KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Treselle a feltűnően nőies, magabiztos és optimista nő illata. A fejillatban érezhető bors és édesgyökér csodás elegyet alkot a szívillatban kibontakozó lótuszvirággal és rózsával. Mindezeket az alapillatban felbukkanó árnyalatnyi pézsma, tigrisorchidea és írisz emeli ki.

Ár: 3000 , Eladó: Mona01
Állapot: Bontatlan, eredeti dobozban és celofánban , Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel lehetséges.
Ár: 2000 , Eladó: tenagi
Állapot: Bontatlan csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de előreutalás esetén a postázás/foxpost/más csomagküldő szolgálat is megoldható, ekkor a vevőt terheli ez a plusz költség.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

MissNothing

2018. április 5.

Hát.... az itteni véleméyekből kiindulva csalódtam, eléggé. Valami nagyobbra vártam, valami monumentálisra, ahogyan mások dicsérték, de nálam semmi. Maga az illat nem annyira gáz, picit "nőcis" (amolyan visszfogott), tartóssága meg kb nulla. Egyből elillan. Csak azért adok három csillagot, mert reménykedem, hogy változik a véleményem róla.

MissNothing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

dibolya1972

2018. február 24.

"Palomino" ha szeretnél a 2018 márciusi katalógusban meg lehet rendelni. Osztom a véleményed, különleges finom illat. Ár érték arányban tökéletes az Avontól minden korosztály számára.

dibolya1972
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Palomino

2018. február 24.

Döbbenten olvasom, hogy már nem gyártják! Miért van az, hogy a kedvenc termékeim sorra szűnnek meg? Pedig higgyétek el, nincs rossz ízlésem) Nekem ez a parfüm megjelenése óta a parfümkészletem állandó tartozéka. Friss, virágos, nőies, szikrázó és mindemellett nagyon tartós. Sokszor még az esti zuhanyozás után is érzem magamon. Minden évszakban viselhető, nem tolakodó. Ma is ezt fújtam magamra és ennyi év után is ugyanúgy szeretem mint a kezdet kezdetén.

Palomino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

coffeegirl

2018. február 19.

Ez még van az avonban? mintha nem láttam volna mostanság a katalógusban.. na mindegy, mindenesetre nekem egyszer használatos volt, minta alapján nagyon tetszett, aztán vettem is egy üveggel, de alig vártam, hogy fogyjon már el. Nekem valahogy nem passzolt ez az illat, és csak út közben jöttem rá. Mondjuk rossznak nem rossz :)

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Vali95

2018. február 19.

Még régebben rendeltem meg, hamar el is fogyott. Nagyon kedveltem az illatát, nőies, és sokáig meg is maradt a bőrömön és ruháimon az illata.

Vali95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Aancsaa

2018. február 14.

Igazi csajos illat, nagyon tartós.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Igazi csajos illat, nagyon tartós.

Ipiapacs999

2018. február 13.

Kedvenc AVON illatom. Évek óta csak ezt használom. Üde, könnyű, virágos illat.

Ipiapacs999
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Kedvenc AVON illatom. Évek óta csak ezt használom. Üde, könnyű, virágos illat.

An90

2018. január 1.

Néhány éve karácsony előtt a katalógusban megtetszett az illata, így karácsonyra meg is kaptam a 30 milis ünnepi kiadását. Akkoriban annyira tetszett, hogy rendeltem egy 50 milis változatot is, ami még a mai napig nem fogyott el. Tavaszig ezt használtam, utána háttérbe szorult, de az őszi-téli-tavaszi időszakban azóta is előveszem, annak ellenére, hogy mostanában az édeskés, enyhén fűszeres illatokat részesítem inkább előnyben. Friss, finom illata van, az Avonos parfümök közepesen jó tartósságával.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

tonic

2017. november 30.

Többször újravettem, valamiért elég egyedinek éreztem az illatát. Én kedveltem, főleg ősszel-télen inkább.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

ZsokaN

2017. november 30.

Nagyon szeretem :) Szerencsére újra kapható, de lehetne tartósabb is...

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Nagyon szeretem :) Szerencsére újra kapható, de lehetne tartósabb is...

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.