! A tavaly megjelent testvérillata is különleges, azt is szívesen használom, de mint általában mindig, az elsőként megjelent a legtökéletesebb. A tartóssága nagyon jó! Ez az egyik parfüm, amiből mindig van a szekrényemben is, nem csak a polcon, h nehogy ne legyen itthon. :)

AVP
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

Jeanne

2018. május 7.

Nagyon fincsi illatú ez a Tomorrow. 💓 A Today-el eltudnának üldözni, ki nem állhatom, konkrétan büdösnek érzem... de EZ!!! Hmmm, rendkívül tartós és annyira nőies! Szeretem. Mindig megdícsérik, kérdezik, milyen parfüm ez. Kevés is elég belőle, mert nagy hatósugarú illatköltemény. Meleg tónusú, legjobb a hideg időben, ilyenkor csak csínján vele, mert jó értelemben véve meglehetősen kondenz-csíkot húz, nem bújik el, szóval nem kell újra fújni napközben, mert estig kitart!! Meg is rendeltem, alig várom, hogy újra használhassam, már hiányzott. 😊😍

Jeanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

ami2015

2018. március 10.

Az a típus vagyok, aki nem ítél márkanév alapján... szeretek kipróbálni mindenféle illatot, de avont egyáltalán nem használok. Anyósom szokott meglepni avonos illatokkal, eddig nem vált be egy se, illetve nagyon-nagyon régen a Today változatot használtam, de mint kiderült, a férjem nagyon utálta rajtam. Nem ismertem ezt az illatot, de hatalmas meglepetést okozott, jó pár év parfümfüggőség- á talán még elég gyűjtögetésnek nevezni :) - után azt mondhatom, hogy megállja a helyét a többször ennyibe kerülő illataim között.
Finom, tartós, különleges illat, semmi avonos mellékzönge, hatalmas szillázs... az árát nem is említve. Nekem inkább tavaszi hangulata van, ideje is lesz használni. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

krémparádé

2018. február 13.

A Todayt bárhol felismerem, de ez a gyöngyszem ismeretlen volt számomra, a jó vélemények alapján rendeltem meg. Elsőre nagyon töménynek éreztem, de ahogy használom, egyre jobban szeretem. Nekem mézillatú, valamilyen finom rooibos teával keveredve, tényleg olyan meleg, narancsszínű naplemente-illat. Leszáradáskor frissen vasalt roppanós fehér ing illata van, ez a kedvencem... Egyszerűen jó beleburkolózni a hideg napokon!

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Juditeszter

2018. január 12.

Egy tényleg elbűvölő illat, kiemelkedik az Avon parfümjei közül, nem csak finom, hanem tartós is.

Juditeszter
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

Kleopátra

2017. december 30.

Ismét egy karácsonyi ajándékcsoda.
Egyik Avon illatot sem találták el ilyen jól mint ezt!
Ez egy nagybetűs NŐ.
Reggel befújom magam, este amikor leveszem a ruhámat még érzem,sőt még másnap is...
16 évesen volt egy mintám belőle, már akkor tetszett.
Az egyetlen parfüm amit pasi megdícsért rajtam. 5*

Kleopátra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Ismét egy karácsonyi ajándékcsoda.
Egyik Avon illatot sem találták el ilyen jól mint ezt!
Ez egy nagybetűs NŐ.
16 évesen volt egy mintám belőle, már akkor tetszett.
Az egyetlen parfüm amit pasi megdícsért rajtam. 5*

Dormir

2017. december 27.

Kifejezetten finom!
Nőies, érett, de lágy is és izgalmas is egyszerre. Komoly és izgalmas. Bújós és megbízható.
Nagyon jól sikerült!

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Kifejezetten finom!
Nagyon jól sikerült!

szfrances19

2017. december 19.

Anyukám évek óta használja, a kedvenc téli illata, tavaly óta pedig én is használom, felváltva a Little Black Dressel. Egy üveg sokáig kitart, tavaly kaptam karácsonyra egy üveggel, és még csak a fele fogyott el. Nagyon tartós, este is érződik, és nem kell belőle sokat fújni egyszerre. Remélem sokáig elérhető lesz még, és nem vonják ki.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

illeskitti

2017. november 26.

Régen évekig ezt használtam! Hihetetlenül tartós illat! Csak ajánlani tudom!

illeskitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Régen évekig ezt használtam! Hihetetlenül tartós illat! Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.