KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2017. október 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

Segít a körmök megerősítésében és természetes ragyogásának helyreállításában.

• segít helyreállítani a köröm erősségét és megakadályozni a károsodását
  • simábbá varázsolja a köröm felületét és természetes ragyogást biztosít
  • aranylóan csillog

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Brigitt

2018. április 24.

Szuper körömlakk. Amikor gyorsan szép és ápolt körmöket szeretnék, de nincs időm másra, akkor ezzel egyszer átfestem és máris gyönyörűen csillogó körmeim lesznek, hiszen extra gyorsan szárad. Szerintem francia manikűrhöz is kiváló. Ráadásul napokig tart a körmeimen házimunka végzése mellett is. Általában önmagában használom, mert olyan természetes hatást kelt.

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 24.

macspamacs

2018. március 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket, már többször újra rendeltem. Elvileg alapozó lakk, de én fedőlakknak is használom, csodás fénye miatt, vagy csak úgy magában is jól mutat a diszkrét arany csillámok miatt. Rendkívül nagy előnye még, hogy szupergyorsan szárad.

macspamacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

vszilvia93

2018. február 22.

Nagyon szeretem, önmagában szép fényt ad és erősít is, de alapozó vagy akár fedőlakknak is bevált. Évek óta használom már.

vszilvia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Erus15

2018. február 3.

Szép fényt ad a körmöknek és erősíti is.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Szép fényt ad a körmöknek és erősíti is.

ALettah

2017. október 11.

Nagyon elégedett vagyok vele! Használom alaplakknak és csak magában is, szép, egészséges fényt ad a körmöknek, nem feltűnő az arany csillogás benne. Gyorsan szárad, és határozottan jót tesz a körmeimnek, erősebbek lettek tőle és kevésbé töredeznek.
Akciós áron nagyon megéri.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Akciós áron nagyon megéri.