KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatékonyan eltávolítja a körömlakkot, miközben ápolja a körmöket.

Fabi95

2017. május 8.

Átlagos körömlakklemosó, pofátlanul drága..ennyire azért nem jó. 😃

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Átlagos körömlakklemosó, pofátlanul drága..ennyire azért nem jó. 😃

Gigi11111

2017. január 20.

Csak saját körmöt szoktam festeni,ezért nagyon odafigyelek arra hogy amit a körmömre használok ne tegye tönkre a körmöm. És ez a körömlakklemosó erre a célra tökéletesen megfelel! Árban nem a legolcsobb,de nagy (150 ml-s) kiszerelésben van,így sokáig elég.

Gigi11111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Roxxy

2017. január 4.

Jól teszi a dolgot,és ráadásul nem kell használat után kezet mosni-nem pereg le róla a festék.

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Kremcica

2017. január 3.

Vagy ez vagy a Rossmann saját márkását használom, mindig van itthon. Teszi a dolgát bár kicsit szárít és nagyon büdös. :D

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

egiagi23

2017. január 3.

Eddig ez a legjobb körömlakklemosó, amit használtam. Nem szárítja a bőrt, sem a körmöt. A körömlakkot aránylag jól leszedi. Van egy-kettő, amit nehezebben távolít el, de ezek inkább az élénkebb, erőteljesebb színek.
Az árát közepesnek mondanám. Már 3 flakonnal elhasználtam belőle, szóval lehet, hogy újra fogom még rendelni.

egiagi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

bettina28

2016. december 15.

Elment egynek de az isanásat nem veri! Azt még nálam semminek nem sikerült leköröznie, ráadásul olcsóbb is jóval. Ez számomra egy sima körömlakklemosó, elhasználtam, ennyi.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Zoldtulipan

2016. november 3.

Nem rossz, a lakkot is elég jól leviszi, az illata se olyan zavaró, mint más lemosóknak, de nagyon túl van árazva. Annyira nem jó, mint amennyibe kerül. Engem egy kicsit zavar a kiöntője, nagyon pici a lyuk rajta, és nem lehet le se csavarni, pedig néha jól jönne. Van ettől sokkal jobb is.

Zoldtulipan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

hdora87

2016. július 9.

Az ára kicsit magas,így akciózva szoktam megvenni. De nekem eddig ez a legjobb körömlakk lemosó.
Könnyen leszedi a lakkot, nem szárítja a bőröm.

hdora87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Könnyen leszedi a lakkot, nem szárítja a bőröm.

gymwaaa

2016. április 18.

Sok körömlakk lemosót próbáltam már, de ez az eddigi legjobb, megérte érte több pénzt kiadni is. Gyorsan eltávolítja a lakkot. Csak egyetlen egy bajom van vele, az a kupakja, amikor túl erősen szorítottam rá az szétrepedt... azóta új üveggel használok, arra nagyon vigyázok :)

gymwaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

macspamacs

2015. március 28.

Nagyon jó körömlakklemosó, nem olyan büdös, mint a többi, kifejezetten kellemes az illata. Az ára kicsit magas, de mindig újraveszem, mert eddig még nem találtam hasonló minőségű, de olcsóbb lakklemosót. Könnyen leszedi a lakkot, nem irritálja a bőrt. (A csillámos lakkokkal azonban nehezebben bánik el.)

macspamacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol