KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2017. október 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Segít a körmök megerősítésében és természetes ragyogásának helyreállításában.

• segít helyreállítani a köröm erősségét és megakadályozni a károsodását
  • simábbá varázsolja a köröm felületét és természetes ragyogást biztosít
  • aranylóan csillog

ALettah

2017. október 11.

Nagyon elégedett vagyok vele! Használom alaplakknak és csak magában is, szép, egészséges fényt ad a körmöknek, nem feltűnő az arany csillogás benne. Gyorsan szárad, és határozottan jót tesz a körmeimnek, erősebbek lettek tőle és kevésbé töredeznek.
Akciós áron nagyon megéri.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Akciós áron nagyon megéri.