KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Puhábbá varázsolja a körömágybőrt, AHA-savakkal.

• segít csökkenteni a körömágybőr durvaságát, beszakadozottságát és szárazságát
  • segít lassítani a körömágybőr növekedését és kondicionál
  • AHA-savakkal, E-vitaminnal és aloekivonattal

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Messy2214

2017. július 2.

Mért egy ideje használom. Akciósan vettem,de így is drágállottam az árát végülis csak 15ml és 799ft. Manikűrözés után szoktam bekenni amikor kicsit megviselt a reszeléstől és a vagdosástól. Nekem amúgy eléggé kivan száradva a kezem és a körömágybőröm úgyhogy állandóan krémezek,de sajnos ha kihagyok egy két napot akkor rögtön csúnya töredezett lesz. Sajnos ez a kence semegy csoda,hosszú távon nincs akkora hatása. Ettől függetlenül én nagyon szeretem. Jó zsiros állaga van,ami kicsit nehezen szívodik fel,viszont pár órával később amikor eltűnik a zsirosság gyönyörű ápolt lesz a körömágybőröm. Lehet ha minden nap használnám rendesebben kifejtené a hatását,de ahoz elég pici és drága. Számomra a csomagolása jó,ra rakok egy csíkot a körömágybőrömre és bemaszírozom. Kedvelem ezt a terméket még ha nem is tökéletes.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

HardCandy092

2017. június 26.

Megfelelően ápol. viszont kicsit zsíros érzést hagy maga után.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Megfelelően ápol. viszont kicsit zsíros érzést hagy maga után.

Gingerian01

2016. november 2.

Néha használom amikor a kezembe akad, hatásos, viszont ha bekented sokáig még csillogni fog a körömágyad tőle, kicsit ragacsos anyagot hagy maga után. ettől függetlenül teszi a dolgát.

Gingerian01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Van egy otthon, néha használom ha eszembe jut. Nem rossz, de nem is ájultam el tőle.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

hdora87

2016. július 8.

Nagyon jól puhít és hidratál, kellemes illata van :)

hdora87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Nagyon jól puhít és hidratál, kellemes illata van :)

Skylah

2016. április 23.

Évek óta használom, manikűrözés előtt-után, a körömágybőrt ápolja. Valóban hatásos, én vissza szoktam tolni a bőrt a körömágynál, és ilyenkor használom puhításra. Nem tudom, hogy működik, de "eltünteti" a fölösleges körömágybőrt, és igazán ápolt körömágyat eredményez!

Skylah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Erika1111

2016. április 21.

Sok krémet kiprobáltam már de egyik sem volt olyan jó mint ez a kezem olyan puha es selymes tőle imádom

Erika1111
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Maddie

2016. március 15.

Éjszakára használom, illetve körömlakkozás előtt pár órával. Nagyon jól puhít és hidratál, én enyhe illatát is érzem, kellemes. :) Ha akcióban rendeli az ember lánya, 700-800 Ft körül van az ára, ennyiért tökéletes. :)

Maddie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

kissenikor

2016. január 29.

Annyira nem vagyok elájulva tőle. Már régen vettem, az irodában a fiókomban őrizgetem és ugyan használtam már többször is, de mivel várni kellett vagy 15-20 percet, hogy normálisan beszívódjon (a felesleget bemasszíroztam az ujjaimmal), ezért nagyon ritkán jut eszembe, hogy használjam. Nem olyan olcsó termék és valóban puhít valamit a csonttá száradt bőröcskéimen, azért jobb lenne, ha gyorsabban beleivódna a bőrbe.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

PalmaKamillaCserhati

2016. január 18.

Nagyon jó kis termék, én viszonylag vastagon kenem a körömágyamra, így egy picit lassaban szívódik be. Nagyon enyhe illata van, alig érezhető, bár én nem is vágyom többre. Megkönnyíti a manikűrözést, jól puhít, hidratál. Biztos újra veszem.

PalmaKamillaCserhati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Biotin, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Choleth-24 ti I eu 0 0

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen